Ljudi zar ste ludi...

Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
658
Iz "Kako se trenutno osecate?" teme vidim da ljudi na SF nisu bas srecni...Uglavnom vlada depresija,nervoza,tuga i slicne emocije...

Zasto ste u tim stanjima uma? :dntknw: Da li to znaci da ljudi vecinski dolaze na SF radi malog bega iz zivota,u drugi zivot gde mozes biti osoba po izboru?Ako ste vec nesrecni,trazite srecu na drugom mestu ne bacajte vreme ovde :dntknw: Znam sta bih radio da sam nesrecan u zivotu i to svakako ne ukljucuje SF...

Mozda i gresim...Razuverite me :blum3:

A i subota je vece,valjda ce da zazivi tema...sutra :)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
27.03.2009
Poruka
530
Pa kakvi da budu kad je cela država toliko sjebana da nas ni 14 supermena ne mogu spasiti? Gde ti vidiš perspektivu u ovoj državi?
To se oseća na svakom polju.. U svakoj branši... Na svim vratima piše BUDUĆNOST - SVETLA... i tako je dok ne izvučete vaše drage noge iz videorekordera.
Gde živiš? Koliko pozitivnih vibracija i sam možeš pokupiti iz svoje okoline? Svakim danom je sve gore i gore, a srbin bi samo na guzici da sedi... Oni koji imaju zaradu od toga, neka sede.. samo, koliki ih je broj? 400.000 puta nam je ispred očiju bilo nacrtano da se mora nešto menjati PODHITNO! ... i šta se dešavalo? Završavalo se onako kako je i započeto.. Diskusijom i osudama kroz socijalne mreže i slična mesta...
 
Član
Učlanjen(a)
20.11.2009
Poruka
312
Odmah cu da te razuverim :D Vidi... pitanje je kako se trenutno osecate...
Padalo mi je isto pitanje kao i tebi na pamet, ali sam videla da iste osobe posle 15 minuta menjaju raspolozenje... Smatram da nisu bas toliko ludi, jer za takvo ponasanje dobijes dijagnozicu :D Pa sam temu shvatila, kao kad te neko sretne na ulici i pita "kako si?" a ti odgovoris- "dobro sam"... onda udjes u prodavnicu, cekas pola sata da te usluze i smoris se... sretne te komsija na izlazu, postavi isto pitanje, a ti odgovoris- "ma, evo, smorio sam se cekajuci". Smor te prodje do ulaska do zgrade... Sretnes zgodnu i lepu komsinici i na njeno pitanje odgovoris sa " Sjajno, nikad bolje, kako ste Vi?" :D
Eto... Nek sam ti ja ovako detaljno opisala svoje vidjenje :)
 
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
658
Pa kakvi da budu kad je cela država toliko sjebana da nas ni 14 supermena ne mogu spasiti? Gde ti vidiš perspektivu u ovoj državi?
To se oseća na svakom polju.. U svakoj branši... Na svim vratima piše BUDUĆNOST - SVETLA... i tako je dok ne izvučete vaše drage noge iz videorekordera.
Gde živiš? Koliko pozitivnih vibracija i sam možeš pokupiti iz svoje okoline? Svakim danom je sve gore i gore, a srbin bi samo na guzici da sedi... Oni koji imaju zaradu od toga, neka sede.. samo, koliki ih je broj? 400.000 puta nam je ispred očiju bilo nacrtano da se mora nešto menjati PODHITNO! ... i šta se dešavalo? Završavalo se onako kako je i započeto.. Diskusijom i osudama kroz socijalne mreže i slična mesta...
E,upravo o tome pricam...

Kako neko da bude srecan sa takvim razmisljanjem :dntknw: Svi se mi suocavamo sa istim stanjem u Srbiji,znamo sta je realnost i kakva je perspektiva.

Samo ne kapiram zasto je predaja uvek prva opcija...
Odmah cu da te razuverim :D Vidi... pitanje je kako se trenutno osecate...
Padalo mi je isto pitanje kao i tebi na pamet, ali sam videla da iste osobe posle 15 minuta menjaju raspolozenje... Smatram da nisu bas toliko ludi, jer za takvo ponasanje dobijes dijagnozicu :D Pa sam temu shvatila, kao kad te neko sretne na ulici i pita "kako si?" a ti odgovoris- "dobro sam"... onda udjes u prodavnicu, cekas pola sata da te usluze i smoris se... sretne te komsija na izlazu, postavi isto pitanje, a ti odgovoris- "ma, evo, smorio sam se cekajuci". Smor te prodje do ulaska do zgrade... Sretnes zgodnu i lepu komsinici i na njeno pitanje odgovoris sa " Sjajno, nikad bolje, kako ste Vi?" :D
Eto... Nek sam ti ja ovako detaljno opisala svoje vidjenje :)
Eee istinito :)

Ali kod nekih sam uocio konstantno lose raspolozenje...I uopste mnogo je vise negativnih postova generalno.
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Pa kakvi da budu kad je cela država toliko sjebana da nas ni 14 supermena ne mogu spasiti? Gde ti vidiš perspektivu u ovoj državi?
To se oseća na svakom polju.. U svakoj branši... Na svim vratima piše BUDUĆNOST - SVETLA... i tako je dok ne izvučete vaše drage noge iz videorekordera.
Gde živiš? Koliko pozitivnih vibracija i sam možeš pokupiti iz svoje okoline? Svakim danom je sve gore i gore, a srbin bi samo na guzici da sedi... Oni koji imaju zaradu od toga, neka sede.. samo, koliki ih je broj? 400.000 puta nam je ispred očiju bilo nacrtano da se mora nešto menjati PODHITNO! ... i šta se dešavalo? Završavalo se onako kako je i započeto.. Diskusijom i osudama kroz socijalne mreže i slična mesta...

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAmiiiiiiiiiiiiiiin
 
Član
Učlanjen(a)
20.11.2009
Poruka
312

Moram da dodam da sam neiskusna forumasica i da mozda, zbog nedostatka iskustva, gresim u shvatanju...
Mozda je ljudima stvarno lose i forum vide kao mesto gde se to filtrira, projektuje, resava... Pojma nemam.
Iz iskustva sa facebook-a, kao socijalne mreze, mogu da kazem da tamo ljudi, uglavnom, glume zivot kakav bi voleli da imaju, pa sa zurki na kojima sam prisustvovala i koje su realno -nikad gore, postavljaju slike na kojima se keze, kao da je provod -nikad bolji. Spinuju informacije, ulepsavaju biografije, pokazuju instant znanje stavljajuci citate iz knjiga koje nikad nisu procitali i da dalje ne nabrajam...
I jesam od onih koji smatraju da Srbi nisu dovoljno razvili svest o mentalnim poteskocama i problemima i da je psiholog po definiciji onaj sto formalno mora da postoji u skoli, za decu, a psihijatar onaj sto se bavi ludacima i da za to nisu potpuno sami krivi, nekom je odgovaralo da to bude tako... ali datu temu nisam shvatila tako ozbiljno
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
27.03.2009
Poruka
530
U principu, VibeTribe je lepo pitao sve nas... Jesmo li ludi? Verovatno i sebe uključuje u whole story, kako god... Jesmo li zaista za blentare svi kad sve to u ovolikim količinama trpimo? Naravno da ponekad naiđe neka zadovoljna i pozitivnom energijom napunjena osoba, te nas malo uzdigne, ali to je tako retko ovih dana.... :(
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
490
Pa kakvi da budu kad je cela država toliko sjebana da nas ni 14 supermena ne mogu spasiti? Gde ti vidiš perspektivu u ovoj državi?
To se oseća na svakom polju.. U svakoj branši... Na svim vratima piše BUDUĆNOST - SVETLA... i tako je dok ne izvučete vaše drage noge iz videorekordera.
Gde živiš? Koliko pozitivnih vibracija i sam možeš pokupiti iz svoje okoline? Svakim danom je sve gore i gore, a srbin bi samo na guzici da sedi... Oni koji imaju zaradu od toga, neka sede.. samo, koliki ih je broj? 400.000 puta nam je ispred očiju bilo nacrtano da se mora nešto menjati PODHITNO! ... i šta se dešavalo? Završavalo se onako kako je i započeto.. Diskusijom i osudama kroz socijalne mreže i slična mesta...

E pa jesi ti u pravu, ali si i u krivu :) Kažeš koliko dobrih vibracija iz svoje okoline možeš pokupiti? Dovoljno.... one koje možeš da ostaviš po strani i sprečiš ih da ti stvaraju nervozu to i uradi... skupi oko sebe ljude u čijem ti je društvu prijatno. Što se tiče ostalih koje moraš da trpiš, bilo da je to nervozna šalterska radnica ili šef na poslu, ti im se lepo nasmešiš i budeš fin, pa im daš primer kako treba.... ili jednostavno prestaneš da obraćaš pažnju na njihove vibracije. Dakle, ne može se ovo uzimati kao neki izgovor za loše raspoloženje...
Za raspoloženje, vibracije, osećanja, mi smo najveći krivci i sami sebi ćemo najbolje pomoći... Svako nađe neki način da se leči...i to je sve. Najlakše je reći: država tone, jbš sve, ne mogu ni ovo ni ono, a ne mogu ni da nađem neki svoj kutak, neki svoj svet da mi bude bolje... pa i samim tim da doprinesem da globalna slika bude bolja. A zašto da se ne proba teži način?...
@eleny
Lepo zapažanje, to za fejsbuk... definitivno je egzibicionizam u pitanju, ali to je već i neko privlačenje posebne pažnje... Inače egzibicionizam je ovladao ljudima od kad je internet u široj upotrebi, to i mi radimo po forumima... Svako voli da se čuje njegov glas.
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
Ljudi zar ste ludi...



Udri brigu na veselje....
kolo.gif
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
658
Sve sto ja hocu da kazem da kada dopustis da te preuzme monotonija ove nase okoline pomirio si se sa time da ces imati osrednji zivot na ivici izmedju srednje i nize klase.Za mene je to neprihvatljivo...Pa nista te ne kosta da nastavis da pokusavas umesto da izbledis u osrednjosti...A prilika ce doci kad tad...Mozes bar da se potrudis da budes sreman za nju.Ne dozvoli da te okolina vuce dole tako lako i da to posle koristis kao izgovor...

Mada moj optimizam me je cesto dovodio u slepe ulice :blum3:
 
Natrag
Top