Logo Konkurs

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
24.05.2010
Poruka
41
hvala...ae mi daj link za lezaljku pa cu ja da vidim da je stavim
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
12
Nisam reko da sam ucio na 3d maxu sam samcat,ali to je minorni deo jer sam sliku dimenzionisao u 3 dimenzije,tj samo stock koji sam iskoristio te lutke su osnove u photoshopu cs5.I imas Warp puppet tool tako nesto.I mozes da ih pomeras,naravno da nisam radio ovo sam samcat.Lutke sam rasporedjao i stavio light gde treba..
To se zove photo manipulacija

Majstore. Ajde očitaj sliku i pogledaj po pixelima
To što ti pričaš ne vidi se na slici.
Ova slika rađena je u komadu.
Rastvori sliku na piksele pa pogledaj još jednom.
Vjerujem da imaš alat kojim provjeravaš da li je fotomontaža ili nije.
 
Član
Učlanjen(a)
24.05.2010
Poruka
41
slika je radjena u 4 komada.
logo2io.png
Sta mislite?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
ovaj mi je bas dobar , jednostavan , samo bi mozda trebalo onog u lezaljci ispeglat izgleda mi UZBUDJEN,a ne opusten

Hahahahaha WIN (Y)


....van konkurancije....


2quk6iv.png

Kakva je ovo chaplja :D
Ne ozbilno ,ne vidi se jasno shta je ovo na slovima a i slova su malo chudna...neki dizajn je ...retro


E sad se vec dvoumim izmedju ovog i LongLife-ovog...stavi na trake crni Stroke i glasam za tebe :)


Nije bash najjednostavnije ali je ok poshto se uklapa u sajt.

da se vratimo temi
serfor4bigsmall.jpg

Zashto konstantno trpash toranj gde mu nije mesto :/

:lol:
Jesi li čuo za riječ NARCISOIDAN
Sam sebe treba imati hrabrosti pohvaliti.

Čovječe, pa ja živim od toga.

A ti?????

Idi pitaj starce a su ti spremili večeru da se napapaš prije spavanja i dal su ti kupili za sutra senvič.

Ovaj forum je svarno jedinsven.
Ovakvog jednog treba imati na forumu

Hahhahah ovo sam morao posebno da citiram,molim vas da napravite temu za prepucavanje jer se ovako slatko nisam nasmejao skoro
wizard vs. Fatality

Wizard je lik stuchniji i koliko primecujem mozhe da vam drzhi predavanje...ali nekako ima manjka ideja ili je lenj bio u realizaciji (samo sam jedan rad video) shto kod Fatalitija nije sluchaj....Idealno bi bilo da se ujedinite...Znanje + talenat = uspeh...
Ja se sad ne shalim ;)


slika je radjena u 4 komada.
logo2io.png
Sta mislite?
Za shta je zakachen donji deo lezhaljke?
Malo estetike...
 
Član
Učlanjen(a)
13.05.2010
Poruka
64
i opet ja
serfor5bigsmall.jpg

serfor6bigsmall.jpg

serfor7bigsmall.jpg

serfor4bigsmall.jpg

serfor8bigsmall.jpg


hvala na pozitivnim kritikama Zing93

ljudi manje price vise rada
imate Off Topic - pa se tamo proseravajte do mile volje
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
01.08.2009
Poruka
3.218
Ja napravio jos jednu sliku...ali ne znam coveculjka gde da stavim....


Koji je najbolji?


1.
17659757.png

2.
44771848.png

3.
42540085.png

4.
29021261.png

5.
18336767.png

6.
10155861.png

7.
12062920.png

8.
85858251.png
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
165
To što on kaže više me ne zanima.
Nije da sam ga shvatio ozbiljno nego sam malo čito po forumu njegove kritike i malo po malo on kao veliki znalac kritizira sve po redu pa se namjerio i na mene.
Nije da nesmije.
Dapače.
Svaka kritika je dobro došla pa makar i negativna.
Samo način njegovih kritika je stvarno plitak.

Što se tiče mojih radova nikad niti u jednom kontekstu nism rekao da su moju radovi najbolji.
Niti prema tome težim.
Od mene ima mnogo mnogo boljih i iskusnijuih.

Što se tiće one slike, tu možemo raspravljati koliko želiš.
Samo mi nije jasno kako si skužio sam raditi u 3D Max-u bez ičije pomoći?


Daj klinac oladi i ne prijeti.
Pretim ti? Rekao sam samo da me ne prozivas tim tvojim nazivima jer i ja imam tacku kljucanja. Ja ne bih nikad pretio nekome preko interneta. Ti ovo raspravljanje shvatas kao preozbiljni udarac na tvoj ego profesionalizma. Ako si vec toliki strucnjak za dizajn, trebalo bi da znas glavnu definiciju, a to je da se ukusi razlikuju i usluge prilagodjavaju musteriji/zadatku. Ja nisam konkretno musterija, ali jesam kriticar, kao sto si i ostali mojih. Pravo na misljenje je jedno od osnovnih ljudskih prava, a salu tesko vare samo egoisti.

Ali Ok, pametniji popusta, neka sam klinac. To je ionako najbolje sto umes da kazes. Godine ne odredjuju coveka, vec psihicka zrelost. Imas pravo da mi kazes da moje sudije nisu pravo merilo, ali takodje imam i pravo na svoj ukus i imam ga sudeci po ljudima za koje radim graficke radove, inace se ne bih ni konkurisao za ovo. Ako je doslo do sukoba to je zato sto sam bio na losoj nozi i takva sam osoba, ali ni ti nisi nevinasce niti znas za salu. Ali ako se izvinem to je iskreno.

Prekinimo ovo besmisleno nadjacavanje, ti si trenirani designer, ja sam freestyler bez diplome. Neka ostane na tome, neka svako fura svoj stil.

Toliko. A da mi se tvoji radovi svidjaju, izvini, ne mogu da lazem.

Wizard je lik stuchniji i koliko primecujem mozhe da vam drzhi predavanje...ali nekako ima manjka ideja ili je lenj bio u realizaciji (samo sam jedan rad video) shto kod Fatalitija nije sluchaj....Idealno bi bilo da se ujedinite...Znanje + talenat = uspeh...
Ja se sad ne shalim ;)

Mozda covek i ima pravo.



@Longlife

Neprocenjivo. Maher si i veoma mi se svidjaju!
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top