Poziv članovima foruma na zajedničko udruživanje u molitvi

Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Pa to već ima u UN i to nije nimalo pozitivno ocijenjeno u Bibliji. Ali ako ljudi imaju ispravnu sliku o Bogu onda da.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Tacno Antonija, ja verujem tako kako sam izjavio, i to misljenje ne menjam, s time - da moj poziv na zajednicku molitvu nije bio poziv da svi prihvate moj stav, vec da se u molitvi svako obrati Bogu da mu to otkrije, kao i da se mi zblizimo, da ne bude ovakvih konflikata medju nama, vec da budemo vise ujedinjeni u ljubavi i toleranciji, da mozda zajednicki uputimo molitvu za neki problem koji bi neko izneo, za obostrano savetovanje, itd..
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.263
Tacno Antonija, ja verujem tako kako sam izjavio, i to misljenje ne menjam, s time - da moj poziv na zajednicku molitvu nije bio poziv da svi prihvate moj stav, vec da se u molitvi svako obrati Bogu da mu to otkrije, kao i da se mi zblizimo, da ne bude ovakvih konflikata medju nama, vec da budemo vise ujedinjeni u ljubavi i toleranciji, da mozda zajednicki uputimo molitvu za neki problem koji bi neko izneo, za obostrano savetovanje, itd..

U redu molicemo se ovde, podrzavam.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Moj akcenat je bio na vreme molitve, recimo, da odvojimo talno vreme u jednom danu, i da u tom satu svi uputimo molitvu jedni za druge, ili za nekoga ko bi imao neki problem, i želeo da se svi molimo za tu osobu.

Ja već imam isskustvo u zajedničkoj molitvi.
Konkretno bih pomenuo jednu osobu sa kojom sam se dogovorio da se zajedno pomolimo u određeni sat za problem koji je ta osoba imala.
Bog je nakon toga učinio veliko čudo.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Postovani.

Posto je tema otvorena upravo iz razloga zblizavanja clanova foruma za religiju, i odklanjanja svih sukoba koji vode u jednu nezdravu atmosferu medju clanovima, mislim da je ova tema najbolje mesto da iznesem ono sto sam pokusao da ucinim u tom cilju.

Dakle, ono sto sam ucinio je to "da sam uputio poziv Tripu da se javno izvini svima za nacin pisanja koji ocigledno vredja druge clanove neadventiste, ali da i on pozove druge da to ucine, kako bi smo poceli jednu diskusiju u duhu tolerancije i ljubavi"

Posto je on odbio ovaj moj predlog, obavestavam sve clanove, da ja nista vise ne mogu po tom pitanju da ucinim, i necu se time vise ni baviti, jer svako je odgovoran za svoje reci i postupke, kako Tripo, tako i svi ostli Adventisti ili ne Adventisti.
 
Učlanjen(a)
01.05.2019
Poruka
668
Moj akcenat je bio na vreme molitve, recimo, da odvojimo talno vreme u jednom danu, i da u tom satu svi uputimo molitvu jedni za druge, ili za nekoga ko bi imao neki problem, i želeo da se svi molimo za tu osobu.

Ja već imam isskustvo u zajedničkoj molitvi.
Konkretno bih pomenuo jednu osobu sa kojom sam se dogovorio da se zajedno pomolimo u određeni sat za problem koji je ta osoba imala.
Bog je nakon toga učinio veliko čudo.
Jel ova ideja zaživela ili ne ?
Mogla bi i neka podrška odredjeni humanitarnim akcijama ili tako nešto.
Hajde da pokažemo malo Hrišćanskog Duha.
Malo nas je, možemo se valjda dogovoriti.
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.325
Dakle, ono sto sam ucinio je to "da sam uputio poziv Tripu da se javno izvini svima za nacin pisanja koji ocigledno vredja druge clanove neadventiste, ali da i on pozove druge da to ucine, kako bi smo poceli jednu diskusiju u duhu tolerancije i ljubavi"
Jase ispričavam (izvinjavam) tebi Laki , Marku ,i svim Kršćanima Adventistima akosom vas bilo čim uvredila , a znam da jesam , nekami Bog oprosti ,a ivi
Posto je on odbio ovaj moj predlog, obavestavam sve clanove, da ja nista vise ne mogu po tom pitanju da ucinim, i necu se time vise ni baviti, jer svako je odgovoran za svoje reci i postupke, kako Tripo, tako i svi ostli Adventisti ili ne Adventisti.
Tako je Laki , svatko je odgovoran za svoje postupke ,i grehe , evo ija pozivam Tripka na pomirenje , ja mu sve opraštam ,i pozivam ga
da ion isto učimi
Pozdrav uz jednu molitvu ljubavi
115763 115764
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top