Logo Konkurs

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
933
Mozes da mi das Font ??Stvarno je extra..I da ti dam C&C,Font je extra ali ne pristaj ovom forumu Previse je urban.Boja je mnogo dobra mnogo soft i lepa.Munje ti ne trebaju.Nema razloga da kvaris logo sa tim,jer logo se pravi kao Text i pod text svi to znamo i neke blending opcije mozda malo vidljive effekte.Ja kao dobar GFX'er sebe smatram dovoljno dobrim,reko bi ti da skratis munje malo ili da ih totalno izbrises.
serbian_forum-1a615f3231.png
Evo mog

Za font se obrati korisniku LongLife to je njegov rad ja sam samo ga hvalio :D
Inace extra mi je i tvoj :)
Ljudiiiiiii pa kako ja sad da se odlucim? Previse dobrih radova da ja sam sad zbunjen kome dati prvo mesto,mada ipak je korisnik LongLife po meni za pobednika! Tacnije njegov rad!
 
Član
Učlanjen(a)
24.05.2010
Poruka
41
Zar nije na administratore da odluce,ako sam ja dobro procitao prvi put?
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
933
Pa valjda ce gledati i nase komentare,i valjda ce gledati sta se vecini svidja? Po meni bi to bilo ok...Ja sam samo rekao svoj predlog za pobednika!
 
Član
Učlanjen(a)
01.08.2009
Poruka
3.218
Mozes da mi das Font ??Stvarno je extra..I da ti dam C&C,Font je extra ali ne pristaj ovom forumu Previse je urban.Boja je mnogo dobra mnogo soft i lepa.Munje ti ne trebaju.Nema razloga da kvaris logo sa tim,jer logo se pravi kao Text i pod text svi to znamo i neke blending opcije mozda malo vidljive effekte.Ja kao dobar GFX'er sebe smatram dovoljno dobrim,reko bi ti da skratis munje malo ili da ih totalno izbrises.
serbian_forum-1a615f3231.png
Evo mog


Evo font.Ok shvatam...malo je prenatrpan logo...tako da sam malo izmenio...

Ovako izgleda na beloj pozadini....
77442667.png


30230122.png


serbianforumlogolonglif.png


serbianforumlogolonglif.png



sflogolonglifebezmunje.png
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.03.2010
Poruka
1
Postovani sforumci, ovo je samo proba da vidim da li ce nesto da se pojavi od mog teksta, sadasnji logotip je stvarno dobar mada... Pozdrav svima
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
12
Evo i mog prijedloga i nadam se da će vam se dopasti.

Jednostavno
zeleno
transparentno

...:::Adobe Illustrator CS5 v15.0.0. :::...


klikni desnom tipkom miša na logotip i odaberi "ovori u novoj stranici" (open new tab)

serbianforum.png
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
165
Evo font.Ok shvatam...malo je prenatrpan logo...tako da sam malo izmenio...

Ovako izgleda na beloj pozadini....
77442667.png


30230122.png


serbianforumlogolonglif.png


serbianforumlogolonglif.png



sflogolonglifebezmunje.png
Necitko ti 2. i 3. prvi nezanimljiv nesto, ali taj cetvrti je pobednik. Mark my words, gentlemen. I Zing ima ubica rad. Bice mrtva trka...

Evo i mog prijedloga i nadam se da će vam se dopasti.

Jednostavno
zeleno
transparentno

...:::Adobe Illustrator CS5 v15.0.0. :::...


klikni desnom tipkom miša na logotip i odaberi "ovori u novoj stranici" (open new tab)

serbianforum.png

Bez uvrede, lepo je to uradjeno ali.... Ovo kao da je reklama za Windows Messenger Senior :rofl2: iiiili neku Mentalno Rehabilitacionu Ustanovu (no offense, samo moji zakljuci) :)
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top