Papa - da li je zaista Sveti Otac???

Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Ko odvraća uho od zakona i molitva je njegova mrska.

Anđeli tiskaju uši, a Bog okreće lice kada se papa moli i Valovi sveštenici.

Nijednu molbu iz crkve neće uslišiti, pojedinačno hoće po neku od vernika. od Valovih sveštenika nijednu.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Ko odvraća uho od zakona i molitva je njegova mrska.

Anđeli tiskaju uši, a Bog okreće lice kada se papa moli i Valovi sveštenici.

Nijednu molbu iz crkve neće uslišiti, pojedinačno hoće po neku od vernika. od Valovih sveštenika nijednu.

Kaže klanjatelj "pastorice Jelene".

Duhovno đubretarstvo - dijagnosticirao bi ti akademik "Miša". :)
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Ne znaš ti brojati do tog broja.

Tvoja sva duhovnost je da popljuvaš drugoga, sva duhpvna hrana.

Jer te to umiruje. Samo to je jadno i to govori o tebi. Ili ćeš da popljuvaš drugoga, poniziš ili da se sprdaš.

Ali to je meni veliko kod Boga, da me ti i takvi pljuvate.

To dokazuje da ti ljudi imaju duhovnu bedu.


Zato Bog vas ponižava najviše od svih.

Šta je jadni papa, ne sluša ga Bog, Bog se čak gadi na njegove molitve.

Što moli Boga, a ovamo oprašta grehe.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Papa udelio kolektivni oprost od grehova svima od korone, šta će njemu i katolicima Bog.

Kada papa obavlje sve umesto Boga.


Zato imaju pošast, kao opomenu. Imaju je doduše svi, ali nije svima isto.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Papa udelio kolektivni oprost od grehova svima od korone, šta će njemu i katolicima Bog.

Kada papa obavlje sve umesto Boga.


Zato imaju pošast, kao opomenu. Imaju je doduše svi, ali nije svima isto.

Stavi masku kad ovdje pišeš. Ne truj ljude.

Inače, činjenice stoje ovako:

1. Papa i Katolička Crkva u četiri godine 2. sv. rata spasili 800.000 Židova. ('Dođite, blagoslovljeni Oca mojega! .... 'Zaista, kažem vam, što god učiniste jednomu od ove moje najmanje braće, meni učiniste!'")

2. Proročica koja je govorila u drskosti, Ellen White, milijune je upropastila izvlačeći ih iz Kristove Crkve. ('Odlazite od mene, prokleti, ..... 'Zaista, kažem vam, što god ne učiniste jednomu od ovih najmanjih, ni meni ne učiniste.'")
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Stavi masku kad ovdje pišeš. Ne truj ljude.

Inače, činjenice stoje ovako:

1. Papa i Katolička Crkva u četiri godine 2. sv. rata spasili 800.000 Židova. ('Dođite, blagoslovljeni Oca mojega! .... 'Zaista, kažem vam, što god učiniste jednomu od ove moje najmanje braće, meni učiniste!'")

2. Proročica koja je govorila u drskosti, Ellen White, milijune je upropastila izvlačeći ih iz Kristove Crkve. ('Odlazite od mene, prokleti, ..... 'Zaista, kažem vam, što god ne učiniste jednomu od ovih najmanjih, ni meni ne učiniste.'")

Hajde bre ,
tih 800.00 spasenih Jevreja od strane pape,ima li istorijskog dokaza???
Hajde da vidimo nekoga od tih spasenih cak 800.000 jevreja???
Hajde da cujemo neku pricu nekoga od tih prezivelih jevreja kako ih je spasao papa i Vatikan...
Ali ako pocnemo da gledamo kolko je spaseno ustasa i fasista od strane pape dodje na tu brojku od 800.000 sa legitimacijama pobijenih Jevreja,Srba i Roma...
Hajde da vidimo kako su se to mnogobrojne ustase i fasisti spasili i pobegli???
Tako da to su samo permutovane brojke,ali to je manje bitno jer je to politicka tema i pitanja za politicare.
Nas je ovde na religijskom forumu narocito bitno,ima li zaturenih manuskripata ,papirusa i svitaka gde pise ime jehova i u novo zavetnim spisima,kao i naredbe pape da se to ime izbaci odasvuda i slicno kao naredbe o krstaskim ratovima ,kolko ih je bilo za ovih 20 vekova,pa o inkviziciji itd itd....
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Hajde bre ,
tih 800.00 spasenih Jevreja od strane pape,ima li istorijskog dokaza???

Ima. :) 76.000 dokumenata.

Nas je ovde na religijskom forumu narocito bitno,ima li zaturenih manuskripata ,papirusa i svitaka gde pise ime jehova i u novo zavetnim spisima,kao i naredbe pape da se to ime izbaci odasvuda i slicno

A koji je to papa naredio piscima novozavjetnih knjiga (Mateju, Marku, Luki, Ivanu, Pavlu, Petru i Judi) da izbace "ime Jehova" iz svojih spisa? Nitko od ovih autora niti na jednom mjestu u svojim spisima nisu spomenuli ime "Jehova". ;)
 
Natrag
Top