Oholost i Sektaštvo

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Čije proročanstvo?

Zasto trazis odgovor?

Da bi se i dalje sprdao i blatio.

To zapitaj sebe sta je sustina tvog rada.

OK. Ali i crkva Adventista sedmog dana je protivnik istine. Ako odbacuje tebe kojeg Bog šalje kao "Iliju posljednih dana".

Nije protivnik istine jer istinu ima, samo joj je upucena vest iz otkrivenja 3 poglavlja koja je poziva da se duhovno probudi i da ta istina koju ima dobije prakticni nivo.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
To je dokaz da su Darth i Slape izgubljene duse i lamataju makar sta da ne buide bas da istinu koju Adventisti iznose potvrdjenu Biblijom, nemaju bas nista da kazu. Ovo im je vrhunac lazi, sto pokusavaju da lazima ubede ljude da Adventisti veruju isto kao muslimani. Sramota nad sramotama! Dokle cete iznositi lazi na duge hriscane? Po svoj prilici vi iniste katolici, jer katolici su pametni i posterni ljudi a vi ko ste?

Stoti put si me nazvao lažovom. Ja te još jednom, ne znam po koji već put, pozivam da ovdje na forumu citiraš samo jednu laž koju sam ja izniio na račun Adventista.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Stoti put si me nazvao lažovom. Ja te još jednom, ne znam po koji već put, pozivam da ovdje na forumu citiraš samo jednu laž koju sam ja izniio na račun Adventista.

Neće ti odgovoriti. Jer nema argumenata. Nazivanjem lažovom umiruje ono što mu njegova "proročica" naređuje da potiskuje, Umiruje sebe odbijajući da se suoči sa Istinom.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Stoti put si me nazvao lažovom. Ja te još jednom, ne znam po koji već put, pozivam da ovdje na forumu citiraš samo jednu laž koju sam ja izniio na račun Adventista.

Sve sto si napisao protiv Adventista i pojedinaca na forumu, SVE si izlagao, izokrenuo tudje reci i izvadio ih iz konteksta, bilo da su u pitanju Ellen White ili oni koji pisu na forumu.

Cela tvoja postavka je lazna i potpuni promasaj.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Onda ti citiraj samo jednu laž koju sam ja iznio na račun Adventista.

Problem je u tome što nisi lagao. Nego si ponekada bio blaži nego što je trebalo.

Sa druge strane čitava osnova adventizma je zasnovana na lažima.

Ako me govorenje i sleđenje Istine čini izgubljenom dušom, radije biram to nego da budem zarobljenik sotonine laži nazvane adventizam sedmog dana.

Jer, ako sam za njih, lažni ostatak lažne "crkve" izgubljen, za pravoga Boga, i pravu i jedinu Crkvu Božiju nisam.
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Zasto bih ja ljude navodio da ponovo citaju te tvoje lazi i da ih iskusavam i navodim na te lazi.

Pocni od pocetka da citas sve sto si do sada napisao protiv Ellen White i Adventista, i videces sam.

Sve sto si napisao su lazi i izvrtanja.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Pa recimo poslednju koju si napisao izvrnuvsi moje izjave i pridodavsi nesto sto ja nisam napisao "DA ADVENTISTI SMATRAJU ISLAM I KURAN IZVOROM ISTINE" i da ja navodno kuran smatram bozjom recju.

To je samo jedna laz od mnostva.

A evo mog odgovora.


Nigde ja nisam napisao da cenim Kuran ili da ga prihvatam kao Bozju rec.

Ja sam pisao o tome da se u Kuranu spominju i Isus, i Marija i Jovan Jrstitetelj, i dogadjaji vezani za Hristov zivot..itd.. sto svi koji su bar povrsno citali Kuran znaju.

Jesam tvrdio "da su muslimani danas moralnijih od onih koji sebe nazivaju Hriscanima" ali ne sa ciljem da bih velicao Islam ili kuran, vec da bih ukazao da je to sramota za formalno Hriscanstvo koje se zove Hristovim imenom a zivi u nemoralu, a oni koji nemaju istinu zive moralno.

Dakle, tvoje i DarthShoneovo laganje i izvrtanje tudjih reci je potpuno razotkriveno.
 
Natrag
Top