Novi svetski poredak sta mislite o tome i dali ima neke veze sa religijama?

Član
Učlanjen(a)
15.10.2010
Poruka
572
Novi svetski poredak sta mislite o tome i dali ima neke veze sa religijama?

Ja mislim da, stoga postavljam ove stihova za diskusiju:
1)Cipizacija?otkrivenje 13:15-18.
2)EU,severo atlantski alians TJ bivse SAD,Arabski emirati,evroazijski SNG-savez nezavisnih drzava.
Cetiri cara iz biblije fale jos tri.
Procitajte otkrivenje celu glavu 17.
Obratite paznju na stih otkr.17:15 Ja mislim da su to narodi EU,ili narodi novog sveckog poretka.

Unapred hvala!!!
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Наравно да има везе са религијом. Како се обиједињују државе, тако се и обједињују религије кроз екуменизам. Све то иде паралелно са једним циљем а то је успостављање потпуне сатанске власти на земљи.
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2010
Poruka
572
ZA tripo 41
tripo brate ti neprestajes da me za divljujes bravo!!!
Izadji na moju temu koje stvorio coveka tamo je sou procitaj i reci svoje misljenje.

pozdrav
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
[WARNING]Nije dozvoljeno postovati samo sa smajlićima![/WARNING]
 
Član
Učlanjen(a)
01.02.2011
Poruka
702
Urednice to jje zato sto je nepismen imaj malo razumevanja bigaje nije ti fora, a mozda je cirke pa je zaboravio tekst oce to tebra.

postovanje VANHELSING G
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Prva Zapovest Novog Svetskog Poretka glasi:

Smanjiti populaciju ljudi na 500 miliona stanovnika.

georgiazapovesti.jpg


MAINTAIN HUMANITY UNDER 500.000.000 IN PERPETUAL BALANCE WITH NATURE ("Održavaj populaciju čovečanstva ispod 500.000.000 stanovnika u neprekidnom balansu sa prirodom)

GUIDE REPRODUCTION WISELY IMPROVING FITNESS AND DIVERSITY (Mudro kontroliši rađanje unapređujući fizičku kondiciju i raznolikost)

UNITE HUMANITY WITH A LIVING NEW LANGUAGE (Ujedini čovečanstvo sa novim živim jezikom)

RULE PASSION - FAITH TRADITION AND ALL THINGS WITH TEMPERED REASON (Vladaj strastima, verskom tradicijom i svim stvarima suzdržanim rezonovanjem)

PROTECT PEOPLE AND NATIONS WITH FAIR LAWS AND JUST COURTS (Štiti ljude i nacije poštenim zakonima i pravednim sudovima)

LET ALL NATIONS RULE INTERNALLY RESOLVING EXTERNAL DISPUTES IN A WORLD COURT (Neka sve nacije vladaju interno, a spoljašnje probleme neka rešavaju na svetskom sudu)

AVOID PETTY LAWS AND USELESS OFFICIALS (Izbegavaj sitnodušne zakone i beskorisne službenike)

BALANCE PERSONAL RIGHTS WITH SOCIAL DUTIES (Nađi balans između svojih ličnih prava i društvenih obaveza)

PRIZE TRUTH - BEAUTY - LOVE SEEKING HARMONY WITH THE INFINITE (Veličaj istinu, lepotu i ljubav, tragajući za skladom sa beskrajnim)

BE NOT A CANCER ON THE EARTH LEAVE ROOM FOR NATURE LEAVE ROOM FOR NATURE (Nemoj biti rak (kancer) na planeti Zemlji, ostavi prostora prirodi)
 
Član
Učlanjen(a)
31.05.2011
Poruka
481
Svakako da ima veze.
Cilj zverskog poretka je kontrola svakog bića i sveg novca.
Jedan gazda nad svima i jedna vera za sve dok ne dođe Onaj koji će to poništiti.
Od momemta kad se vikalo: ,,raspni ga raspni,, krenulo je sa vladarima iz senke koji su otišavši u Rim počeli lobirati senatore i uspostaviše svoju volju iz senke jer se njihove odluke provodiše i zato nestade mnoštvo sledbenika Isusa Hrista i mnogo krstaških ratova.

Danas imaju centar u Rimu a ispostave u svim državama. U Americi su malo napredovali pa su zato policajci sveta i svako ko bude želeo u bezgotovinskom društvu da kupuje i prodaje ili se leči moraće čip ili karticu sa istim u kojoj je ID broj da bi mogao biti registrovan kao pokorni građain sveta.

Što se tiče 7 careva u 17 gl. Otk. treba videti na kojoj lokaciji se pojavljuju i koliko ih je ilo pre sa imenima hulnim i ko nosi ime hulno.
Prvo krenuti od Danila i pratiti zveri kao carstva a onda od 12 gl. Otk po Jovanu videti istu zver kao carstvo i videti ko sprovodi vavilonsko nasleđe i ko koga nosi...to nije reč o muzičarima niti glumcima već verskim poglavarima. U hram ne ide smučar niti teniser i taj će staviti kapu i venac dok ne dođe onaj kome to pripada a on je od SEDMORICE i OSMI je i iz bezdana izlazi da bi na kraju pogubio 2 proroka u sred Jerusalema.

O tajnim organizacijama se može pisati danima ali nebih, nek svako po Pismu prepozna ko je u šta obučen i koju veru ima.
Pozdrav.
 
Natrag
Top