Magija: Teorija i praksa

Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.259
Ako sam dobro skužila , znači tisi taj iz svoje obitelji , koji treba navjestiti dolazak Ilije , ili tako nešto slično . Ispravime ako grešim

Ljepi pozdrav

Antonija , pa on je Ilija zar ne vidis?

Samo sto gospodin Ilija nista drugo ne radi sem sto visi na forumu.

Valjda mu je Bog rekao da se zalepi za forum.

Pa da je on zaista Ilija govorio bi javno po crkvama celoj srbiji, balkanu i sire. A njegova predavanja bi gledali na youtube.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.259
Eto, upravo tvoje nerazumevanje povlaci ovakvu vrstu pitanja.

Ja sam vec na njega odgovorio.

Dakle, odgovor je - da Bog planira dogadjaje, i predodredjuje zivote i zivotne prilike onih ljudi i zajednica, iz kojih treba da se pojavi Ilija.

Tako je on predodredio njihovo rodjenje, i sve u njihovom zivotu.

Evo mog odgovora sa druge teme.

Ovi vremenski odseci sadrže događaje sa tačno navedenim datumima, koji ukazuju na sledeće ( navedeni su datumi događaja ):

1. NA KOM PODRUČJU ĆE BOG PODIĆI CRKVU POSLEDNJEG VREMENA.

1776 - deklaracija o nezavisnosti Amerike.
1827 - rođenje Ellen White.
1844 - 1890 - podizanje crkve poslednjeg vremena, i pozivanje Ellen White za službu, kao i misija crkve.
1915 - smrt Ellen White

2. KO JE JEDAN OD ONIH KOGA ĆE BOG PODIĆI ZA POSLEDNJE DELO PROBUĐENJA I REFORME CRKVE NAKON 1890 GODINE, I NA KOM PODRUĆJU ĆE ON BITI PODIGNUT.

1901, 1922, 1936, 1941, 1948, 2013 - rodoslovsko koleno i predodređenost događaja iz ličnog života i života porodice.
1974 - rođenje.
1989 - početak traganja za istinom.
1993 - dolazak u Božju crkvu.
2000 - krštenje.
2001 - podizanje reformnog pokreta.
2004 - pozivanje na službu.
1389, 1804, 11914, 1918, 1941 - 45, 1980 - godine koje pokazuju podrucje na kome će se odigrati pojedini istorijski događaji, i pojaviti odredjene licnosti - kao pokazatelji Božjeg proviđenja na kom podrucju će biti podignut reformni pokret, i pozvani oni koji ce raditi na probudjenju i reformi Bozjeg naroda.

3. OSTALI DOGAĐAJI SA DATUMIMA:

2008 - konačno odbacivanje dela i onih koji su pozvani na službu probuđenja i reforme crkve, i njihovo odbacivanje od strane Boga.
2011 - početak izlivanja sudova Božjih na planetu zemlju vidljivim znakovima u prirodi.
2014 - izlivanje sudova na području Srbije, koji su najavljkeni proročkim otkrivenjem, i ispunjenje nekih drugih pojedinosti - takođe datih kroz proročko otkrivenje.
2018 - završetak perioda datog za probuđenje i reformu.

Ovim je Bog dao pečat na ono što je prethodno učinio, potvrdivši i na ovaj način svoje današnje namere i ciljeve, kako sa njegovim narodom onoga vremena 1844 - 1890 godine, tako i sa budućim naraštajima nakon ovog perioda - na spasenju svog naroda, i ovog sveta.

Sto kaze Tripo "nidje veze"!
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
1901, 1922, 1936, 1941, 1948, 2013 - rodoslovsko koleno i predodređenost događaja iz ličnog života i života porodice.
1974 - rođenje.
1989 - početak traganja za istinom.
1993 - dolazak u Božju crkvu.
2000 - krštenje.
2001 - podizanje reformnog pokreta.
2004 - pozivanje na službu.
1389, 1804, 11914, 1918, 1941 - 45, 1980 - godine koje pokazuju podrucje na kome će se odigrati pojedini istorijski događaji, i pojaviti odredjene licnosti - kao pokazatelji Božjeg proviđenja na kom podrucju će biti podignut reformni pokret, i pozvani oni koji ce raditi na probudjenju i reformi Bozjeg naroda.

Kakve veze ima tvoje rodoslovsko porijeklo sa tim ili moje ili bilo čije. Vidiš da nisi u stanju da objasniš i povežeš to sa ovim događajima.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Sve vise shvatam - da su ovde na foorumu prisutni neki neuki ljudi, uz to spremni da SVE iyvrnu.

Evo, primer je upravo nas dobri Mire, koji ju svojim komentarima iznosi takve nebulozne komentare, pripisujuci mi neistine, na koje sam ja VEC odgovorio.

NISTA od onoga sto pise nije slucaj, vec SVE njegova misljenja i licne predpostavke, vec je SVE suprotno, i ja se ogadjujem o sve napisano sto mi se ovde pripisuje.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Antonija, u tradicionalnom shvatanju Adventisticke crkve, Ilija je ostatak koji ce ostati untar Adventizma nakon probudjenja i reforme, koji ce objaviti vreme kraja i Hristov drugi dolazak.

Ipak, Ellen White govori o coveku koji ce se pojaviti u Adventistickoj crkvi, koji ce izneti odredjenu vest u duhu i sili Ilijinoj.

Ja mogu biti potecijalni covek koji je prepoznat kao Ilija, ali to zavisi od mene samoga, jer ako ja ne obavim sluzbu na koju sam pozvan - Bog ce pozvati druge, i kroz njih govoriti.

U stvari, Bog je vec pozvao zajedno samnom jos nekoliko osoba, i oni takodje mogu predstavljati Iliju, jer bitan je Duh i autoritet koji Bog daje pojedincima, i u tom smislu - Ilija mogu biti vise osoba, ili konkretno, ovaj reformni pokret koji je Bog podigao, za probudjenje i reformu crkve.

U svemu ovome nije bitna sama osoba, vec Bozja poruka koju ta osoba nosi Bozjem narodu, i ovom svetu.

Pozdrav!
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Gospodo, primjećujete li u što ste ovu temu pretvorili! Zaista ste majstori u spamovanju tema!
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.259
Sve vise shvatam - da su ovde na foorumu prisutni neki neuki ljudi, uz to spremni da SVE iyvrnu.

Evo, primer je upravo nas dobri Mire, koji ju svojim komentarima iznosi takve nebulozne komentare, pripisujuci mi neistine, na koje sam ja VEC odgovorio.

NISTA od onoga sto pise nije slucaj, vec SVE njegova misljenja i licne predpostavke, vec je SVE suprotno, i ja se ogadjujem o sve napisano sto mi se ovde pripisuje.

A ovo sto pises nisu TVOJE LICNE PRETPOSTAVKE?

I meni kazes da sam tvrdoglav?

Daj Laodikeja dodji k sebi.
 
Natrag
Top