Šta je novo?
SerbianForum

Dobrodošli na SerbianForum.org, mjesto na kojem možete pronaći apsolutno sve, mjesto druženja i odlične zabave!

Otključavanje WinCe uređaja i instaliranje iGO navigacije

• Začetnik teme kopca
  • Datum pokretanja
C

crni66

Druze da li mozes da mi pomognes da otklucam navigaciju medion go pal E5270 ,ali samo preko sd kartice jel je usb polomljen .
Probao sam sa svim predlozimz sa ovog foruma za medional ne ide.
hvala.

Bocky72

Bocky72

VIP
Koliko je meni poznato, svi Medioni imaju po defoltu aktivnu finkciju autorana sa kartice. Najčešće je dovoljno staviti na mSD karticu exe fajl po imenu GoCE , a upotrebiti npr CeDesktop, ili neki od jednostavnijih šelova (kopcin MinShell).
Ili, direktno u root stavi sadržaj iGO-a (Primo), primo.exe preimenuj u menu.exe , trebalo bi direktno da butuje i pokreće ga.
Ili napravi kombinaciju od ovih predloga.
sys je

[folders]
has_secondary_root = 0
content = "\Storage Card\Content"

[interface]
shutdown_time = 0
show_exit = 1

[debug]
skip_eula = 1

[sound]
csv_voice_enabled = 1

[gps]
baud = "57600"
port = "2"

[tmc]
port = "COM, 1"
baud = 38400
source = "gns"
show_tmc = 1

Krky

Krky

Član
Moze li mala pomoc oko Mio Moov v505?
Imam SD unlock i to lepo radi ali treba da ubacim na internu ne pitajete me zasto.
Promenio sam u rootu internet paths.xml i stavio da pokrece Primo umesto defalt navi i nakon restarta pokrece primo ali ga PC ne vidi vise,
Probao sam sa Mio Emergency diskom i nista :(

EDIT:

Uz pomoc kopcha shella sam usao u win i vratio originalni paths.xml koji sam pre toga napravio packup i sad je sve ok, PC ga vidi :D

Poslednja izmena:
C

crni66

Koliko je meni poznato, svi Medioni imaju po defoltu aktivnu finkciju autorana sa kartice. Najčešće je dovoljno staviti na mSD karticu exe fajl po imenu GoCE , a upotrebiti npr CeDesktop, ili neki od jednostavnijih šelova (kopcin MinShell).
Ili, direktno u root stavi sadržaj iGO-a (Primo), primo.exe preimenuj u menu.exe , trebalo bi direktno da butuje i pokreće ga.
Ili napravi kombinaciju od ovih predloga.
sys je

[folders]
has_secondary_root = 0
content = "\Storage Card\Content"

[interface]
shutdown_time = 0
show_exit = 1

[debug]
skip_eula = 1

[sound]
csv_voice_enabled = 1

[gps]
baud = "57600"
port = "2"

[tmc]
port = "COM, 1"
baud = 38400
source = "gns"
show_tmc = 1
Hvala druže uspelo je . Pozdrav !

MarKaba

MarKaba

Član
Moze li mala pomoc oko Mio Moov v505?
Imam SD unlock i to lepo radi ali treba da ubacim na internu ne pitajete me zasto.
Promenio sam u rootu internet paths.xml i stavio da pokrece Primo umesto defalt navi i nakon restarta pokrece primo ali ga PC ne vidi vise,
Probao sam sa Mio Emergency diskom i nista :(

EDIT:

Uz pomoc kopcha shella sam usao u win i vratio originalni paths.xml koji sam pre toga napravio packup i sad je sve ok, PC ga vidi :D

https://serbianforum.org/threads/otkljucavanje-wince-uredaja-i-instaliranje-igo-navigacije.649897/post-2285247

Krky

Krky

Član
Resio sam u medjuvremenu igo na internu. Setio sam se gde sam zabrljao pa sam na svoj nacin odradio.

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

N

nur

Pozdrav raja,
imam mali problem. Posudio sma od kolege Medion PNA460. uzmeme karticu da pregledam sta ima i zeznem tako da se upali smo crveni displey gdje pokazuje Medion GoPal i nakon toga navodi ubacite karticu i potvrdite sa yes.
Znam da je stara navigacija lai trebam samo da riješim. Molim Vas za pomoć kakao da ubacim igo i karte. Kartica je 2G

N

nur

Sikino sam i pokrenem nešto sto ste vi napravili, kada hocu igo javlja da nemože naci Primo. Direktoriji Primo2 ima sam sys file i ostalo je prazno.Šta da dalje radim

Za svaku ikonu javlja grešku, osim za control panel. U njega se može ući

kopca

kopca

Ne znam sad na pamet za ostale ikone a Primo 2 i Primo2_Kia imaš na prvoj strani,