Poslednja vremena

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ja kažem nisu pogrešili, nego je bog ukazao na vreme Isusovog ulaska u nebesku Svetinju, jer Bog ne radi nešto po ljudskim merilima, ili kada oni to odrede, već on sam.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Ja kažem nisu pogrešili, nego je bog ukazao na vreme Isusovog ulaska u nebesku Svetinju, jer Bog ne radi nešto po ljudskim merilima, ili kada oni to odrede, već on sam.

Pa nije Millera Bog angažirao da računa datum Isusova dolaska na Zemlju!? Što je tebi? Millera je angažirao sam sotona. Pa to tvrdite i vi Adventisti, vidi:

"Sotona bi htio da mi vjerujemo kako zaista možemo izračunati vrijeme Gospodinova povratka, da zbrajanjem i matematičkim računanjem možemo odrediti koliko se posljednja poruka evanđelja proširila, i kako je blizu obraćenje Izraela." (The Advent Review, 2. ožujka 1916.)
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Bog nije podigao Milera da računa datum Isusovog dolaska na zemlju, već vreme ulaska Isusovog u Svetinju nad Svetinjama na nebu, ali mu je zaklonio pravo tumačenje događaja da bi iskušao iskrenost onih koji su bili okupljeni oko Milera.
Zato Miler nije razumeo šta će se dogoditi 1844 godine, i zaključio da je to Isusov drugi dolazak.

Naravno da ne trebamo svojim umom da računamo vreme Hristovog drugog dolaska, ali Miler to nije ni činio, već je proučavao vremensko proročanstvo iz Danila 8 i 9 poglavlja, i potom doneo pogrešan zaključak o samom događaju.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Bog nije podigao Milera da računa datum Isusovog dolaska na zemlju, već vreme ulaska Isusovog u Svetinju nad Svetinjama na nebu, ali mu je zaklonio pravo tumačenje događaja da bi iskušao iskrenost onih koji su bili okupljeni oko Milera.

A gdje si pročitao da je Bog Milleru zaklonio nekakvo tumačenje? Je li to Miller priznao?
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Da li Ujedinjene Nacije imaju samo političku agendu ili imaju i duhovnu ili religioznu dimenziju u svojim aktivnostima. U ovom predavanju je jasno otkrivena agenda skrivena iza scen. Od svog osnivanja do konačnog cilja, stvaranje ujedinjenog političko religioznog sistema je analizirano kao i dalekosežne posledice za svakog pojedinca na Zemlji i moguće katastrofalne posledice za one koji se uzdaju u spasenje isključivo u Hristu.

 
Natrag
Top