Ljudi zar ste ludi...

Član
Učlanjen(a)
27.03.2009
Poruka
530
Ma... jok... Ako se Vojvodjani odvoje, evo nam Sumadija puna neobradjenog plodnog zemljista, svi otisli nekuda, za hranu ce da bude. :)
Iskreno sam planirala da otvorim pekaru, da na gladi ovih sto vole i moraju da zive ovde zaradim...:diablo: Da mi je jedna takva bila '93. pa na dalje, sad bi ti uplatila 3 soma evrica da se malo smiris :D

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Ovako samo pesmu mogu da ti poklonim :D

:dance2::dance2::dance2::dance2::dance2::dance2::dance2::dance2::dance2::dance2::dance2::dance2::dance2::dance2::dance2::dance2::dance2::dance2::dance2::dance2::dance2::dance2::dance2::dance2::dance2::dance2::dance2::dance2::dance2:

SUper. Hvala za pesmičicu. :)

Mada, mene vidiš, ništa više ne može da smiri, a pogotovo ne nekih pišljivih 3.000 evra. Da si rekla da hoćeš da mi uplatiš 100.000 evra ili još bolje milionče pa i da te zaprosim ako treba, mada i to je pitanje,
jer ja sam jedan od onih koji veruju da je život bez novca - moguć.
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
20.11.2009
Poruka
312
SUper. Hvala za pesmičicu. :)

Mada, mene vidiš, ništa više ne može da smiri, a pogotovo ne nekih pišljivih 3.000 evra. Da si rekla da hoćeš da mi uplatiš 100.000 evra ili još bolje milionče pa i da te zaprosim ako treba, mada i to je pitanje,
jer ja sam jedan od onih koji veruju da je život bez novca - moguć.
Poklonu se ZUBI NE GLEDAJU, sto bi reko klinac im mog komsiluka. :D Ako verujes u to... onda je ceo svet tvoj... Samo opusteno... :D
 
Poslednja izmena od urednika:

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Ja se zalažem za mir u svijetu i da ne bude više gladi u Africi i Srbiji.
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2009
Poruka
530
Čekaj dok ti zakmeči bebče jednom u životu... :D ;) Dug je put pred tobom...

E vidiš, kako si samo pametna... :) A ja mislio da to rode po FREE porudžbini rade i da pampers iz štekera za struju izlazi... i da ispod drveća ima prokuvanih cucli.
E baš ti hvala.

I svaka ti dala! :mrgreen:
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
490
E vidiš, kako si samo pametna... :) A ja mislio da to rode po FREE porudžbini rade i da pampers iz štekera za struju izlazi... i da ispod drveća ima prokuvanih cucli.

Pa da, samo mi se učinilo da si rekao da si jedan od onih koji veruju da je život bez novca moguć, pa ja samo da te podsetim..:roll:


E baš ti hvala.

I svaka ti dala! :mrgreen:

Hvala :) Mada ovo ja tebi treba da poželim, pogotovo što pomenuh bebu... (za koju btw trebaju pare... and story goes on and on...)
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2009
Poruka
530
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
Neće biti pucnjave PYC, nemaj brige.
Bahati dječak, rođen sa srebrnom kašičicom u ustima, kome u životu nikad ništa nije falilo (rekao si sinoć da si iz doktorske familije) uzeo pametovat. Pa će on čekati svoju priliku, jer to ništa ne košta, pa njega neće uhvatiti monotonija, jer on neće živjeti kao srednja klasa,pa.... Pa se ON nada da će sutra ipak naći dva-tri pametna posta. I da li je itko na ovom forumu uspješan?
A dotle će naš pametni dečko uredno trošiti pare svojih staraca (sorry, neznam da li radiš, nevjerujem). I on tako može čekati svoju priliku još dugo, dugo.
Vidim da ne razumiješ stvarnost oko sebe.
Kakvu to priliku može čekati čovjek s familijom gdje on jedini radi, i koji je dobio otkaz?
Ljudi koji su gladni to si nemogu priuštiti.
Srednja klasa u koju ti nebi je temelj svakog normalnog društva.
(E PYC, AL TI JE IRITANTAN OVAJ SKOČIMIŠ, ŠTO MI SKAČE PRED OČIMA)
A što se tiče uspješnosti, da li ti sebe ubrajaš među njih. Okreni se oko sebe, pa vidi da li si ti išta od toga sam zaradio i kupio. Ili su starci dali pare.


Ovo nažalost nije potrošeno na temu, ali sam osjetio potrebu da to napišem.

Što se tiče teme slažem se sa Saniom. Moramo početi od sebe i svoje okoline. I mijenjati se. A to traje. Oni koji su gladni vremena nemaju. Šta njima reć, neznam. Ulica? Štrajkovi?
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top