Najveća prevara u istoriji čovečanstva???

Član
Učlanjen(a)
24.10.2009
Poruka
434
Radi političke korektnosti a da nebudem shvaćen pogrešno, jer sam izgleda totalno mutav kod objašnjavanja ideja: mislim na Građanine Srbije, ne srbe. dakle,članovi mogu biti i egipćani, turkmenistanci, hindi, jogi letači i ostali...Mogu i srbi u krajnju ruku.
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Što se tava ili ti tiganja i ostalih pomoćnih sredstava za obavljanje misije tiče, nema problema, tu je FERI!:)
Jes, što kažeš, kontinjer je tesan, ali neophodna vam je uz FERI i pranje tiganja i logistika. Zbog onih satelitskih mobilih veza i ostale napredne komunikacione tehnologije .:buba_phone:Čovek u bazi je od neprocenjive važnosti za uspeh.
Obavezno je s vremena na vreme ubacivati i po koju lažnu informacije da bi se sačuvala tajnost lokacije i obezbedila uspešnost misije, pogotovu kada se sa operacije Mesec bude prelazilo na operaciju (lokaciju) Mars.

Na marketingu bi se takođe moralo poraditi radi stvaranja brenda koji će biti autoritet i za Amere i za Kineze a i za Ruse.smile3
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2009
Poruka
434
U pravu sam što se tiče kašike. Lepo rekoh: nema kašika nema viljiška! Ajd što je malo i svaki izltnik to zaboravi em je se hag uvatio za naš escajg zbog onog "pametnog" kod Minimaksa i podmirnica za Zagreb!Je l jasno što ne mogu viljuške i "zahrđale kašike". Prase ne dolazi u obzir, samo slanina kao hrana. A ako mislite prase kao probnog pilota, lepo vam je rečeno ORKA štiti sitnu i krupnu živinu ali nei Srbe. Mi smo izvan tog konteksta. Jedan srbin je manje značajno biće (šta to beše biće) od kokoške? Kad čoveku pset odgrize nos nige ORKE a kad čovek šutne psa odma robija. Ostavite stoku na miru. Mi smo ti koje niko ne štiti i nikog nije briga šta radimo sa ovim što se bajagi zove život.
Što se tiče teksta na našem modul-kontejneru: nek bude ( bez uvrede što pišem velikim slovima, nego je to zbog loga) "VADITE NAS ODAVLE". To ako ostanemo bez baterija.
Ukoliko ima inženjera (CRasy nek se javi, on je mašinac) neka da nacrt kontejnera, sa sve čučavcem budućeg modula! Teflon i pluta se podrazumevaju.
Jurivaka uzeo na sebe marketing. Ako već zapeo mesec u crveno, sredio stvar sa kinezima. Rollmilan je sa amerima dobar, radi za Nasu, ja i KGB prst u ... marmeladu. I biću ja logistka sa šumadincom u kafani, recimo kod "Šicka". Posada ženska, da ne bi bilo nešto ono ovo, a i žena mi brani da imam devojku, pa kad se čuje ono umesto "Hjustone, imamo prolem" po naški: "Šicko, imamo problem, nestalo nam konca za heklanje"... Kaki Apolo! Kaki montipajton...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
23.03.2010
Poruka
160
Mada sam zarko zeleo da budem astronaut,u cilju uspeha ove misije zrtvovacu se i ostati u kafani,ovaj komandnom centru.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Nije niko rekao da nam kosmonautkinja ne treba. Istina, ALEKSIJU ne da žena da se druži sa djevojkama (svašta), ali, pošto on ostaje u logistici, to jest u bazi "Šicko", poželjno je da ti budeš u kontejnernu, pardon, u modulu. Šta više, u "bazi" bi bila vrlo sumnjiva i naš drug ALEKSIJE bi mogao naj....!
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2009
Poruka
434
Samo kosmonautkinje. Ništa mi debeli, zadrigli, plavooki kepeci (mislim na sebe9 i ovi visoki Kluni šumadinci! Neka lepši pol, sa smislom za urednost i organizaciju boravi u modulu, mi smo ti koji ima da se znojimo uz špricer... ovaj, komandi pult i strepimo za njih. A pošto ženska čeljad vazda drže dijetu, može i više da ih stne, u ugodim razgovorima brže prodje vreme i ne moraju mnogo da jedu. Ušteda. I plus ima da bude na svim medijama: žene na mesecu pa onda otišle u šoping na Mars. predstavnik Milka Fircan, ovaj, Forcan.
Jurivaka, kad se oženiš, tek ćeš da vidiš kako si srećan čovek u teškim dilemama. osnovna: kako si bre uopšte uspeo da prevariš o čeljade da se uda za tebe? i plus stalna strepnja: ako te otači radi nekog šumadinca, kako i kog da zezenš ponovo.
Tema se nastavlja potpuno u stilu svog naslova: najveća prevara u istoriji čovečanstava: dakle, egipćanin (ka) iz srbije sletla na mesec i mars. samo što mi javno montiramo i demontiramo mehanizam naše zavere. zato smo pošteni.
I bićemo pošteni dok ne dodje neka lova da se deli. makar i 50 para.
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
I bićemo pošteni dok ne dodje neka lova da se deli. makar i 50 para.

Ako je Jurivaka uzeo da nadgleda prihode, teško da će nešto moći da se deli. :???:. Neće taj ni tih 50 para da da. Odmah će da ih uloži u novu kampanju uz debeli profit.

Trebalo bi da izmislimo neki dekret da mu se prihod ograniči samo na onaj skromni procenat za koji je rešio da podrži ovaj epohalni projekat.
 
Član
Učlanjen(a)
23.03.2010
Poruka
160
Tako je,i nikakve zastave tamo nismo nasli!Zato sada mi ostajemo u komandnoj kafani ovaj centru,a vas ostale saljemo gore da nastavite nas poduhvat.
PS.Ako slucajno nadjete gore neku krpu sa prugama i zvezdama zatrpajte je na licu mesta.
 
Natrag
Top