Najveća prevara u istoriji čovečanstva???

Član
Učlanjen(a)
23.03.2010
Poruka
160
Let na mesec u privatnoj reziji,to mi se svidja.A sad jos jedna sitnica,kako cemo nazvati nasu letelicu?
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2009
Poruka
434
Može kako hoćeš, nek Jurivaka smisli ili rollmilan, pošto on daje kontejner i teflon... Ali pazi, ako to parkira se negde u gradu, recimo prestonici Kruševcu... ne, Beogradu? kako se zove glavni grad virtuelne teritorije na kojoj smo? Može lako da završi isečen u delove i prodat na kakav otpad, pošto je moderno to sa svim stvarima koje nisu vezane. dakle, prvo hangar, neka garaža, pa ime... Kreativni tim nek se javi...
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Ja predlažem da letilici damo ime SSSR! (Srpska svemirska samohodna raketa).
 
Član
Učlanjen(a)
23.03.2010
Poruka
160
Joj bre kakav SSSR,pa pogresno ce Ameri protumaciti pa ce zapucati na nas.Ako i prodjemo Amere Kinezi ce nas dokrajciti.Lepo ja kazem prvo za svaki slucaj treba poslati prase.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Joj bre kakav SSSR,pa pogresno ce Ameri protumaciti pa ce zapucati na nas.Ako i prodjemo Amere Kinezi ce nas dokrajciti.Lepo ja kazem prvo za svaki slucaj treba poslati prase.
Naprotiv, ja smatram da bi tako bili najsigurniji! A prase ponesi sa sobom..., koliko sam razumio, kontejner će biti iznutra obložen teflonskim tavama... Idealno sa se usput ispeče!
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Momci, vi ste genijalni! Posle Zombova ovo je najhit tema koju sam videla!

Vidim da nemate ženskog astronauta, a kako smo mi zemlja Srbija za primerak po ravnopravnosti polova, ja bih se prijavila kao kosmonautkinja a može i kao ataše za štampu ako me primate.

Umesto kašike, ja bih predložila, ako se slažete da se pobode viljuška, praktičnije je (zbog onog praseta).
Ime letelice bi moglo da bude Srpski tanjir. Čisto da zbunimo one Amere i Kineze koje pominje Šumadinac.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
O, da, ja se slažem, a mislim da niko neće imati ništa protiv da budeš dio posade u prvoj srpskoj svemirskoj misiji! Što se tiče tvoga zaduženja, vidjećemo. Ako njišta drugo, mogla bi da nam pereš tave...!!!:lol:
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Samo se vi zezajte sa tim prasetom,ORKA motri na vas :acute:
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2009
Poruka
434
Kalimerčice, a da ne bude malo tesnjikavo u tom kontejneru? Znam ja, sva bi Srbija da može u jedan kontejner. U njemu je budućnost, lepo reče D. Kovačević. Možda bi ceo tim trebao da bude od strane devojaka . žena, i te sorte... Lepše su one od mene i šumadinca. mi bi bili u bazi, američki hjuston a kod nas da nadjemo kafanu... Na vezi sa mobilnim.
Sendi, je li postojala ORKA kad su Lajka i Balalajka letele, i ono majmunče, pa Gagaina...
Ime mi nešto poznato. Dajte nešto originalnije.
I sad imam ja predlog iz domena teorije i praktičnog leta: prvo Mesec (D. Peščara) a onda produžimo kao prvi srbi u Đavolju varoš-Mars.
 
Poslednja izmena:
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Ma, čekaj, ALEKSIJE, nismo se još dogovorili šta ćemo pobosti na Mjesec? A da se nešto mora pobosti..., mora! Kalimerčica prdlaže viljušku, ja kašiku i to da joj držak viri iz zemlje, čime bi doveli u totalnu zabunu sve špijune!
Možda neko ima i drugi predlog, pa neka se izjasni, ali nešto moramo ubosti!:dance2:
 
Natrag
Top