Šta je novo?

Otključavanje WinCe uređaja i instaliranje iGO navigacije

• Začetnik teme kopca
  • Datum pokretanja
M

milosst

Učlanjen(a)
11.01.2011
Poruka
8
Potrebna mi je pomoć vezano za proceduru otključavanja navigacionog uređaja.
Radi se o uređaju GRUNDIG M5. Radi pod Win CE 6.0. Navigacija radi i koristi MIREO DONT PANIC 4.7.8.
Želeo bih da instaliram neki IGO.

Bocky72

Bocky72

VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
931
Jako redak uređaj ali barem je Mio/Mireo baziran.
Koristi neki od klasičnih MIO based unlocker-a (Minishelll, VisualGPS...). Znači šel na karticu... pa probaj.
Ili probaj sa univerzalnim Kopčinim paketom.

kopca

kopca

Učlanjen(a)
21.03.2014
Poruka
472
@milosst
Grundig M5 je već otključan uređaj po defaultu.
Posjeduje NaviPath (opciju koju nađeš i možeš stavljati navi software po želji)
Radio sam ga pa znam
Dovoljno je da staviš Primo Honda Civik Reborn sa prve strane, dodaš nove mape, poi, buildings, speedcam i odrediš putanju kroz uređaj.

[gps]
port=7
baud=38400

M

milosst

Učlanjen(a)
11.01.2011
Poruka
8
Da, vidim NaviPath. Ali kako i gde da promenim tu putanju, pošto mi direktno na navigaciji to ne dozvoljava?

Prilozi

kopca

kopca

Učlanjen(a)
21.03.2014
Poruka
472
Trebalo bi da dozvoljava, probaj tu fasciklu dole desno

A ako neće iz nekog razloga, najjednostavnije je da napraviš bekap Donpanic foldera, izbrišeš ga, "metneš" PrimoHondu2.4.... i onda preimenuješ PrimoHondu2.4.... u Dontpanic i u njemu Primo.exe u Donpanic.exe

Poslednja izmena:
M

milosst

Učlanjen(a)
11.01.2011
Poruka
8
Puno hvala na pomoći.
Iskreno, nije mi na kraj pameti palo da kliknem na folder. Delovalo mi je kao da je to samo simbol.:beee:

Koje vrednost treba staviti za port i baud, ako se program za navigaciju pokreće sa memorijske kartice?

Bocky72

Bocky72

VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
931
Port i baud zavise od uređaja, ne od lokacije softvera. To su parametri GPS prijemnika.
Napisao ti ih je kopča. Ako nekim čudom ipak nisu ti, ubaciš neki iGO8, pokreneš ga, u opcijama postoji autodetekcija. Pretražiće i pokatazati ih.

G

googiii

Učlanjen(a)
05.12.2014
Poruka
107
treba mi pomoc instalirao sam primo sa prve strane sve radi odlicno jedino bi voleo da podesim kad skrenem sa rute da glasovno kaze preračunavam ako neko zna kako ?

Bocky72

Bocky72

VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
931
Hm, ček, nešto mi je magični prsten zarđao, a kristalna kugla trenutno zamagljena...
Koji iGO, odakle, šta si stavljao u njega, na koji uređaj....
Istina, za tvoje pitanje nije previše presudan info, ali, zašto pitaš u ovoj temi?