Papa - da li je zaista Sveti Otac???

Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Da, Gary Krupp napisao studiju na temelju 76.000 stranica prikupljenih dokumenata.

I ti temeljiš da je pušenje zdravo na babama koje su napunile 95 gdoina, a puše.

A vi kurve, kako vas naziva Gary Krupp, samo laprdajte i valjajte se po podu.

Baš nas briga za njega. Nigdje zvanično nema tih 800.000 od strane KC.

Pa nisu 80 ljudi spasili. Opet te poklopila zvanična statistika.

On rekao da je skupio 76.000 stranica, pa znaš li koliko vremena treba da se to pročita, mora da još čita.

Šta je taj čitao detaljno po 800 stranica dnevno.

Maks. uz dobru tehniku može se pročitati do 300 str. i to samo retki.

Kakva sprdačina. KC koja je progonila Jevreje još prije 500 godina, poklala, zato su bežali u Holandiju, Englesku.

Hoće kurva da je poštena, pa ispadne opet kurva i to glupa i bezobrazna.

Saću baš da javim kako tvrdite da ste spasili 800.000 Jevreja.

:) :beee:
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Svetom ocu papi se ne uslišuju molitve.

Netočno. Nego Gary Krupp svoju studiju temelji na 76.000 stranica dokumenata

Koje niko ne smatra validnim nego on sam i KC.

Da pročitao je to sigurno.

Čuj završio istraživanje na temelju 76.000 stranica, šta je taj čitao 10 godina.

Da je čitao po 60 stranica dnevno 3,5 godina bi čitao, a detaljno da je trebalo bi mu 7-10 godina da pročita.

Minimalno.

Samo da pročita. Besmilice.

Ništa niko živ ga ne zarezuje .

Zamisli te studije. A studija koja je priznata koju sam ja dao se temelji na jedno 10 miliona dokumenata.

10.000.000 dokumenata, na njoj je radilo 1000 ljudi.

Kakva sprdačina od 800.000, tobože spasio Vatikan.

Evo gledam jevr. zajednica Njujorka ga je osporila, niti je istoričar .

Totalno kršio pravila uzimanja i citiranja dokumenata.

:) :beee:
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Židovski istraživač Gary Krupp tvrdi. Na temelju 76.000 stranica dokumenata.

Za razliku od "izvora" Mileritskog i skriptulatoroskog tipa, (Hislop, Rivera i njima slični) koji od dokumenta kojim potvrđuju svoje "tvrdnje", Garry Krupp ima i te kako dovoljno temelja za svoje tvrdnje.

Već pomenuti "izvori", od "argumenata" i "dokumenata" za svoje tvrdnje imali su i imaju, samo i isključivo samo produkte noćnih mora nastalih nakon prejedanja, ili nakon preterane konzumacije soka od grožđa kombinovane sa sotoninim "milovanjem" ušiju....
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Bog ga čuje ali ga ne uslišava, a sveci ga ne čuju, a onima kojima se klanja njima je Bog dozvolio da puste ovu bolest.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Papa je latinska rec koja prevedena na nas jezik znaci Otac.
Da li je ispravno nekoga od ljudi ,sem Boga Oca ,nazivati Ocem i to jos Svetim???
Da li nas je tako ucio Isus Hrist i apostoli???

Ja sam ti lepo odgovorio biblijom, a ti otvaras novu temu. Ocigledno vama ne vredi nista odgovarati, jer vi izgleda ne zelite odgovor..

Pavle sebe naziva duhovnim ocem u bibliji - "ako i imate mnogo ucitelja ali nemate mnogo oceva, jer evandjeljem ja vas rodih". Isus nije mislio bukvalno da nikog n zemlji ne zovemo "ocem" vec da nikom na zemlji ne smemo dati prednost ispred Boga! Da je to tako potvrdjuje i Pavle nazivajuci sebe "duhovnim ocem" kao i Avrama na drugom mestu - "Avram otac nas.." !

Cak i Jehovini Svedoci zemaljskog "oca" nazivaju TATA. A to je ako cemo ovo tumaciti bukvalno zabranjeno!

Izraz "sveti" se primenjuje na Papu, ali biblija i svakoga od nas tako naziva! Njegov narod su "izabrani i sveti". Pavle cak i pagane koji su primili Hriscanstvo tako naziva. Dakle nije pogresno Papu zvati tako!

Osim toga, Papa nije iznad drugih vec je on "svim sluga" po Hristovoj zapovesti "koji od vas hoce da bude prvi, neka svima bude sluga", on po bibliji "pase stado Bozje". Zato se kod protestanta koristi termin PASTOR (pasti stado) a kod nas PAPA! (duhovni otac). Dodje mu na isto..

I sta sad hoces, dobio si biblijski odgovor? Hoces da se nastavljas, da porices bibliju?

Ne razumem stvarno!
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Čuj završio istraživanje na temelju 76.000 stranica, šta je taj čitao 10 godina. Da je čitao po 60 stranica dnevno 3,5 godina bi čitao, a detaljno da je trebalo bi mu 7-10 godina da pročita.
Nije on citao roman već dokumente! Dokumenti su kratki i sazeti! Tako da je za 3 do 4 godine, citajuci dnevno po 50 dokumenata mogao procitati 76 000 dokumenata. Nema on sta da detaljno proucava, nije to teologija vec sve pise crno na belo!

Zamisli te studije. A studija koja je priznata koju sam ja dao se temelji na jedno 10 miliona dokumenata. na njoj je radilo 1000 ljudi.
Na njima je radilo 1000 ljudi kaze Tripo ;) :p

Znaci seli su 1000 ljudi posle rata i svaki od njih je procitao po 10 000 dokumenata. Onda su se sastali nakon jedno godinu dana pa doneli jednoglasnu odluku? Ne znam samo kako su stali u prostoriju!

Ne, nego su godinama citali i istrazivali sve do danas! A to ide tako da se nadovezuju na ono sto su prethodni zakljucili!

Znaci ti se oslanjas na ono sto je neko pre tebe zakljucio, a tekst nisi ni video! Znaci on moze i da laze a ti ne znas, ili da izvede pogresan zakljucak!

Krajnji rezultat je - imamo 1000 ljudi koji su izvodili zakljucke oslanjajuci se na vec izvedene zakljucke, a na to su jos dodali svoje zakljucke!

To ide ovako:

Pera je izjavio 'baba nosi naocare i fale joj dva zuba', Marko prenosi vest - 'baba je corava i nema zube', potom Djura prenosi vest - 'baba ne vidi i nema zube' da bi Djoka preneo ostalima - 'baba je slepa i nema zube'!

Na kraju dobijemo totalno drugaciju sliku!

Kakva sprdačina od 800.000, tobože spasio Vatikan.

A ti si dokazao da je sprdacina vidim sve dokazima baratas!

Evo gledam jevr. zajednica Njujorka ga je osporila, niti je istoričar .

Aj dokazi da nije istoricar! Da vidimo kako su ga osporili! Haha, Njujorski jevreji iz Njujorka, zatrovani protestantizmom! Pa normalno da ce mu se izrugivati!

Totalno kršio pravila uzimanja i citiranja dokumenata.
Glavno da ovih tvojih 1000 protestanata nisu krsili pravila uzimanja i citiranja jer su prepisivali jedni od drugih! Oni zapravo dokumente nisu ni videli, nego su zakljucivali na osnovu 'rekla kazala', ko gluvih telefona da su se igrali! :p
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Za papu važi "Ko odvraća uho svoje da ne čuje zakona i molitva je njegova mrska".
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Glavno da ovih tvojih 1000 protestanata nisu krsili pravila uzimanja i citiranja jer su prepisivali jedni od drugih! Oni zapravo dokumente nisu ni videli, nego su zakljucivali na osnovu 'rekla kazala', ko gluvih telefona da su se igrali! :p

Upravo na taj način, gluvim telefonima se i stvaraju "nauke" u glavu udarenih "duhova proroštva"
 
Natrag
Top