Logo Konkurs

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
165
e ovo je uradjeno za sat - dva u illustratoru cs4 (instalirao sam ps cs5 a ne radi mi a cs4 sam obrisao tako da nisam mogao preko photoshopa...)
Serbian%20Forum%20Logo%201-01.jpg
serbianforumlogo101.jpg

radio sam u 2x vecoj rezoluciji ali cu ako je potrebno smanjiti...
sve ideje, predlozi, zamerke i sl. su dobrodosli...
Win? Prelep, jednostavan, sa svim sto se trazi. :)

EDIT: mali tip: cropuj ga malo jer ce se mnogo smanjiti na 450x100 i lezaljka nece biti vidljiva, npr za nekih 10% po donjoj ivici, i otfikari malo to sto imas levo praznog nekih 5% u sirinu. Bice veci logo onda i jasnije ce se videti lezaljka i sve :)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
24.10.2009
Poruka
3
Favoriti

Od onih "ofiranih" radova koje sam pregledao izdvojio bih radove Zing 93-a, SferLuman-a, Val3-a i poslednji rad u nizu Longlife-a, to su moji favoriti, mada predpostavljam da će biti još favorita među "neofiranim".
 
Član
Učlanjen(a)
24.05.2010
Poruka
41
jeste ok..ali gradient je samo stavljen nije radjeno na njemu,kao i ovaj sad logo sto stoji na forumu.
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
jeste ok..ali gradient je samo stavljen nije radjeno na njemu,kao i ovaj sad logo sto stoji na forumu.

Pa to i jeste poenta...shto jednostavnije,to je sad u modi...Tako se radi logo za kompaniju...nalickash slova,ubacish njihov zashtitni znak,grb,amblem,oznaku ,shta god i iskeshirash 50 evrica :D
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Meni ta lezhaljka uopshte nije simbol opushtenosti...uvek me zaboli glava kad se ljuljam u njoj. Bolje bez nje,ali kad admin hoce....
 
Član
Učlanjen(a)
24.05.2010
Poruka
41
Ne...jer cak,iako imam 16 godina,uradio sam logo za neku manju kompaniju putem veoma popularno foruma..Kao jednostavno se misli da nebude previse efektivno,i da se ne ubacuju dodatne stvari..To sto si ti uradio je prejednostavno jer si samo uzeo gradient,i napravio mirror efekat.Gradient se koristi kao reflected za logove.Ovako Logo izgleda kao da je u 2 dela.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top