Šta je novo?
SerbianForum

Dobrodošli na SerbianForum.org, mjesto na kojem možete pronaći apsolutno sve, mjesto druženja i odlične zabave!

Otključavanje WinCe uređaja i instaliranje iGO navigacije

• Začetnik teme kopca
  • Datum pokretanja
MarKaba

MarKaba

Član
Sikino sam i pokrenem nešto sto ste vi napravili, kada hocu igo javlja da nemože naci Primo. Direktoriji Primo2 ima sam sys file i ostalo je prazno.Šta da dalje radim
Kolega @Kopča je smatrao da je tvoje znanje o navigacijama puno veće.
Potrebno je sada u folderu Primo2 iskopirati sadržaj nekog Prima ili iGO8 (zavisi šta ti hoćeš da koristiš) i njegov *.exe fajl preimenuješ u Primo.exe i tebalo bi raditi.

N

nur

Nesto ne ide, kad pali izbacimi da je 470T model a na naljepnici pise da je 460T model. postojili kakav opcija da ubacim na sd karticu igo i da radi jednostavno

kopca

kopca

Ima jednostavna opcija, mada taj model možda traži da se instalira novi Flash Rom da bi Primo radio
iGO8 će sigurno raditi
Stavi sadržaj iz Primo na root kartice i Primo.exe preimenuj u Update.exe
(Znači Primo da ne bude u folderu nego izvađen iz foldera)

N

nur

Ne ide nesto javlja gresku da nevidi file, stvarno ne zanm u cemu je problem.

kopca

kopca

Moraš reći šta si radio, šta si stavio pa da znamo šta je problem.
Da li si stavio Primo ili iGO8, kako si preimenovao...

Bocky72

Bocky72

VIP
Šta???
Obožavam ovakva pitanja. Iz neba pa u rebra, očekujući da su svi vidoviti.
iGO uopšte nema lošu grafiku. A najpre - koji iGO? I da se ubaci gde? Ako nešto ne izgleda dobro, greška je samo do korisnika.
Postoji Sygic za WinCE ali je izuzetno težak. Na uređaju koji radi na 800MHz DC i 128RAM-a strašno se vuče. Gori je od NextGena.

S

stronca

Pozz,svima imam Blueberry 2go747 Navigator 17.6. na njemu.Sad me zanimam koja navigacija moze na njemu da se jos instalira i koja je najsigurnija da se stavi?Ili kako mogu da odradim update nove mape na njemu itd?Hvala svima