Novi svetski poredak sta mislite o tome i dali ima neke veze sa religijama?

Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
Opet ubacujes u pricu nedokazane mitske figure, i mislis da cu da shvatim ozbiljno ?
 
Član
Učlanjen(a)
26.08.2013
Poruka
39
NWO i religija. Idu jedno s drugim. Kad pogledate Vatikan i njenog poglavara papu. Sve vam se govori. Papa je poglavavar jedne svjetske religijske i ujedno politicke struje. Posto je Vatikan takodjer i drzavna institucija koja namece svoja pravila i zakone. S time obmanjivala svijet i stavila ga pod kontrolu. I kako da onda nema veze jedno s druгim.
 
Član
Učlanjen(a)
26.08.2013
Poruka
39
NWO i religija. Idu jedno s drugim. Kad pogledate Vatikan i njenog poglavara papu. Sve vam se govori. Papa je poglavavar jedne svjetske religijske i ujedno politicke struje. Posto je Vatikan takodjer i drzavna institucija koja namece svoja pravila i zakone. S time obmanjivala svijet i stavila ga pod kontrolu. I kako da onda nema veze jedno s druгim.
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2012
Poruka
2.380
NWO i religija. Idu jedno s drugim. Kad pogledate Vatikan i njenog poglavara papu. Sve vam se govori. Papa je poglavavar jedne svjetske religijske i ujedno politicke struje. Posto je Vatikan takodjer i drzavna institucija koja namece svoja pravila i zakone. S time obmanjivala svijet i stavila ga pod kontrolu. I kako da onda nema veze jedno s druгim.


Ono što neme veze jedno s drugim je tvoj mozak i istina.
Ti si samo jedan u nizu običnih provokatora koji svojih pet minuta slave traži u lažnim optužbama protiv Vatikana. To je u modi, a neki i zarađuju na tome.
Međutim, istina je sasvim drugačija. Njegove aktivnosti i riječi prate mnogi svjetski mediji. Prihvaćen je jako dobro jer ljudi vide šo on radi, naravno osim onih kao ti, koji neće da vide jer su im oči zasljepljene mržnjom, zavišću i predrasudama.
:)

OBAMA IMPRESIONIRAN PAPOM FRANJOM 'On živi Kristov nauk'



obama_franjo_604406S1.jpg


Američki predsjednik Barack Obama impresioniran je papom Franjom, izjavio je u intervjuu što je emitiran u srijedu na večer na američkoj televizijskoj mreži CNBC.
"Papini govori su me se strahovito dojmili. Ne samo kad je riječ o pojedinim temama, nego prije svega on izgleda kao netko tko živi Kristov nauk", rekao je Obama na pitanje što misli o papinim nastupima.
Obama smatra da papu odlikuje "velika poniznost kao i suosjećanje sa siromašnima". Papa je "u prvom redu netko tko grli ljude umjesto da ih odbacuje", tvrdi Obama.
"Taj osjećaj ljubavi i zajedništva ne očituje se samo u onome što on govori, nego i u njegovim djelima. Inače, svaki vjerski vođa posjeduje kvalitete kojima se divim", zaključio je američki predsjednik.

I dok ti siješ mržnju po forumu, Papa radi na širenju mira i pravednosti u svijetu:

itd…itd... informiraj se malo i ne blebeći u prazno!




 
Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
1.691
Ono što neme veze jedno s drugim je tvoj mozak i istina.
Ti si samo jedan u nizu običnih provokatora koji svojih pet minuta slave traži u lažnim optužbama protiv Vatikana. To je u modi, a neki i zarađuju na tome.
Međutim, istina je sasvim drugačija. Njegove aktivnosti i riječi prate mnogi svjetski mediji. Prihvaćen je jako dobro jer ljudi vide šo on radi, naravno osim onih kao ti, koji neće da vide jer su im oči zasljepljene mržnjom, zavišću i predrasudama.
:)

OBAMA IMPRESIONIRAN PAPOM FRANJOM 'On živi Kristov nauk'



obama_franjo_604406S1.jpg


Američki predsjednik Barack Obama impresioniran je papom Franjom, izjavio je u intervjuu što je emitiran u srijedu na večer na američkoj televizijskoj mreži CNBC.
"Papini govori su me se strahovito dojmili. Ne samo kad je riječ o pojedinim temama, nego prije svega on izgleda kao netko tko živi Kristov nauk", rekao je Obama na pitanje što misli o papinim nastupima.
Obama smatra da papu odlikuje "velika poniznost kao i suosjećanje sa siromašnima". Papa je "u prvom redu netko tko grli ljude umjesto da ih odbacuje", tvrdi Obama.
"Taj osjećaj ljubavi i zajedništva ne očituje se samo u onome što on govori, nego i u njegovim djelima. Inače, svaki vjerski vođa posjeduje kvalitete kojima se divim", zaključio je američki predsjednik.

I dok ti siješ mržnju po forumu, Papa radi na širenju mira i pravednosti u svijetu:

itd…itd... informiraj se malo i ne blebeći u prazno!




informisan? odakle informisan iz medija? od kad obamina reč znači više od Hristove proročke o jagnjetu u vučjoj koži. delovaće kao jagnje,"nikad više rata". ali kad kažu upravo ,mir je i nema se čega bojati,doćiće od Boga iznenada pogibao kao bol na trudnu ženu i neće ni jedan uteći!
evo pravi izveštaj Biblije iz proročke reči Isusa koji nas poziva da uđemo u Duh Božji da možemo razumeti i videti ono što Isus vidi a ne obama predsednik!

Man of God-Crkvena ikona revnosti (Part.3.) - YouTube
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2012
Poruka
2.380

Ma, idi više ti i tvoja videa! :roll:Ja da tebe slušam?
Takvih samozvanih proroka kao što si ti je na tisuće, više "proroka" nego slušaća.
Obama sigurno nije mjerodavan, ali je barem imao poštenja reći ono dobro što je vidio kod Pape za razliku od tebe koji zatvaraš oči.
Znaš što, najbolje bi blo da mi se ne obraćašviše. Možda si ti dobar čovjek, ja ne znam, nije me to briga, ali ja ne šljivim ni 5 posto samozvane proroke i propovjedače kao što si ti. Nitko ne stoji iza tebe, sam si, osamljen, samo praviš veliku buku i reklamiraš samog sebe.

 
Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
1.691
Ma, idi više ti i tvoja videa! :roll:Ja da tebe slušam?
Takvih samozvanih proroka kao što si ti je na tisuće, više "proroka" nego slušaća.
Obama sigurno nije mjerodavan, ali je barem imao poštenja reći ono dobro što je vidio kod Pape za razliku od tebe koji zatvaraš oči.
Znaš što, najbolje bi blo da mi se ne obraćašviše. Možda si ti dobar čovjek, ja ne znam, nije me to briga, ali ja ne šljivim ni 5 posto samozvane proroke i propovjedače kao što si ti. Nitko ne stoji iza tebe, sam si, osamljen, samo praviš veliku buku i reklamiraš samog sebe.

nervoza je prvi znak da si u promašci i dotaknuta istinom.niko od nas nije dobar osim Boga. niti sam ja prorok. ali ti mogu reći da često sebe slušam kad sustignem,jer stvari koje donosi Duh sveti nisu od mene. ne očekujem da ćeš ovo uzeti ,ali Bog očekuje da ti ovo kažem.
obama samo ispunjava Pismo,da u njemu vidi jagnje,kako je i prorokovano,ali iza je aždaja koja ga nadahnjuje. ovo nema veze sa ponižavanjem bilo kog pa ni pape,on je jako nesrećan čovek, jer mora izaći na Božji sud jer je odgovoran za mnoge duše.
tako,ti ne slušaš mene jer ja sa time nemam puno ,nikad ne znam čak što ću govoriti,i jedva da bi znao što reći kad stanem na otvorenu Reč. ali kada to dođe,znam da je to od Gospodnjega duha i ne znam što bih dao da to neko može poput tebe uhvatiti u srce. meni ti ne trebaš,pa kako ti to doživljavaš kao moju neku reklamu? malo me čudiš takim stavom,prilično deluje neozbiljno. ja ovde vas take ne vidim.
 
Natrag
Top