Mogu li crkve propovijedati išta osim Jevanđelja i onoga što je nauka Biblije?

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Kakve veze imaju Adventisti sa tim.

Naravno da bi se Martin Luter prevrtao u grobu kada bi video srta rade njegove pristalice.; jer je otpad globalnog Hriscanstva i tada bio u jeku.

To su radili i Rimokatolici da ne bi bili progonjeni od nacista, sto se vidi na fotografijama koje sam prilozio.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
To su radili i Rimokatolici, podrzavali Hitlera, kovali planove sa njim za unistenje Jevreja, Srba, Slovena, Rusa..itd..
Pogledajmo samo NDH pa je tu sve jasno.

Sto ne napises nesto o tome, a ne samo da napadas druge.

Ko ce ti sta verovati kada si milion puta izvadio tudje izjave iz konteksta, izvrnuo ih, lazno prikazivao..itd, sto sam vise puta obelodanio.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Bog mrzi versku slobodu


Ovo Mire propovijeda nasuprot Bibliji u kojoj je Bog dao slobodu (dakle ne mrzi je nego je voli) Adamu i Evi.

Isus Navin poziva Jevreje da izaberu kome će da služe. Bog pred Jevreje stavlja smrt ili život proklestvo ili blagoslov.

Dakle propovijedanje laži. Ovo sam već poslao u PP, a daću i javno.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ti si ovdje objelodanio, mnogostruko, jedino svoje sveopće neznanje.

A ti sa svakim komentarom obelodanjujes da si veliki lazljivac, pa i u ovom u kome si izneo ocevidnu neistinu.

I ponavljam, ko ce ti sta verovati kada si milion puta izvadio tudje izjave iz konteksta, izvrnuo ih, lazno prikazivao, i otvoreno pisao neuistine, kao i u ovom slucaju.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
A ti sa svakim komentarom obelodanjujes da si veliki lazljivac, pa i u ovom u kome si izneo ocevidnu neistinu.

I ponavljam, ko ce ti sta verovati kada si milion puta izvadio tudje izjave iz konteksta, izvrnuo ih, lazno prikazivao, i otvoreno pisao neuistine, kao i u ovom slucaju.

Zašto me nazivaš lažljivcem? Koju sam neistinu iznio? Evo, uguglaj: Dr. Zdravko Plantak, "The Silent Church: Human Rights and Adventist Social Ethics", i provjeri sam.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Evo šta još propovijedaju pravoslavci kroz pesme.

Srpsko je nebo plave boje,
Na njemu sedi Srbin Bog
A oko njega anđeli Srbi,
Slave Srbina Boga svog.


Srpski dobrovoljački klub
 
Natrag
Top