Šta je novo?
SerbianForum

Dobrodošli na SerbianForum.org, mjesto na kojem možete pronaći apsolutno sve, mjesto druženja i odlične zabave!

Otključavanje WinCe uređaja i instaliranje iGO navigacije

• Začetnik teme kopca
  • Datum pokretanja
Bocky72

Bocky72

VIP
BB su fabrički sve otključani uređaji. Bolje reči prazni, nema tu šta da se otključava. Neko je u njega već ubacio Navigator.
Edit: aada videh da kod nas dolaze već sa tim preinstaliranim programom. To je čisto da se kaže da ima navigaciju, sam Navigator ima free izdanje, a bazira se na OSM mapama (besplatne). Nisu ni one toliko loše, mogao bi i malo da se igraš sa njima.
Možeš da staviš koji god softver želiš a radi pod Win CE-om.
Preporuka naravno ide za Primo 2.4 jer je najbolje odrađen i ne zahteva nikakve licence osim dve stare. Potraži na forumu tzv Civic izdanje, za rezoluciju 800x480.
Ako si malo veštiji i ne treba ti svašta od sadržaja, možeš da probaš sa nekom od boljih NG varijanti.

S

stronca

Meni je samo bitno da imam sveze mape za evropu.Ubacim mapu i vozi misko dalje.Hvala

kopca

kopca

Na prvoj stranici imaš Primo2 KIA ili Primo_Honda civik
Pa raspakuj i stavi.
Mislim da Bluebery ima NaviPath

A Bocky je već odgovorio

S

stronca

Dali mogu da proverim dali je vec mozda odkljucan ovaj sto imam?Hvala

Ps linkovi sa 1 stranice dobijem gresku nod found 404.Dali mozes dami posaljes prvilne linkove.Hvala ti

Poslednja izmena:
kopca

kopca

Otključan je fabrički sigurno
Ako ti je na engleskom namješten uređaj na drugoj strani imaš opciju Navi Path (kroz njega namjestiš koju hoćeš drugu i spasiš)
a ako je na srpskom onda bi trebalo da je naziv opet Navi Path
Uglavnom nalazi se na drugoj strani drugi red prva opcija

S

stronca

Sad upravo sam vido da imam i ja ovaj Navi Path.Gde putanja na Navigator 17.6 instaliran.Dali mozes link dami posaljes gde mogu na sd karticu da stavim drugi navigaciju koja ima sve mape evrope bilo bi super da resim ovo cudo.Hvala ti unapred.Jer one linkove koji si naveo dobio sam gresku nod 404 found.Hvala jos jednom

S

stronca

Kako sam i primetio da mogu samo do 8gb micro sd karticu da koristim na ovaj uredjaj ili moze i vise da se sredi?Imam micro od 32gb na raspolaganje.Hvala

kopca

kopca

Mislim da može i 32, probaj
A karte su sigurne i jedne i druge

Ja trenutno isprobavam i preferiram TomTom