Šta je novo?

Otključavanje WinCe uređaja i instaliranje iGO navigacije

• Začetnik teme kopca
  • Datum pokretanja
F

fOX1978

Učlanjen(a)
20.01.2015
Poruka
8
Hvala puno , nov sam u svemu ovome , potrazicu tamo kako i sta , a posle mogu ove mape ubaciti , posto sam stavio da se skinu iGO_HERE_Europe_2019_Q2 ?

Bocky72

Bocky72

VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
910
Licence Here mapa nisu potpune. Lako se može desiti da ti deo sadržaja ne bude otključan. To moraš sam da isprobaš.
Sad, zavisi šta ti je potrebno, sa TT mapama i njihovim licencama dostupno je sve...

F

fOX1978

Učlanjen(a)
20.01.2015
Poruka
8
Licence Here mapa nisu potpune. Lako se može desiti da ti deo sadržaja ne bude otključan. To moraš sam da isprobaš.
Sad, zavisi šta ti je potrebno, sa TT mapama i njihovim licencama dostupno je sve...
Ok, onda jurim najnoviju mape za TomTom jel, skinuo sam od kolege Kopce Becker Transit.5 (B02) sa Primo Honda na internoj (TMC, Truck, osvjetljenje aktivno) ubacio i koliko vidim radi samo jos sad novije mape da zamenim sa onim koje imam , treba li jos sta da uradim da bi bila kompletna?

Bocky72

Bocky72

VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
910
Ako je exe fajl Hondin, onda ti ne trebaju nikakve dodatne licence i radiće bilo koje mape i kombinacije fajlova.
Za bekerov softver, moraš več da ispoštuješ ono što sam ti napisao.
Skini samo još poslednji global_cfg (ima ga na Forumu), i to je to.

kopca

kopca

Učlanjen(a)
21.03.2014
Poruka
471
I mora biti na internoj Navigator/navigator.exe da bi TMC radio (ili iGO ili Becker program.
Još nisam direktno probao da sa kartice Navigator/Navigator.exe isto funkcioniše...

F

fOX1978

Učlanjen(a)
20.01.2015
Poruka
8
I mora biti na internoj Navigator/navigator.exe da bi TMC radio (ili iGO ili Becker program.
Još nisam direktno probao da sa kartice Navigator/Navigator.exe isto funkcioniše...
Ok,stavio sam ga na internu memoriju i radi, samo imam par problema , cuje se neki zvuk sa zvucnika kao zujanje neko , ona obavestenja u vidu znakova izlaze na pola ekrana a ne u gornjoj zoni i mada je to bilo i sa originalnim softverom , treba mu par minuta da nahvata satelite , sto mislim da je puno. TMC neznam kako da isprobam , imam samo navigaciju nemam onaj drzac i punjac. Probao sam ubaciti onaj Becker ( Becker 9.15.3.389416 - Transit 70 LMU 800x480 crc ali mi izlazi out of memory , drugi Becker softver nisam nasao.

M

mlvodnik

Učlanjen(a)
01.02.2020
Poruka
2
Da li ima neko Becker Active 5 data.zip sa exit i back dugmićima

mirkolj

mirkolj

Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
687
Vidi vamo imaš sve verzije crackirane pa si skini koja ti paše

LANG / VOICE Sve

Bocky72

Bocky72

VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
910
Iskomplikova ga, kolega.
To je samo jedan dodatni fajl već sam ga kačio u postu 832, samo je link istekao.