Oholost i Sektaštvo

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Nastavlja se letargija vadjenja iz konteksta.

Metro portal je Hrvatska stranica sa razlicitim temama iz iz razlicitih zivotnih oblasti, vestima, oglasima, itd..itd.. kao i klasicni sajt neke novinske ili tv kuce na kojoj ima svega i svacega.

Dakle, niti je u pitanju stranica sa okultnim sadrzajem, niti religijska, vec opste mesto gde postoje razlicite teme, vesti, itd..

Neka svako to sam proveri.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Metro portal: Astrologija, Tarot, Numerologija. Ja zaboravih da su to tvoje omiljene teme i prakse.

Takve lazi i pripisivanja drugima su nesto vec previse za coveka koji se naziva Hristovim imenom.

Dakle, nema tu H od Hrista, vec je kod tebe cist satanizam.

Neka svako pogleda pa nek zakljuci.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Takve lazi i pripisivanja drugima su nesto vec previse za coveka koji se naziva Hristovim imenom.

Dakle, nema tu H od Hrista, vec je kod tebe cist satanizam.

A što je ovo?

U nastavku bih dao jednu matematičku analizu vezanu za pojedine datume i godine rođenja, kao i događaje u mom ličnom, kao i životima mojih bližnjih, na šta mi je ukazao sam Gospod, a vezano je kako za mene lično i moju predodređenost na službu u delu jevanđelja na koje sam pozvan od Gospoda, tako i za samo spasenje mojih bližnjih i svih drugih ljudi spremnih da poslušaju istinu, što je i sama svrha ovih proročkih datuma.
Svako može sagledavajući sve elemente iznetog da vidi da li je ovo slučajnost, ili je vođeno rukom neke više sile, koja unapred zna i određuje događaje po svom Božanskom planu i proviđenju.

Broj 26

- Od rođenja moje bake 1922 godine, do rođenja moje majke 1948 prošlo je tačno 26 godina.

- Isto tako, od rođenja moje majke 1948 godine, do mog rođenja prošlo je 26 godina.

- I na kraju, od mog rođenja 1974 godine, do 2000 godine kada sam kršten biblijskim krštenjem u Adventističkoj crkvi - prošlo je 26 godina.

Ako se ovih tri puta 26 pomnoži, dobija se broj 78 kojim se takođe dobijaju vremenski okviri u kojima je Bog predodredio određene događaje.

3 x 26 = 78

- Od početka istražnog suda na nebu 1844 godine, do rođenja moje bake 1922 godine, prošlo je 78 godina.

- Od smrti prvog vesnika Adventne crkve Ellen G White 1915 godine, do vremena mog prvog dolaska u Adventnu crkvu 1993 godine, prošlo je 78 godina.

Još jedna pojedinost vezana za broj 26 je sledeća.

- Od smrti prvog vesnika Adventne crkve Ellen G White 1915 godine, do vremena upoznavanja moje bake sa mojim dedom 1941 godine, prošlo je 26 godina.

Kada se ovaj dodatni broj 26 doda na gore pomenuti broj 78 po principu sabiranja, dobija se rezultat 104

78 + 26 = 104

- Od početka istražnog suda na nebu 1844 godine, do rođenja moje majke 1948 godine, prošlo je 104 godine

- Takođe, od vremena kada je održana Mineapoliska konferencija na kojoj je iznesena nauka o opravdanju verom 1888, do vremena mog prvog kontakta sa biblijom i početka ličnog proučavanja dopisne biblijske škole 1992 godine, prošlo je 104 godine.

Zbir datuma rodjenja.

Sledeća analiza otkriva događaje koji su zapisani u mom datumu rođenja, kao i datumima rođenja mojih bližnjih.

Datum rođenja moje bake 22. 3. 1922 godine - po principu sabiranja daje zbir 21

2+2+3+1+9+2+2=21

- Od rođenja mog dede 1901 godine, do rođenja moje bake 1922 godine, prošlo je 21 godina

- Od zaposlenja moje majke 1972 godine, do vremena mog prvog dolaska u Adventnu crkvu 1993 godine, prošlo je 21 godina

Datum rođenja moje tetke ( rođene sestre moje majke ) 6. 9. 1945 godine - daje zbir 34

6+9+1+9+4+5 = 34

- Od mog rođenja 1974 godine, do vremena kada je Bog delo predao u ruke običnih ljudi koje je podigao na veliko delo reforme i probuđenja 2008 godine, prošlo je 34 godine.

- Od Mineapoliske konferencije na kojoj je iznesena nauka o opravdanju verom 1888 godine, do rođenja moje bake 1922 godine, prošlo je 34 godine.

Sledeći primer daje identičan zbir tri datuma rođenja nezavisnih ličnosti po principu sabiranja, sto je mala verovatnoća slučajne podudarnosti.

datum mog rođenja 24. 1. 1974 godine daje zbir 28

2+4+1+1+9+7+4=28

datum rođenja jednog brata koji je takodje pozvan na ovu službu reforme i probuđenja Adventne crkve 24. 12. 1972 godine - daje zbir 28

2+4+1+2+1+9+7+2=28

datum rođenja Ellen G White 26.11. 1827 godine daje zbir 28

2+6+1+1+1+8+2+7=28

- Od mog rođenja 1974 godine, do vremena kada me je Bog osvedočio u Božanski karakter dela koje je pokrenuo u svojoj crkvi u cilju probuđenja i reforme 2002 godine, prošlo je 28 godina.

- Od zaposlenja moje majke 1972 godine, do mog krštenja, prošlo je 28 godina.

Kada se izračunaju ova tri datuma rođenja, dobija se zbir 84.

3 x 28 = 84

- Od vremena kada je Isus trebalo da dođe po drugi put 1890 godine - dve godine nakon Mineapoliske konferencije na kojoj je iznesena nauka o opravdanju verom, do mog rođenja 1974 godine - prošlo je 84 godina.

- Od Mineapoliske konferencije 1888 godine, do zaposlenja moje majke 1974 godine - prošlo je 84 godine.

Takođe, vezano za broj 28, rođenje mog oca 31. 5. 1936 godine, daje zbir 28

3 + 1 + 5 + 1 + 9 + 3 + 6 = 28

Kada se ovaj dodatni zbir datuma rođenja mog oca doda na gore pomenuti broj 84, dobija se zbir 112

84 + 28 = 112

- od Mineapoliske konferencije 1888 god na kojoj je iznesena nauka o opravdanju verom, do mog krštenja 2000 godine prošlo je 112 godina

- od vremena kada je Isus trebalo da dođe po drugi put 1890 godine - dve godine nakon Mineapoliske konferencije, do vremena kada sam bio osvedočen od Gospoda u Božanski pečat dela koje je pokrenuo u cilju probuđenja i reforme crkve ostatka 2002 godine, prošlo je 112 godina

Još jedna pojedinost vezana za broj 28 je ta, da je ( gledano datumski ali ne i po godinama ) od datuma rođenja Ellen G White 26. 11 do datuma rođenja pomenutog brata koji je takodje pozvan na prorocku sluzbu u delu probudjenja i reforme crkve 24. 12, prošlo 28 dana.

Takodje, godina rodjenja tog pomenutog brata i godina zaposlenja moje majke je - 1972.

Ime Ellen G White

Numerička - brojčana vrednost Imena Elen G Wajt napisano na Engleskom jeziku Ellen G White, daje zbir 128

- Od početka nebeskog istraznog suda 1844 godine, do zaposlenja moje majke 1972 godine, prošlo je 128 godina.

Neka svako pogleda pa nek zakljuci.
Baš tako, neka svatko zaključi. :)
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
A što je ovo?

Baš tako, neka svatko zaključi. :)

Da vidimo sta si ti napisao.

Metro portal: Astrologija, Tarot, Numerologija. Ja zaboravih da su to tvoje omiljene teme i prakse.

Dakle, ti si me optuzio za "ASTROLOGIJU, TAROT, NUMEROLOGIJU"

Nikada se ja nisam bavio astrologijom, ni Tarotom, pa ni numerologijom"

Ono o cemu sam ja pisao je cist biblijski princip sadrzan i u odredjenim prorocanstvima, poput 8 i 9 poglavlja proroka Danila gde Bog upucuje na vremensko prorocanstvo.

Dakle, pisao sam o tome da je Bog odredio buduce dogadjaje i na licnom nivou i otkrio ih onima koje je pozvao u sluzbu.

Sa druge strane, postoji biblijska matematicka struktura teksta, i biblija je pisana kao savrsena matematicka celina.
Ali ti naravno o tome neznas nista, pa zato i napadas druge na osnovu svog neznanja.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
A prizna li ti crkva Adventista sedmog dana da si ti od Boga pozvan u "Ilijinu službu"?
Ako si ti od Boga pozvan, a ona ti to ne prizna, onda crkva ASD nije od Boga? Zar ne?

Tako kaze prorocanstvo, da crkva nece prepoznati rad onih koji budu pozvani da crkvi upute vest na probudjenje i reformu, i da ce ga odbaciti"

Ali, to se tebe licno ne tice jer je vezano za crkvu, posebno iz razloga sto si protivnik istine, pa ti je razumevanje strano, i diskusija sa tobom o tome je iskljucena.

Samo da napomenem, da je vest Ilije namenjena ne samo crkvi vec i svetu, a to se tice poslednjeg vremena i Hristovog drugog dolaska u slavi.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Tako kaze prorocanstvo, da crkva nece prepoznati rad onih koji budu pozvani da crkvi upute vest na probudjenje i reformu, i da ce ga odbaciti"

Čije proročanstvo?

Ali, to se tebe licno ne tice jer je vezano za crkvu, posebno iz razloga sto si protivnik istine, pa ti je razumevanje strano, i diskusija sa tobom o tome je iskljucena.

OK. Ali i crkva Adventista sedmog dana je protivnik istine. Ako odbacuje tebe kojeg Bog šalje kao "Iliju posljednih dana".
 
Natrag
Top