NLO i Biblija -leteci tanjiri i vanzemaljci u Bibliji

Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
To ste vi radili, to nije naš duh. Vi radili pa vam se vratilo.

Ko vam je kriv vi ćete da doživljavate poniženja kao onaj faraon što mu je Bog uništio sve što je obožavao.

Tako i vama Bog uništava sve što obožavate. I prip. se za NLO kako možete da razg. sa mrtvima, kako onda nećete i vanzemaljcima, pa vam možda postanu vanzemljaci.



To je Antonija već otvorila.

Ne uništava nama BOG ništa, nego SOTONA, elohim ha eretz. Humanista i tvorac takvih "religija" kao što su Adventizam veštičjeg sabata, Džehovizam masonskog Rasela u 19 i islama u 7 veku. Istraživač i citiralac pisma još od početka.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Ne uništava nama BOG ništa, nego SOTONA,

Opet tvoj formalizam pa u Bibliji piše da će Bog poslati silu prevare i niko ne misli da bukvalno Bog šalje demone, nego je to način izražavanja u Bibliji.

Nije Biblija pisana za formalni nivo razmišljanja. Vi ste već prevareni sa javljanjem navodno mrtvaca, tako ćete biti i sa NLO.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Opet tvoj formalizam pa u Bibliji piše da će Bog poslati silu prevare i niko ne misli da bukvalno Bog šalje demone, nego je to način izražavanja u Bibliji.

Nije Biblija pisana za formalni nivo razmišljanja. Vi ste već prevareni sa javljanjem navodno mrtvaca, tako ćete biti i sa NLO.

Biblija nije pisana da bi se žena udarena u glavu igrala sa njom i ubacivala svoje vizije i pravila, koja kažu:
"Mrtvi ne znaju ništa, duše ne postoje, anihiliraju se "nepravednici (valjda oni što ne idoše na shabat i jedoše kobasice....)", Isus skoro 2000 godina čeka moleći se u hodniku, da bi ga Otac pozvao tek 22.10.1844, da uđe u kancelariju i da zajedno sa njime pod svetlom duha istražuju dosijea, sveci ne postoje, osim onih koji se proguraše preko reda mlatarjući biblijama kao ulaznicama (gnostici, arijanci, markionci, pavlikijanci, galatijanci, "nazareni", patareni, katari, bogumili, husiti, lolardi, luterani, kalvinisti, cvinglijevci, mileriti), ali i oni ne dobiše mesto u nebesima, nego napuniše hodnik, dok se ne završi investigative judgement, onda će Isus da ponovi svoje delo izbacivanja Satanaela iz vremena kada je služio vojsku i bio oficir (jer on je arhanđeo Mihael) tako što će svoju žrtvu na krstu (ma stubu, kakav krst, to je tamuzov simbol, tačnije kolcu) dovršiti žrtvovanjem Satanela koji će poneti sve grehe sveta."

Sve ovo gore navedeno kaže "Jasna Reč" ili drugi tom kurana za pisan na engleskom jeziku. Koji ne da ne smete da čitate sa "dubljim razumevanjem" nego je formalno i doslovno čitanje jedino moguće.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
To ste vi radili, to nije naš duh. Vi radili pa vam se vratilo.
Mi rusili adventisticke hramove? Jel tebi dobro? Pa vi ste pod Martinom Luterom rusili katolicke, i ti bi i sada to radio sa pravoslavnim, to je vas duh!

Ko vam je kriv vi ćete da doživljavate poniženja kao onaj faraon što mu je Bog uništio sve što je obožavao.
Ma jel? Pa vidi se da ti uzivas kad drugi strada, kao sto rece Hristos apostolima - "ne znate kakvog ste duha" kad su prizeljkivali da oganj sidje s neba i da ih pobije, tako i ti dises mrznjom protiv nas!

Tako i vama Bog uništava sve što obožavate.
Vidim, sve nam je srusio, a crkva stoji pa stoji! Uuu, ti bi se ti radovao da crkva padne! :)

I prip. se za NLO kako možete da razg. sa mrtvima, kako onda nećete i vanzemaljcima, pa vam možda postanu vanzemljaci.
Hoce, bas ce crkva da razgovara sa vanzemaljcima kao umrlima, pomislice da su to duhovi umrlih, a oni zamisli fizicki. Pa jel tebi dobro covece , ili si ti stvarno toliko nerazuman?

Ovo iznosis samo da pariras, ne znas sta bi drugo optuzio, zalosno!

To je Antonija već otvorila.

Odlicno, odoh na crtane, vi ste crtani film :)
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Što bi Mire obarao nečije reči tamo nekog nepoznatog čoveka koji je rekao ovo ili ono.

Meni je bitno šta je Ellen White pisala, a ne protivnici, a ona nigde nije pisala ono što ti tvrdiš iznoseći te reči protivnika Ellen White.

To bi bilo isto kao kada bi neko izjavio sledeće "Znate, u Engleskoj žive Englezi" a potom došao neko sa strane i lažno pripisao tom čoveku sledeće "On je rekao da u Engleskoj žive Englezi, a ta zemlja Engleska se zove Dembelija i tamo raste čarobni pasulj kojim se stiže do Štrunfova i Gargamela"

To je bio slučaj i sa Ellen White i protivnicima, koji su joj pripisivali nešto što ona nije nikada izjavila, ni pisala.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Ono sto pametnice kao vi ne znate, je da je Aleister Crowley osnivac crkve i pisac satanisticke biblije imao susrete sa demonima i on ih je crtao.

Ako je sudeci po njemu, demoni izgledaju upravo ovako:

92dfaefe0522a027203e2def0de32e27.jpg


Ime demona je po Alisteru je LAM sto na jeziku tibeta znaci "ONAJ KOJI DOLAZI" (odatle dolazi rec LAMA).

Dakle, kod osnivaca satanizma nalazimo da su demoni identicni ili bar slicni vanzemaljcima koje opisuju ocevici..

Govoriti kako cemo ih mi prihvatiti je vam svake pameti, i zlurado.

Vredi pogledati i sledeci video, covek je pogodio sustiinu, ko je antihrist, odakle dolazi. Cak je i mesto odnosno portal koji ce se otvoriti a opisan je u bibliji nazvan APOLION mesto gde se nalazi danasnji CERN:

 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Ono sto pametnice kao vi ne znate, je da je Aleister Crowley osnivac crkve i pisac satanisticke biblije imao susrete sa demonima i on ih je crtao.

Ako je sudeci po njemu, demoni izgledaju upravo ovako:

92dfaefe0522a027203e2def0de32e27.jpg


Ime demona je po Alisteru je LAM sto na jeziku tibeta znaci "ONAJ KOJI DOLAZI" (odatle dolazi rec LAMA).

Dakle, kod osnivaca satanizma nalazimo da su demoni identicni ili bar slicni vanzemaljcima koje opisuju ocevici..

Govoriti kako cemo ih mi prihvatiti je vam svake pameti, i zlurado.

Vredi pogledati i sledeci video, covek je pogodio sustiinu, ko je antihrist, odakle dolazi. Cak je i mesto odnosno portal koji ce se otvoriti a opisan je u bibliji nazvan APOLION mesto gde se nalazi danasnji CERN:


Mire, oni nas optužuju da sledimo Alistera Kroulija, i da naučavamo "Čini što ti je volja, i to neka ti bude jedini zakon".!!!

Gde je i kada to Crkva učila? Slobodna Volja ne znači nemanje zakona. Po čemu se onda meri da li je nešto greh, ako ne po Božijim zakonima čiji je Crkva čuvar i tumač??? Ali, šta da očekuješ od onih čija je "proročica" tvrdila da na Jupiteru žive plavokosi, plavooki i visočiji vanzemaljci, tvrdeći da su joj to rekli anđeli. Isus im dolazi sa Oriona (šta je onda Isus? Oziris? )... lista je podugačka.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Mire, oni nas optužuju da sledimo Alistera Kroulija, i da naučavamo "Čini što ti je volja, i to neka ti bude jedini zakon".!!!
Upravo tako! Laodikeja je bas to izjavio! Ako ne drzimo dekalog po Laodikeji mi ucimo 'bezakonje'!

Nije lepo lagati.
Hoces da ti nadjem izjave gde si to izjavljivao?

Dok sam ja lepo pokazao na drugoj temi, odnosno Pavle ti je pokazao, da neznabosci takodje 'drze zakon' jer postupaju po savesti, jer je u srcu njihovom zapisano! I oni ce biti spaseni. Takodje ti je rekao da on dok je ziveo medju njima je ziveo kao i oni - "onima bez zakona bio sam kao da sam i sam bez zakona...".

Ovo ne izjavljuje neko ko drzi dekalog tj. subotu, a potom se pretvara kako ne drzi, jer tada bi bio lazov! Tada bi on sam bio dvolican a ukoravao je Petra za dvolicenje!

Zamisli sebe kako se pretvaras da zivis bez zakona?
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top