Logo Konkurs

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
24.05.2010
Poruka
41
logoti.png
Jedna mnogo brza kreacija
 
Član
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
165
logoti.png
Jedna mnogo brza kreacija
Extra je!

Fatality - Prije svega nitko te ne napada, nego sam se samo izrazio na isti način kao i ti.
Vidim da ne razumiješ o čemu ti govorom.
ACD See (PRO 2) je editor slika i nema veze sa profesionalizmom i dizajniranjem.
Copy-paste i vlastiti rad - mislio sam da ono što radiš je 100% tvoje a ne preuzeto od nekog pa satavljeno, odnosno "Svaki rad je moja vlastita umetnost, kombinovana free partovima sa google images" - čim si nešto preuzeo od nekog nije tvoje.
Ako sam te nečim uvrijedio - izvini, jer nije mi to bila namjera.
Ja sam vec rekao da nisam profesionalac i da ovo radim iz zabave. A o dizajnu me neces uciti, dizajn je umetnost, a umetnost je subjektivna stvar tako da tu nema pravila. U profesionalnom dizajnu ima, kad je rec o logotipima a ja imam pravo postaviti svoje koristeci bilo sta free sto nadjem. Sta ti mislis, da hleb sto jedes da se u mlinu proizvodi zito? Kako volim tipove kao sto si ti, ajde vrati se u kameno doba pa opet izmisli tocak i vatru, verovatno su ljudi nesto pogresili ti bi to bolje. :rofl:

Pod unikatan podrazumevam jedinstvenu UNIJU elemenata poput vektorske grafike, fontova i efekata, sto je sasvim dozvoljeno koliko ja znam. Ni ti tu tvoju sedeljku nisi crtao na bloku 5 vec si je nasao negde kao i te efekte okolo. Tako da ne pricaj mi price, molim te.

I naravno da je moje, ne smaraj me i idi gledaj u sunce, navikao sam na hejtere poput tebe nisi mi prvi. I ne odgovaraj na ovu poruku da ne spamujes forum svojim nebulozama. Stvarno nepotrebno... :dirol:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
24.05.2010
Poruka
41
Extra je!


Ja sam vec rekao da nisam profesionalac i da ovo radim iz zabave. A o dizajnu me neces uciti, dizajn je umetnost, a umetnost je subjektivna stvar tako da tu nema pravila. U profesionalnom dizajnu ima, kad je rec o logotipima a ja imam pravo postaviti svoje koristeci bilo sta free sto nadjem. Sta ti mislis, da hleb sto jedes da se u mlinu proizvodi zito? Kako volim tipove kao sto si ti, ajde vrati se u kameno doba pa opet izmisli tocak i vatru, verovatno su ljudi nesto pogresili ti bi to bolje. :rofl:

Pod unikatan podrazumevam jedinstvenu UNIJU elemenata poput vektorske grafike, fontova i efekata, sto je sasvim dozvoljeno koliko ja znam. Ni ti tu tvoju sedeljku nisi crtao na bloku 5 vec si je nasao negde kao i te efekte okolo. Tako da ne pricaj mi price, molim te.

I naravno da je moje, ne smaraj me i idi gledaj u sunce, navikao sam na hejtere poput tebe nisi mi prvi. I ne odgovaraj na ovu poruku da ne spamujes forum svojim nebulozama. Stvarno nepotrebno... :dirol:

Ne zanima me tvoj hate speech o meni ili sta vec pokusavas,samo sam video da su logo'ovi slicni nekima.Izvini ako sam pogresio..
A ja radim kao profesionalac na forumima koji samo profesionalci rade,tj engleskim forumima,nisam navikao na srpske forume.Ja sam uso na ovo takmicenje jer mi treba rapidshare zbog neceg,i sto moj ortak ima forum koji bi ja voleo da ga promotujem ovde.

Dodajem jos jedno moje delo
logo2rw.png
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
12
Ni ti tu tvoju sedeljku nisi crtao na bloku 5 vec si je nasao negde kao i te efekte okolo. Tako da ne pricaj mi price, molim.

Nemam pojma što ti uzimaš, ali to što uzimaš, uzimaš previše.
Smanji dozu šteti ti.

Jer ti uopće znaš o čemu pričaš.

Ima ljudi koji se bave grafikom i da je to tako jednostavno onda ljudi nebi trebali ići na fakultet.
Evo ti link pa vidi na što je potrošeno skoro 6 sati rada i pogledaj koliko ima linija i dijelova logotip i da je sve crtano.
Znam da je za tebe to SF i još raspravljaš.
Da znaš nešto o grafici transparento ti nebi bio problem.
Jesmo mi budale koji smo išli na fakultet, kad ima onih koji to bez fakulteta znaju bolje od nas.

serbianforum.png

Link faila AI (vector) za Adobe Illustrator CS5
Kod:
http://rapidshare.com/files/392566062/BackUP_SF_Logotip_-_wizard.zip.html
Nek se sad svi uvjere da nemaš pojma.

pozz
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
165
Jesmo mi budale koji smo išli na fakultet, kad ima onih koji to bez fakulteta znaju bolje od nas.
Ne kategorisi "mi". Izdvajam tebe konkretno. Sa svim tim tvojim fakultetom, ja te rasturam, nemas osecaj za dizajn, slobodu i viziju lepog makar zavrsio 4 Cambridgeova faksa i dalje su ti radovi smor.

Sa tim se radja, a ja taj talenat imam i koristim na svoj nacin, a ako ti se ne svidja/hejtujes, mozes samo da sedis na toj tvojoj stolici i kuckas mi poruke kako si se mastio sa knjigom a ne mozes je*eni logo lepo da nacrtas.

Toliko, kad budes bolji javi se ;)
 
Član
Učlanjen(a)
24.05.2010
Poruka
41
Nemam pojma što ti uzimaš, ali to što uzimaš, uzimaš previše.
Smanji dozu šteti ti.

Jer ti uopće znaš o čemu pričaš.

Ima ljudi koji se bave grafikom i da je to tako jednostavno onda ljudi nebi trebali ići na fakultet.
Evo ti link pa vidi na što je potrošeno skoro 6 sati rada i pogledaj koliko ima linija i dijelova logotip i da je sve crtano.
Znam da je za tebe to SF i još raspravljaš.
Da znaš nešto o grafici transparento ti nebi bio problem.
Jesmo mi budale koji smo išli na fakultet, kad ima onih koji to bez fakulteta znaju bolje od nas.

serbianforum.png

Link faila AI (vector) za Adobe Illustrator CS5
Kod:
http://rapidshare.com/files/392566062/BackUP_SF_Logotip_-_wizard.zip.html
Nek se sad svi uvjere da nemaš pojma.

pozz

Izvini al ako je na to sto si uradio potroseno 6 sati rada onda ne zasluzujes da budes profesionalac jer ovo sto si ti uradio ja bi slicno uradio za pola sata,sat,ja imam 16 godina,i ucim bez ikoga.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
12
Ne kategorisi "mi". Izdvajam tebe konkretno. Sa svim tim tvojim fakultetom, ja te rasturam, nemas osecaj za dizajn, slobodu i viziju lepog makar zavrsio 4 Cambridgeova faksa i dalje su ti radovi smor.

Sa tim se radja, a ja taj talenat imam i koristim na svoj nacin, a ako ti se ne svidja/hejtujes, mozes samo da sedis na toj tvojoj stolici i kuckas mi poruke kako si se mastio sa knjigom a ne mozes je*eni logo lepo da nacrtas.

Toliko, kad budes bolji javi se ;)

a ja taj talenat imam
:lol:
Jesi li čuo za riječ NARCISOIDAN
Sam sebe treba imati hrabrosti pohvaliti.

Čovječe, pa ja živim od toga.

A ti?????

Idi pitaj starce a su ti spremili večeru da se napapaš prije spavanja i dal su ti kupili za sutra senvič.

Ovaj forum je svarno jedinsven.
Ovakvog jednog treba imati na forumu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top