Mudrost ćutanja

LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Jurivaka, malo spama, ali Bogu hvala da mi je Adrian BG digao glavu iz religijskih spisa i došao na neku drugu sekciju. Ovo smatram svojim ličnim uspjehom i o tome neću mudro da ćutim, nego da pričam na sav glas. Dobrodošao među obične ljude.:)
Ne zavaravaj se. Ovo je samo Adrianov privremeni izlet. Tek da malo predahne.:D
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Ko zna Jurivaka, ja uvijek vjerujem da se ljudi mogu promijeniti ako hoće. Možda nas i mladi Adrian BG iznenadi češćim posjetama na psihologiji,filosofiji, muzici i ostalim sekcijama. Ja ću mudro da ćutim i da čekam.:)
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2010
Poruka
2.919
jurivaka, malo spama, ali bogu hvala da mi je adrian bg digao glavu iz religijskih spisa i došao na neku drugu sekciju. Ovo smatram svojim ličnim uspjehom i o tome neću mudro da ćutim, nego da pričam na sav glas. Dobrodošao među obične ljude.:)

хехехе, лепо Јури каже, тамо ја волим да се дописујем. А ни ове теме нису много далеко од оних, чак шта више - нераскидиво су повезане. Ја се и јесам променио, зато сада водим дискусије на тему религије. :)
Пази мене, уместо да мудро ћутим, ја се расписао као да ме сви познају.
И, наравно, хвала за оно "млади" (као роса у подне, што би се рекло). :beee:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Šteta je što neki ljudi nemaju ni mrvicu mudrosti pa da ćute makar isto toliko, na tren.
Kakvo bi to olakšanje bilo!:butgcher:
 
Član
Učlanjen(a)
07.07.2012
Poruka
18
[h=2][/h] Tihe osobe....samo cute....vole tisinu...ne izgovaraju nista,samo stoje i zele mir.Vole monotoniju...gledaju na brbljivce kao da su ispod njih....gledaju i misle ''a sta ova/ovaj stalno talasa,sto je tako hiperaktivan?''.Ne razumeju....a brljbljivi...ne postoji trenutak tisine,mora da pricaju,mora da govore,da izbace sve iz sebe....takva im je priroda,imaju potrebu da pricaju...a cutljivci ih samo gledaju i cude se ...ne razumeju....vecito neslaganje...
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Tihe osobe....samo cute....vole tisinu...ne izgovaraju nista,samo stoje i zele mir.Vole monotoniju...gledaju na brbljivce kao da su ispod njih....gledaju i misle ''a sta ova/ovaj stalno talasa,sto je tako hiperaktivan?''.Ne razumeju....a brljbljivi...ne postoji trenutak tisine,mora da pricaju,mora da govore,da izbace sve iz sebe....takva im je priroda,imaju potrebu da pricaju...a cutljivci ih samo gledaju i cude se ...ne razumeju....vecito neslaganje...

Tihe osobe, naprotiv, često vode vrlo buran unutrašnji život i nikako se ne može reći da vole monotoniju.
Neretko, ćute i čine ono što treba činiti ne gubeći ni vreme ni snagu na priču o tome. Jednostavno je.

Brbljivi, vrlo često, samo pričaju a ništa ne čine.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Tihe osobe, naprotiv, često vode vrlo buran unutrašnji život i nikako se ne može reći da vole monotoniju.
Neretko, ćute i čine ono što treba činiti ne gubeći ni vreme ni snagu na priču o tome. Jednostavno je.

Brbljivi, vrlo često, samo pričaju a ništa ne čine.
Tako je, mars! Pas koji mnogo laje, ne ujeda!:dtyste:
 
Natrag
Top