NLO i Biblija -leteci tanjiri i vanzemaljci u Bibliji

Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Odlucili ste se vi po svaku cenu, makar i izvrtanjem!
_________________________________________
Sto se tice teme, rekao sam da je Alister Krouli slikao demone i da su na njegovoj slici demoni po izgledu isti danasnji vanzemaljci! Niko to i ne komentarise..

Evo slike:

Pa vjerujete da se mrtvi mogu javiti kao duhovi, što ne bi i za NLO vjerovali. I hoćete.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Jeste, ako ti kazes da mi tako verujemo onda je tako!

Tako kaže Biblija, da se samo demoni mogu javiti. A to što je tebi tvoje mišljenje Bog, meni nije. Meni je bitno ono što Bog kaže.

I ako kazes da cemo verovati u vanzemaljce, sigurno hocemo!

Vaš duh je duh površnosti, vjerujete samo svojim očima, a ne razumu. Tako da ćete vejrovati da su oni ako se pokažu tako.

Ti nas nikada nisi lagao, zasto ti ne bismo i ovo verovali?

Vremena dokazuju ko je lagao, a ko nije tj. događajima.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Vremena dokazuju ko je lagao, a ko nije tj. događajima.

Vremena ne postoje sama po sebi. Jer onda bii postojali i prostori. Osim ako vaše "prosvetiteljstvo" ne prestaje kod Ajnštajnove teorije relativiteta, pa onda razdvajate prostor i vreme.

Ovde se niti radi o mrtvima, niti o ko zna čemu, nego o tome da su pojedinci tvrdili da se u Bibliji pominju vanzemaljci, Jedan od njih je i Jozef Blumrih, koji je svetsku slavu stekao "naučnim i prosvetiteljstkim" tumačenjem knjige proroka Ezekiela, i koji je još davnih šezdesetih godina Boga sveo na biće od krvi i mesa. Nalaziti vanzemaljce u antropocentričnoj knjizi kakva je Biblija bi bilo smešno da nije opasno. Čovek je naime spreman da poveruje u svaku iluziju koja mu se nudi, a kako je isti jednio religiozno, tj verujuće biće na planeti, koje svojom verom ili neverom može čuda da čini, onda i verovanje u male sive, zelene, crvene, tufnaste, gušterolika stvorenja i tako ta bića može da ih materijalizuje u vidu masovne hipnoze i iluzije., skretanja pažnje sa pravog znanja i svrhe postojanja svakog od nas.
Verovati da bi bića sposobna da pređu razdaljine čoveku nezamislive bila zainteresovana da se tu i tamo pokazuju zabludelim ljudima je gore od verovanja da se javio pokojni Toza i samo pokazuje pogrešno usmerenu moć vere, čemu svedoče i raznorazni kultovi koji sa navodnim vanzemaljcima imaju male ili nikakve veze, ali ih zato imaju sa već pomenutom knjigom, kojoj je racionalizacija i "prosvetljenje" nakon 1517, posebno u 19 veku donela više štete nego koristi.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Vremena ne postoje sama po sebi.

Kakve to ima veze sa temom, vrijeme je realnost. Bog je stvorio vrijeme.

Jer onda bii postojali i prostori.

Kao i prostor.

Osim ako vaše "prosvetiteljstvo" ne prestaje kod Ajnštajnove teorije relativiteta, pa onda razdvajate prostor i vreme.

A ko je razdvajao vrijeme i prostor?

Ovde se niti radi o mrtvima, niti o ko zna čemu, nego o tome da su pojedinci tvrdili da se u Bibliji pominju vanzemaljci, Jedan od njih je i Jozef Blumrih, koji je svetsku slavu stekao "naučnim i prosvetiteljstkim" tumačenjem knjige proroka Ezekiela, i koji je još davnih šezdesetih godina Boga sveo na biće od krvi i mesa. Nalaziti vanzemaljce u antropocentričnoj knjizi kakva je Biblija bi bilo smešno da nije opasno. Čovek je naime spreman da poveruje u svaku iluziju koja mu se nudi, a kako je isti jednio religiozno, tj verujuće biće na planeti, koje svojom verom ili neverom može čuda da čini, onda i verovanje u male sive, zelene, crvene, tufnaste, gušterolika stvorenja i tako ta bića može da ih materijalizuje u vidu masovne hipnoze i iluzije.,

Onome ko isključi razum, taj ne vjeruje ni da ko ustane iz mrtvih, a ko ga uključi onda će znati i ono što ne piše u Bibliji.

Ovde se niti radi o mrtvima,

Nije tema ali je povezano, jer vi vjerujete da se mrtvi mogu javiti, znači za vas je rezervisana prevara sa javljanjem vanzemaljaca.

Verovati da bi bića sposobna da pređu razdaljine čoveku nezamislive bila zainteresovana da se tu i tamo pokazuju zabludelim ljudima je gore od verovanja da se javio pokojni Toza i samo pokazuje pogrešno usmerenu moć vere, čemu svedoče i raznorazni kultovi koji sa navodnim vanzemaljcima imaju male ili nikakve veze, ali ih zato imaju sa već pomenutom knjigom, kojoj je racionalizacija i "prosvetljenje" nakon 1517, posebno u 19 veku donela više štete nego koristi.

Pa vi ćete to vjerovati, a ne mi za vanzemaljce.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
A vi moja Antonija mrzite gresnike, inace ne bi napadali ljude okolo, a o osudi greha ni rec.
 
Natrag
Top