Šta je novo?

Otključavanje WinCe uređaja i instaliranje iGO navigacije

• Začetnik teme kopca
  • Datum pokretanja
mirkolj

mirkolj

Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
687
Neka probere koji mu paše i nek skida i spremi si da ima

Bocky72

Bocky72

VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
910
Yeap, samo nijedna ne odgovara zahtevu :)

Evo, novi link,
Becker Active 5 data.zip BACK&EXIT Button
Hidden content
You need to reply to this thread or react to this post in order to see this content.

mightyoutlaw

mightyoutlaw

Član
Učlanjen(a)
09.10.2009
Poruka
111
Jel ima neki shell za Blaupunkt travelpilot 700?

Sent from my MI 9 using Tapatalk

kopca

kopca

Učlanjen(a)
21.03.2014
Poruka
471
Nisam ga nikad radio a nije to teško ako imaš ili znaš pristup internoj memoriji
Pretpostavljam da je interna ResidentFlash 480x272 i je li folder Maptrip/Maptrip.exe izvršni?

F

fOX1978

Učlanjen(a)
20.01.2015
Poruka
8
Pozdrav , uspeo sam namestiti u Becera Active 5 , ovaj jedan softver sto je Mirkolj pustio , ubacio mape , probao i Here i TT , rade obe sa licencama ali i dalje ne mogu da aktiviram speedcam u meniju , da li bi trebao i sta ubaciti u sys.txt ? Hvala unapred!

M

mlvodnik

Učlanjen(a)
01.02.2020
Poruka
2
Koji god sam becker aktiv instalirao izbaci mi gresku , dostupne datoteke karata ne mogu se otvoriti ovom licencom, molim vas pomoc

F

fOX1978

Učlanjen(a)
20.01.2015
Poruka
8
Koji god sam becker aktiv instalirao izbaci mi gresku , dostupne datoteke karata ne mogu se otvoriti ovom licencom, molim vas pomoc
Ovako kao laik rekao bi da ti licence za mape ne valjaju , koje mape si ubacio , imaju li licence ?
Ja sam ubacio onaj R1 active 5 i radi odlicno sa novim mapama 2019 Here i TomTom , probao sam .

mightyoutlaw

mightyoutlaw

Član
Učlanjen(a)
09.10.2009
Poruka
111
Nisam ga nikad radio a nije to teško ako imaš ili znaš pristup internoj memoriji
Pretpostavljam da je interna ResidentFlash 480x272 i je li folder Maptrip/Maptrip.exe izvršni?
Trnutno nesto zeza dok je na usb napajanju,izbaci logo i ugasi se. mzda je neko pokusavao nesto pa pokvario. U svakom slucaju probacu da nadjem ono njegovo ext napajane pa d probam da pristupim internoj.

C

czhane70

Učlanjen(a)
15.10.2018
Poruka
2
Da li ima neko da okači firmware za Blueberry 2go447.
Razlog:
- Početni logo (zelena pozadina, volan u desnom uglu, natpis u gornjem delu blueberry, natpisu u donjem delu 2go447) se ne vidi, samo crna pozadina išarana sa 8 horizontalnih linija, a kada očita, otvori klasičan multimedijalni panel sa svim ikonicama gde je i navi ikonica i radi normalno.
- Kada se izlazi iz navigacije na dugme on/off pojavi se odbrojavanje od 5 sekundi sa opcijama "uspavano" i "shut". Na "shut" se isključi i posle 10 sekundi ponovo se upali sama, pokaže crnu pozadinu išaranu sa 8 horizontalnih linija i multimedijalni panel (to ne bi trebalo), a na "uspavano" ekran se isključi i ostane u stanju mirovanja (to je u redu).
Hteo bi da probam, ako bi to rešilo ova dva problema ili ako je neko imao isti problem da mi ponudi neko rešenje, hvala.