Mojsijevo telo

Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Ponadali se pravoslav. da se Mojsije mratv javio na gori preobraženja, a on vaskrsnut. To kaže i moj prijatelj pravosl. sveštenik ava Zole. A oni Zoleta napadaju da je lud.
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Možeš li da dokažeš da je Mojsije mrtav pričao i bio neki duh? Ajd pitaj me nešto teže.
Nemam ja teških pitanja već zahtevnih.
Ko kaže da je Mojsije mrtav govorio?
Nisam čuo odgovor pa ću ponoviti pitanje:šta bi onda sa Ićom i Mojsijem posle pojave na gori i vaskrsenja?
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Nemam ja teških pitanja već zahtevnih.

Pa teška su zahtjevna.

Ko kaže da je Mojsije mrtav govorio?

Ja nisam rekao da si ti kazao. Ako meni replikuješ onda se obično podrazumijeva da suprotno msiliš. Ako misliš isto što m onda to pitaš.

Nisam čuo odgovor pa ću ponoviti pitanje:šta bi onda sa Ićom i Mojsijem posle pojave na gori i vaskrsenja?


Pa vratiše se na nebo. Ako si isto mislio onda ti je glupo da me pitaš to.
 
Učlanjen(a)
21.09.2015
Poruka
1.460
Ponadali se pravoslav. da se Mojsije mratv javio na gori preobraženja, a on vaskrsnut. To kaže i moj prijatelj pravosl. sveštenik ava Zole. A oni Zoleta napadaju da je lud.
Mojsije je umro.Nisam razmisljao o tome moguce je da je vaskrsao.Verovatno je Mojsije bio vaskrsao, to je moje misljenje jer dusa nema materijalni oblika, to ima samo telo.
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Taramana je napisao(la):
Nemam ja teških pitanja već zahtevnih.

,,Pa teška su zahtjevna.,,


Taramana je napisao(la):
Ko kaže da je Mojsije mrtav govorio?

,,Ja nisam rekao da si ti kazao. Ako meni replikuješ onda se obično podrazumijeva da suprotno msiliš. Ako misliš isto što m onda to pitaš,,.

Taramana je napisao(la):
Nisam čuo odgovor pa ću ponoviti pitanje:šta bi onda sa Ićom i Mojsijem posle pojave na gori i vaskrsenja?

,,Pa vratiše se na nebo. Ako si isto mislio onda ti je glupo da me pitaš to.,,

Kažeš vratili se na nebo to je u redu ali izostavio si glavno zbog čega i upitah a to je U KOM TELU SU DOLE SIŠLI I DA LI SU ONI MRTVI ILI ŽIVI?
Ako misliš da su preobraženi i kao anđeli sišli onda su živi a ako su vaskrsnuti i ponovo umri niko nije opisao njihovo vaskrsenje i ukop tako da ide sledeće pitanje kad već imaju tela anđeoska kako će onda biti ubijeni kao dvojica proroka?
 
Natrag
Top