Šta je novo?
SerbianForum

Dobrodošli na SerbianForum.org, mjesto na kojem možete pronaći apsolutno sve, mjesto druženja i odlične zabave!

Otključavanje WinCe uređaja i instaliranje iGO navigacije

• Začetnik teme kopca
  • Datum pokretanja
M

milosst

Potrebna mi je pomoć vezano za proceduru otključavanja navigacionog uređaja.
Radi se o uređaju GRUNDIG M5. Radi pod Win CE 6.0. Navigacija radi i koristi MIREO DONT PANIC 4.7.8.
Želeo bih da instaliram neki IGO.

Bocky72

Bocky72

VIP
Jako redak uređaj ali barem je Mio/Mireo baziran.
Koristi neki od klasičnih MIO based unlocker-a (Minishelll, VisualGPS...). Znači šel na karticu... pa probaj.
Ili probaj sa univerzalnim Kopčinim paketom.

kopca

kopca

@milosst
Grundig M5 je već otključan uređaj po defaultu.
Posjeduje NaviPath (opciju koju nađeš i možeš stavljati navi software po želji)
Radio sam ga pa znam
Dovoljno je da staviš Primo Honda Civik Reborn sa prve strane, dodaš nove mape, poi, buildings, speedcam i odrediš putanju kroz uređaj.

[gps]
port=7
baud=38400

kopca

kopca

Trebalo bi da dozvoljava, probaj tu fasciklu dole desno

A ako neće iz nekog razloga, najjednostavnije je da napraviš bekap Donpanic foldera, izbrišeš ga, "metneš" PrimoHondu2.4.... i onda preimenuješ PrimoHondu2.4.... u Dontpanic i u njemu Primo.exe u Donpanic.exe

Poslednja izmena:
M

milosst

Puno hvala na pomoći.
Iskreno, nije mi na kraj pameti palo da kliknem na folder. Delovalo mi je kao da je to samo simbol.:beee:

Koje vrednost treba staviti za port i baud, ako se program za navigaciju pokreće sa memorijske kartice?

Bocky72

Bocky72

VIP
Port i baud zavise od uređaja, ne od lokacije softvera. To su parametri GPS prijemnika.
Napisao ti ih je kopča. Ako nekim čudom ipak nisu ti, ubaciš neki iGO8, pokreneš ga, u opcijama postoji autodetekcija. Pretražiće i pokatazati ih.