Papa - da li je zaista Sveti Otac???

Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Lijenčina naučila "sve četiri u zrak" i slušati laži, a sada traži da je umjesto njega guglam i tražim. Guglaj, lijenčino, guglaj! :)
pronadjoh samo ovo "Procenjuje se da je između 250.000 i 800.000 poljskih Jevreja preživelo rat ",mozda si na njih mislio ,a bilo ih je par miliona u Poljskoj....,evo sta nadjoh....
800000 vatikan jevreja.jpg
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
pronadjoh samo ovo "Procenjuje se da je između 250.000 i 800.000 poljskih Jevreja preživelo rat ",mozda si na njih mislio ,a bilo ih je par miliona u Poljskoj....,evo sta nadjoh....

Ne nije to.

P.S. A što ti je onaj četvrti link gore: Centar za prirodnjačke .... Liči na Miroljuba, a on vam popalio "prijevod Biblije".
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Ne nije to.

P.S. A što ti je onaj četvrti link gore: Centar za prirodnjačke .... Liči na Miroljuba, a on vam popalio "prijevod Biblije".
Ja sam trazio,medju tih desetak linkova,ali nista,a ti ako imas link posalji da proverim verodostojnost.,za danas je dosta,laku noc svima zelim.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
“Sva se zemlja zanese za Zvijeri” (Otk 13,3)

Papa traži da mu se pokloni, prizna njegov autoritet, štoviše katolička crkva kaže da se nitko tko ne prizna njegov autoritet neće spasiti. A što kaže sam papa?

“Na ovoj zemlji mi zauzimamo mjesto Boga Svemogućega.” (Enciklika pape Leona III. iz 1894. g.);
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
“Sva se zemlja zanese za Zvijeri” (Otk 13,3)

Papa traži da mu se pokloni, prizna njegov autoritet, štoviše katolička crkva kaže da se nitko tko ne prizna njegov autoritet neće spasiti. A što kaže sam papa?

Sad ćemo mi sve provjeriti, tko je zvijer, tko je kurva i tko bludniči.

Papa optužuje evropske lidere: Govorite kao Hitler, a priroda nam uzvraća.

Njemački adventisti su nastavili podupirati Hitlera i slavili su njegov 51. rođendan 11 dana nakon što je rat na zapadu eskalirao njemačkom invazijom na Dansku i Norvešku 9. travnja 1940. godine. (adventist, Dr. Zdravko Plantak, "The Silent Church: Human Rights and Adventist Social Ethics")

P.S. ;)
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Evo ti:







Izvor:
HTML:
http://www.ptwf.org/index.php?option=com_content&view=article&id=132:pope-pius-xii&catid=91&Itemid=595
Pa lepo,
drago mi je da si odgovoran i da se trudis da dokazes ono sto pricas...
Ima 6 prica,eto meni bi zanimljiva od Adam Juraj spasao ga Andjelo Rota i jos neki pri Vatkanu u Madjarskoj podruznici, dajuci mu drugi identite i zaposlenje u vatikanu.
Nesto slicno je i sa ostalih 5 slucajeva.,i to je lepo....
Izvini sto nisam imao vremena da odgledam svih 5 koje si postavio,ali ako je nesto posebno ukazi mi na to.
Ja nisam rekao da u vatikanu rade sve sami zlikovci. I tamo ima dobrih ljudi koji imaju savesti.
Bilo je osoba koje su spasavale i Jevreje i Srbe.
Eto na primer Diana Budisavljevic je spasila 10.000 srpske dece u NDH,prema linku
https://www.juznevesti.com/Kultura/...-srpske-dece-stize-i-u-niske-bioskope.sr.html
Pitanje je samo otkud tolika srpska deca u ustaskim logorima smmrti??? Film o njoj je snimljen u hrvatsko-slovenacko-srpskoj produkciji....Sta je sa onom decom koju nije uspela da spasi,i kolko ih je pobijeno???
A sto se tice Vatikana i uloge pape,pitanje je i kako su mnoge ustase i fasisti pobegli od ruke pravde u Juznu Ameriku i Afriku i ostale zemlje ...,videcemo ko im je i kako pomogao u bekstvu ,jer ih bas fali nekih 800.000 ali polako...
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
“Papa i Bog su jedno, prema tome on ima svu vlast na nebu i zemlji” (Pio V.);
 
Natrag
Top