Pravoslavlje

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.325
Jeste, i to sam napisao.

Napisao sam da je SKORO umro od zime.

Izraz SKORO znaci "PRE ODREDJENOG VREMENA

Nije sad bitno , ali znam daje bilo rječ o tom čovjeku , pisao si dasiga i osobno sretao , drago mije daje živ . Dali bi vi mogli organizirati dase tom čovjeku pomogne ???
Laki viste čovjek dobrog srca , bez obzira što mi ovdje na forumu iznosimo , prosto rečeno (laprdamo) , viste čovjek dobre duše . :give_r:
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Slap vas je bas pogodio u zivac, dokazuje vam da ste idolopoklonici EGW.

To on sebi umiruje savjest zbog kipova i svetaca kao i ti.

Evo koliko se oslanjaju na Boga, ništa bez ovih u kravatama.

PATRIJARH IRINEJ I RUSKI AMBASADOR BOCAN-HARČENKO U "ČETIRI OKA"! Tema - napad Podgorice na SPC, MOSKVA ZABRINUTA SA SVOJE SVETINJE U CRNOJ GORI?!
Srpski patrijarh Irinej primio je ambasadora Rusije u Srbiji Aleksandra Bocan-Harčenka, saopštila je Srpska pravoslavna crkva.

Informer
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Nije sad bitno , ali znam daje bilo rječ o tom čovjeku , pisao si dasiga i osobno sretao , drago mije daje živ . Dali bi vi mogli organizirati dase tom čovjeku pomogne ???
Laki viste čovjek dobrog srca , bez obzira što mi ovdje na forumu iznosimo , prosto rečeno (laprdamo) , viste čovjek dobre duše . :give_r:

Antonija, umro je bukvalno, mrtav je, sahranjen na groblju.
Izrazom SKORO sam mislio da je bukvalno umro pre odredjenog vremena.

Sretao sa,m ga na Topcideru, i ponudio mu dva puta pomoc, ali je samo prosao neslusajuci sta sam govorio.

Nije razgovarao sa ljudima, i odbijao je da mu se pomogne.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Zvao ja jednog evangelika da dodje, ali kaze mi, s njima nema razgovora, oni zloupotrebljavaju nase ime..

Čije sve ime "adventisti" nisu zlopotrebili, počevši od samog termina Hrišćanin. Što se tiče razgovora, sa EGWistima zaista nema razgovora, izuzev ako ne želiš da govoriš u vetar i pri tome izgubiš živce.
 
Natrag
Top