Pravoslavci i katolici štite hrišćanstvo

Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Kako ga štite vidimo po favelama i kartelama, a na Istoku isto haos.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Vi ste takva uvreda za hrišćanstvo, da sada imate haos, a šta će tek biti na kraju vremena kada je kod vas već sada beznađe.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Kad si ti pisao satanu velikim slovom onda nisi sebe optuzio da si satanista?

Mire, pa Ellen Gould White u svim svojim pisanijima piše ga velikim slovom. A ona jelte nije bila satanista, ili možda ipak jeste. Jer nepomenik, pali seraf je po njoj burazer Isusov. (moram ovako prosto jer su mi se adventističke budalaštine već popele na čuperak - a ćelav sam)

No, ne znam šta će ovo u temi o Pravoslavcima i Katolicima koji zaista i brane Hrišćanstvo, koje na veliku žalost EGWista, Džehovaca, i ostalih klanjaoca "Biblije", i nije ono što ove grupacije apostata nude kao Hrišćanstvo.

A posle se mi optužujemo za spamovanje i pisanje van teme. Jednostavno mi moramo da odgovorimo na prozivke badavdžija kojima je ovo mesto za širenje svojih budalaština, a koji ništa i ne rade po ceo dan nego vise po internetu i "rade za gospoda" kako to oni često vole da kažu. Pitam se samo, u stvari znam ko je njihov "gospod", onaj o čijem se malom ili velikom slovu ovde trenutno raspravlja, a taj niti ore niti kopa, nego po ceo dan pljuje, ruga se, i smišlja zlo, sve po onom njegovom: "a što ne bi moglo".
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Štitite ga vi koji ste Hitlera Mesijom proglasili.

To je ucinila Rimokatolicka crkva, ubijala Srbe, Rome, i Jevreje, ljude, starce, zene, decu po konc logorima, stvorila ustaski pokret u kome su najglasniji bili celnici Rimokatolicke crkve koje danas ta ista crkva proglasava svecima.

Na kraju rata svo pokradeno blago je preneseno u sefove Vatikana,

Dakle, nije lepo svoje grehove pripisivati drugima.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
To je ucinila Rimokatolicka crkva, ubijala Srbe, Rome, i Jevreje, ljude, starce, zene, decu po konc logorima, stvorila ustaski pokret u kome su najglasniji bili celnici Rimokatolicke crkve koje danas ta ista crkva proglasava svecima.

A šta im je drugo ostalo nego da svoje grijehe pripišu drugima. Bruka od hrišćanstva, ni h od hrišćanstva, svojim djelima su stvorili ateizam, a i mnogi su otišli u islam radi njihovih djela.

A kakvo im je sada stanje dokazuje da nisu sebe zaštitili , a kamoli hrišćanstvo.
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.325
To je ucinila Rimokatolicka crkva, ubijala Srbe, Rome, i Jevreje, ljude, starce, zene, decu po konc logorima, stvorila ustaski pokret u kome su najglasniji bili celnici Rimokatolicke crkve koje danas ta ista crkva proglasava svecima.

Na kraju rata svo pokradeno blago je preneseno u sefove Vatikana,

Dakle, nije lepo svoje grehove pripisivati drugima.
Što dati čovjek kaže , samo jedno , dasi lažov , neotesan ,i brezobrazan . Što ima crkva sa ustaškim zločincima?

A šta im je drugo ostalo nego da svoje grijehe pripišu drugima. Bruka od hrišćanstva, ni h od hrišćanstva, svojim djelima su stvorili ateizam, a i mnogi su otišli u islam radi njihovih djela.

A kakvo im je sada stanje dokazuje da nisu sebe zaštitili , a kamoli hrišćanstvo.
Počeliste jako oštro , daliste to naslejdili od vaše vještice jelene
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Što dati čovjek kaže , samo jedno , dasi lažov , neotesan ,i brezobrazan . Što ima crkva sa ustaškim zločincima?


Počeliste jako oštro , daliste to naslejdili od vaše vještice jelene

Lažov je blaga reč, on je mnogo gore od toga. Svesno ide na to da napravi haos, da bi posle kod njegovih zombija i šampiona "viktimizacije" govorio kao je to naš duh. A najvažnije je da se ponaša baš onako za šta optužuje druge. Pravo razmaženo derište koje je umislio da može sve, jer ga drugi tapšu po ramenu. Arogantni stvor time pokazuje: "Nećete da vam ja budem učltelj "bibličarenja", da se klanjate našoj, subotarskoj doktrini i da trpite da vas ponižavamo, jer verujemo da imamo moralno pravo da zbog subote , ića, pića pljujemo po drugima, izazvaću zaključavanje svih tema mešanjem politike i nacionalizma."

Cilj mu je svađa pravoslavaca i katolika koji su se "o čuda" usidili da se suprotstave, argumentovano subotarskom pljuvanju i širenju lažnog evanđelja Ellen Gould White.

Ujedno, o njegovoj moralnoj "veličini", kao i ostalih sličnih ili identičnih njemu govori i to da su veru svojih otaca, istu koja je naciju kojoj navodno pripadaju očuvala pred invazijom zamotanih, zamenili Mileritskom budalaštinom. Da su je zamenili ateizmom ili komunizmom, pa da razumem,, pali su iz mnogo razloga, slabe vere, razočarenja... Ali oni umesto Krsta uzeše shabat prevaranta iz Mejna SAD.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Što dati čovjek kaže , samo jedno , dasi lažov , neotesan ,i brezobrazan .

Ne daj Bože da me ti i takvi hvalite, odmah bih se zabrinuo.

Što ima crkva sa ustaškim zločincima?

Još da dokažeš da nema.

Počeliste jako oštro , daliste to naslejdili od vaše vještice jelene

Opet projekcija.

Lažov je blaga reč, on je mnogo gore od toga.

Hvala Bogu da me kritikujete i da me ne hvalite.

"viktimizacije" govorio kao je to naš duh.

Zato imate haos.

Arogantni stvor time pokazuje: "Nećete da vam ja budem učltelj "bibličarenja", da se klanjate našoj, subotarskoj doktrini i da trpite da vas ponižavamo,

Zar smo mi pisali Bibliju?

Cilj mu je svađa pravoslavaca i katolika

To je vaš cilj, posebno Miroslava.

Ajd jeste se ti Antonija ispraznili, jel vam sada lakše?
 
Natrag
Top