Logo Konkurs

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
24.05.2010
Poruka
41
još mojih pocetnickih radova
serfor7bigsmall.jpg

serfor5bigsmall.jpg

serfor6bigsmall.jpg
Sacu ti kazem nesto da se poboljsas ;)

Prvo za lep logo koristi debeli font,ili ako vec koristis mali font uzmi neki sa dobrim kvalitetom,i koji moze da bude transparentan,Nemoj da zaobljujes test tako jer izgleda messy,Ili ga zaobli drugacije i bolje.Ako pravis Mirrored efekat iskoristi gradient crno beli i povlaci ga ka gore tako da izgleda ko mirror,ovako izgleda kao da je text presecen na pola
Koristi neke blendinge i to..I poboljsas ces se
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
12
Izvini al ako je na to sto si uradio potroseno 6 sati rada onda ne zasluzujes da budes profesionalac jer ovo sto si ti uradio ja bi slicno uradio za pola sata,sat,ja imam 16 godina,i ucim bez ikoga.

Teško majstore da ćeš to napraviti za pola sata.
Probaj precrtati pa češ vidjeti da ti treba mnogo vremena.
Mislim da nisi otvorio fail u adobe illustratoru da vidiš koliko toga ima unutra.
Samo leptir ti ima 14 dijelova + sjene a ležaljka preko 30 dijelova.
Samo na pozadinu sam izgubio skoro 30 minuta.
Ako to netko napravi za 30 minuta ja mu se duboko klanjam.

Imaš fail i daj nekom profesionalcu koji radi s grafikom i pitaj koliko treba vremena za to i dobit ćeš od odgovor ako meni ne vjeruješ.
 
Član
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
165
:lol:
Jesi li čuo za riječ NARCISOIDAN
Sam sebe treba imati hrabrosti pohvaliti.

Čovječe, pa ja živim od toga.

A ti?????

Idi pitaj starce a su ti spremili večeru da se napapaš prije spavanja i dal su ti kupili za sutra senvič.

Ovaj forum je svarno jedinsven.
Ovakvog jednog treba imati na forumu
eeeeeee, narcisu moj. Pitao sam ljude preko poruka kako im se svidjaju moji radovi. Matorci? Pa sta ako zivim sa njima? Boli me k, daju mi pare i koristim ih. Svakako se selim u septembru u svoj stan. Kakve veze ima sta ja jedem, alo optereceni covece... wtf?!

Kazes zivis od toga? Pa blago onom ko postavi tvoj logo, mora da mu firma padne pod stecaj :)

Ja ne vidim u cemu je tvoj problem, manjak seksa, ili visak kila? Ako sam ti ja toliko jadan, zasto se spustas na moj nivo onda? Zasto si zapeo toliko oko mene? Jel ti se svidja slicica sto sam stavio? Jel sam ti seksi? Jel si preispitao svoju seksualnu orijentaciju? Ne okanes li me se report cu te adminu za cyberbullying/smaranje/vredjanje a ti se smeeej koliko hoces.


תנו להם להיות איתך הלילה.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
12
eeeeeee, narcisu moj. Pitao sam ljude preko poruka kako im se svidjaju moji radovi. Matorci? Pa sta ako zivim sa njima? Boli me k, daju mi pare i koristim ih. Svakako se selim u septembru u svoj stan. Kakve veze ima sta ja jedem, alo optereceni covece... wtf?!

Kazes zivis od toga? Pa blago onom ko postavi tvoj logo, mora da mu firma padne pod stecaj :)

Ja ne vidim u cemu je tvoj problem, manjak seksa, ili visak kila? Ako sam ti ja toliko jadan, zasto se spustas na moj nivo onda? Zasto si zapeo toliko oko mene? Jel ti se svidja slicica sto sam stavio? Jel sam ti seksi? Jel si preispitao svoju seksualnu orijentaciju? Ne okanes li me se report cu te adminu za cyberbullying/smaranje/vredjanje a ti se smeeej koliko hoces.


תנו להם להיות איתך הלילה.

Na tvoju žalost sve firme su dobro. (iako poslovanje firme ne ovisi o mom logotipu)
Osoba koja za svoje roditelje kaže da ih kristi i da ga boli k, nije vrijdno raspravljati.
Sad mi je sve jasno.
Što se tiće reporta slobodno, dapače.
 
Član
Učlanjen(a)
24.05.2010
Poruka
41
On samo hoce da kaze da radis kao da nisi ni zavrsio fakultet nit srednju..Ako si vec to zavrsio treba da znas sta su kritisizmi,i ne smes da ih shvatis ozbiljno jer su tu da te poboljsaju,ali ti sebe smatras dobrim dobro onda to je na tebi.Ali nekom da pricas da su tvoji radovi najbolji ili nesto slicno je jednostavno pateticno.
 
Član
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
165
Na tvoju žalost sve firme su dobro. (iako poslovanje firme ne ovisi o mom logotipu)
Osoba koja za svoje roditelje kaže da ih kristi i da ga boli k, nije vrijdno raspravljati.
Sad mi je sve jasno.
Što se tiće reporta slobodno, dapače.
You'll soon have a visit...
Firme ovise o marketingu itekako u 21. veku, matori. Dobar logo, reklama i ljudi je primete, privuku se investitori. Mozda to nisi ucio jer si radio dizajn na Windowsu 95 u Paintu. Shvati moja izlaganja metaforicno.

Ali, fakat je sledeci: jaci sam u oblasti za koju si skolovan, a koja je meni samo hobi, zasto se ne pomiris sa tom cinjenicom. I ne izazivaj me sa prozivanjima, da ne bi bilo svasta. Imam svoje granice.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
12
On samo hoce da kaze da radis kao da nisi ni zavrsio fakultet nit srednju..Ako si vec to zavrsio treba da znas sta su kritisizmi,i ne smes da ih shvatis ozbiljno jer su tu da te poboljsaju,ali ti sebe smatras dobrim dobro onda to je na tebi.Ali nekom da pricas da su tvoji radovi najbolji ili nesto slicno je jednostavno pateticno.


To što on kaže više me ne zanima.
Nije da sam ga shvatio ozbiljno nego sam malo čito po forumu njegove kritike i malo po malo on kao veliki znalac kritizira sve po redu pa se namjerio i na mene.
Nije da nesmije.
Dapače.
Svaka kritika je dobro došla pa makar i negativna.
Samo način njegovih kritika je stvarno plitak.

Što se tiče mojih radova nikad niti u jednom kontekstu nism rekao da su moju radovi najbolji.
Niti prema tome težim.
Od mene ima mnogo mnogo boljih i iskusnijuih.

Što se tiće one slike, tu možemo raspravljati koliko želiš.
Samo mi nije jasno kako si skužio sam raditi u 3D Max-u bez ičije pomoći?

ne izazivaj me sa prozivanjima, da ne bi bilo svasta. Imam svoje granice.
Daj klinac oladi i ne prijeti.
 
Član
Učlanjen(a)
24.05.2010
Poruka
41
On ne preti.ti njemu pretis,u nekom smislu
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
01.08.2009
Poruka
3.218
Dodajem jos jedno moje delo
logo2rw.png


Ne znam sta vi mislite...ja mislim da ovo treba da pobedi...samo fali covek u lezaljci! Jednostavno i savrseno...!
I samo da kazem da ne morate da zavrsite neku skolu ili nesto da bi bili dobar dizajner...Zing je rekao da ima 16 godina...e pa ja nisam ni osnovnu zavrsio (14 godina imam)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top