NLO i Biblija -leteci tanjiri i vanzemaljci u Bibliji

UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.325
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
U Bibliji stoji da viče krv, kamenje, drveće, pa to treba tako da vjerujemo. :beee::)

Odlu;ite se ve' jednom kako ćete tretirati bibliju. Kao doslovni print teksta nastalog u Heavenly Word-u, koju je Bog kuckao na svom kompu, ili kao tekst koji su napisali ljudi. inspirisani Bogom. Ups, vi je ne tumačite "formalno", nego je ona kod vas više korišćena u slobodnoj interpretaciji, naravno uz priručnike kako je interpretirati. Tekst nastajao stotinama godina, pisan od strane ljudi jednog drugog vremena, danas se tumači i kao feministički prirčnik o "healthy life", začinjen je i "new age" holističkom medicinom, , a i z njega je takođe iščupan i naglašen samo onaj deo koji nekome odgovovara. No ni to nije strašno, strašno je kada neko pokušava da taj i takav tekst osavremeni, i učini ga kompatibilnim sa "prosvetiteljastvom".
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Odlu;ite se ve' jednom kako ćete tretirati bibliju. Kao doslovni print teksta nastalog u Heavenly Word-u,

Odlučili smo se da svakim stihom osporimo vaše navode.

, koju je Bog kuckao na svom kompu, ili kao tekst koji su napisali ljudi. inspirisani Bogom.

A ko je od nas rekao ovo prvo što si naveo?

Ups, vi je ne tumačite "formalno", nego je ona kod vas više korišćena u slobodnoj interpretaciji,

I zato osporavamo svaki vaš navod.

a i z njega je takođe iščupan i naglašen samo onaj deo koji nekome odgovovara.

To smo vidjeli kod vas, besmisleno je da koristiš naše arg. za nas.

No ni to nije strašno, strašno je kada neko pokušava da taj i takav tekst osavremeni, i učini ga kompatibilnim sa "prosvetiteljastvom".

Ono što se kod vas dešava je strašno. A šta će tek da bude.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Odlučili smo se da svakim stihom osporimo vaše navode.



A ko je od nas rekao ovo prvo što si naveo?



I zato osporavamo svaki vaš navod.



To smo vidjeli kod vas, besmisleno je da koristiš naše arg. za nas.



Ono što se kod vas dešava je strašno. A šta će tek da bude.


Da, šta će tek da bude... Sotona rešeta, kao što je i sam Bog rekao Petru. I tako je oduvek.

Stihovima? Čijim? Satanskim možda. Biblijuskim su vašu šizofreniju i narcisoidnost već opovrgli.

Osporavte vi sami sebe, mire vas je pokopao. Biblijske osnove ne da nemate, nego niste ni prišli bibliji.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Da, šta će tek da bude... Sotona rešeta, kao što je i sam Bog rekao Petru. I tako je oduvek.

A jel mu rekao za bogumile, Asteke, hugenote?

Stihovima? Čijim? Satanskim možda. Biblijuskim su vašu šizofreniju i narcisoidnost već opovrgli.

I kušač je koristio Bibliju, kao i vi.

Osporavte vi sami sebe, mire vas je pokopao. Biblijske osnove ne da nemate, nego niste ni prišli bibliji.

Da stvarno u Bibliji piše da se ne drži subota, jede svinja.

Vi vjerujete da će doći NLO, hoće to vas da vjerujete sve što se pojavi kao takvo.

Isto i za mrtve, da su se pojavili.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.283
Mire, govorio sam o laznoj tvrdnji da je Ellen White pisala da na Saturnu, a sada vec i na Jupiteru postoje neka bica.

Dakle, jednom kazete Saturn, drugi put Jupiter.

A nije ni jedno ni drugo, jer ona nigde to nije pisala, vec su joj to pripisali protivnici.
To ste joj vi pripisali u svojim casopisima, a ne mi! Ne mozes svoje casopise pobijati, mrzi me da se time i bavim..

Mire, čovek koga akolita i glavni izazivač ovde na forumu tako olako citira, je izbačen iz Adventista jer je spopadao maloletnice.

Stvarno? Ne znam ali verujem da jeste. Hvala na informaciji. I onda kao oni imaju "rodove" a mi nemamo?

A jos ako se Tripo druzi sa njim, ajojjj..
Pa nije to nista cudno. Jos rekoh za Kainosa ono sto ga kompromituje ranije, pa za Tripa evo pre neki dan.. Mnogi se ovde pretvaraju, a to samo govori sa cime imamo posla..

Oni napadaju nas zutom stampom, a svoje licemere kriju. Zato bi trebalo otvoriti temu upravo o tome, ima dosta materijala po internetu npr. ukucas "dokazi otpada adv. crkve".

Njihovi "rodovi", malo sutra!

Odlučili smo se da svakim stihom osporimo vaše navode.

Odlucili ste se vi po svaku cenu, makar i izvrtanjem!
_________________________________________
Sto se tice teme, rekao sam da je Alister Krouli slikao demone i da su na njegovoj slici demoni po izgledu isti danasnji vanzemaljci! Niko to i ne komentarise..

Evo slike:

lam02.jpg
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top