Najveća prevara u istoriji čovečanstva???

Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
684
Ajd ako ne mož da se dogovorimo oko najviše tačke da se opradelimo da nađemo najnižu, najdepresivniju tačku, međ Srbima domorocima i ovima u rasejanju...Možda tako prebrodimo konflikt na samom startu Svemirskoga Programa Srbije u špilhoznama...
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Ajd ako ne mož da se dogovorimo oko najviše tačke da se opradelimo da nađemo najnižu, najdepresivniju tačku, međ Srbima domorocima i ovima u rasejanju...Možda tako prebrodimo konflikt na samom startu Svemirskoga Programa Srbije u špilhoznama...
Posvađaćemo se mi i oko toga, to nam bar nije problem (nikad bio)...yes3
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Pa, hajd' da vidimo! Ja, recimo, predlažem da SRSP startuje sa Tornika! Nije da je najviša tačka, ali zlatiborska visoravan pruža idealne mogućnosti, prvenstveno zbog rijetke naseljenosti, za bezbjedno vraćanje i bezbjedno spuštanje modula. Ne moramo se plašiti da će nekome pasti na glavu!wacko2
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
684
Pa, hajd' da vidimo! Ja, recimo, predlažem da SRSP startuje sa Tornika! Nije da je najviša tačka, ali zlatiborska visoravan pruža idealne mogućnosti, prvenstveno zbog rijetke naseljenosti, za bezbjedno vraćanje i bezbjedno spuštanje modula. Ne moramo se plašiti da će nekome pasti na glavu!wacko2
A i Čigota je blizu za ovozemaljske pripreme astronauta....
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
A i Čigota je blizu za ovozemaljske pripreme astronauta....
Tačno. Tu bi mogli kosmonauti da obavljeju visinske pripreme, a u kuhinji "Palisada", na onim velikim platama, mogli bi da se reš peku do mile volje, to jest, da simuliraju situaciju u kontejnereu, pardon, u svemirskoj letilici.
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2009
Poruka
434
Gledajući Srbiju iz pozicije Beograda, onda najviši vrh treba tražiti u krugu dvojke.
Što se tiče kontejnera, pardon, modula, treba napraviti i toalet, čučavac, to možemo da maznemo iz nekog voza. Samo kontejner mora da bude malo veći, da sve stane. I sad, odmah možemo da idemo u Delibatsku peščaru i tamo, po mrklom mraku, mobilnim snimimo izlazak iz kontejnera, mene Šumadinac nekako vadi, pošto sa svojom kilažom protiv radijacije,ne znam kako ću kroz otvor da udjem i izajdem, sa sve onom maskom za ronjenje, pa malko skakućemo unaokolo, pobodemo zastavu, ne znam samo koju, Serbian forum, i vratimo se nazad u kontejner. To da bude generalna proba, i pripreme, pa ako i ne uspemo sa letom imamo snimak za buduća pokolenja... Kakav Zlatibor, Čigota, Palisad i ta fensi mesta... Nama treba neka pustinja...
 
Član
Učlanjen(a)
23.03.2010
Poruka
160
Slazem se ,samo moramo da izgovorimo neku adekvatnu recenicu pri izlasku iz kontejner-modula.Znas vec ono tipa, mali korak za coveka itd.
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2009
Poruka
434
Možemo da kažemo: Pozdrav sa Marsa! Koliko da zbunimo konkurenciju. Postaviće se pitanje: jesu li srbi bili na Marsu?
Ili nešto pametnije. Dajte, koju bi vi rečenicu izgovorili?
Ovo je veliki korak za ... tranzicionu Srbiju? a mali za Šumadiju?
 
Član
Učlanjen(a)
23.03.2010
Poruka
160
A da povedemo Vuka Jeremica,on ima tu sposobnost da prica satima a da nista smisleno ne kaze.
 
Natrag
Top