Šta je novo?
SerbianForum

Dobrodošli na SerbianForum.org, mjesto na kojem možete pronaći apsolutno sve, mjesto druženja i odlične zabave!

Otključavanje WinCe uređaja i instaliranje iGO navigacije

• Začetnik teme kopca
  • Datum pokretanja
kopca

kopca

Imaš li instaliran Windows Mobile Device Centar, imaš link na prvoj strani.

klikergvozdenac

klikergvozdenac

Nemam,sad cu da instaliram.
Instalirao sam,samo se ovo pojavi i posle nekog vremena nestane.Ja koristim win10 ,da to nepravi problem posto u prvom postu je link za vistu

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

branko.82

branko.82

Pravi problem win 10 i treba da se popravi za device mobile centar šaljem ti uputstvo sa Jutjubu meni je pomoglo i proradio mi device centar.

Probaj po ovom uputstvu meni je proradio.

Poslednja izmena:
Krky

Krky

Član
Zna li neko kako i da li je moguce da se poveca ona strelica na iGO Primo za WinCE gore levo koja pokazuje na koju razdaljinu se nalazi sledece skretanje?
Na uredjaju je default skin i mislim da je bese honda civic verzija iGO-a.
Verovatno negde u rar fajlovima postoji neki fajl koji sadrzi informacije o velicini dugmica na skinu i koordinate istih.

Hvala

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

Bocky72

Bocky72

VIP
Next maneuver. iGO Primo wince? Malo si omašio temu, jeste pitanje skina :) Nisu rar fajlovi, nego zip.
Može sigurno, Treba pročačkati data.zip fajl, ili moguće je da postoji zaseban ux. Pogledaću kad stignem ako se ne javi već neko u međuvremenu.

Gall

Gall

Član
Mala pomoć......
Navigacija mi često traži satelite,šta da ubacim u sys tekst....da li mogu da se fiksiraju

Hvala:gl_sigh:

Bocky72

Bocky72

VIP
[gps]
port="auto"
baud="auto"
source=nmea
set_messages=0

Umesto "auto", upiši vrednosti koje su kod tvog uređaja (bez navodnika). Detektuj ih iGO8 izdanjem ili proveri u fajlu:
\save\profiles\01\system.ini