Ljudi zar ste ludi...

Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
death row, kuliraj, vidiš kako ja pišem sve manje i manje postova, napišem desetak dnevno i to je sve.. igraj igre, pozdravi drage ljude i to je to.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Death, nemoj da brineš! Znaš da ne volim kad si zabrinut. :vorred:
Mi se ovde lepo družimo i zabavljamo. To je suština.:smile:
Takođe, to ne znači da smo nezadovoljni i neuspešni.

Ma znam, nego...u pravu si, opet yes3
Čim mi nešto nije jasno ja krenem da ispitam pa posle ko mi je kriv :dntknw:
I uvek se neko naljuti na kraju...:dntknw:


Kad ne znaš da se maskiraš, zakuvaš čorbu, nabediš krivicu na drugog, i posle udri do mile volje... :D

To jeste slabo taktiziram :dntknw:
Ja kao u fudbalu, čim može da se šutira raspalim pa makar to bilo sa preko 30 metara... E sad imam jak šut pa ako nekoga pogodi usput šta da radim, neka beži na vreme... yes3
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
To jeste slabo taktiziram :dntknw:
Ja kao u fudbalu, čim može da se šutira raspalim pa makar to bilo sa preko 30 metara... E sad imam jak šut pa ako nekoga pogodi usput šta da radim, neka beži na vreme... yes3
To kao na selu. Ko prebaci crkvu, u nedelju igra za prvi tim! :D Neću više, kvarim temu, mada joj se više ne zna ni početak ni kraj... sorry
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
To kao na selu. Ko prebaci crkvu, u nedelju igra za prvi tim! :D Neću više, kvarim temu, mada joj se više ne zna ni početak ni kraj... sorry

Nije baš tako...ti sve shvataš bukvalno :smile:
Dobra je ova tema, samo je nisam skapirao od početka...nego se plašim da se na kraju ne svede da je sve relativno, a nije...
A i kao da je bitno ko je lud a ko nije, važno je da se družimo yes3
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Nije baš tako...ti sve shvataš bukvalno :smile:
Dobra je ova tema, samo je nisam skapirao od početka...nego se plašim da se na kraju ne svede da je sve relativno, a nije...
A i kao da je bitno ko je lud a ko nije, važno je da se družimo yes3

Super je tema, samo ima suviše negativnih misli. Ništa nije tako isključivo.
Svako ima svoje razloge. Mi smo svoje rekli.
Još samo da nas Re ne sanja noćas i sve će biti dobro!:lol:

:hi:
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Kratak sam sa zahvalnicama ali u pravu si yes3
Ko je razumeo može sa nama da se druži, ko nije...on mora da je nezadovoljan :lol:
Ma snaćiće se Re, namazan je on :)
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Nisam nesrećna. Daleko od toga. Na forum ne dolazim da bih pobjegla od RL-a, jer se od njega ne može pobjeći, a i nemam potrebe. Naprotiv, na forum dolazim da bih se opustila od svakodnevnih obaveza, da bih izmjenjala mišljenja sa ostalim forumašima, da bih se družila.
 
Član
Učlanjen(a)
06.08.2010
Poruka
169
Pa...ja kao novi na Serbian Forumu neću mnogo tupiti. Situacija u mojoj ''mahali'' nije baš k'o u Švici al' se nekako da živjeti ako si zadovoljan i s malim. Doduše, na svakom koraku te neko pokušava uvući u lavirint bez izlaza (tj. u monotoniju besparice i očajanja). Ti dušmani (u mom slučaju su to porodica, privremene radne kolege i mediji) ipak uspiju ostaviti traga na meni i to je moje viđenje odgovora na ovu temu. Nije sjajno, al' može i gore. Zato, ljudi moji, volite se. Za one koji iz nekog razloga trenutno nisu u mogućnosti da vole neka znaju da ih u potpunosti razumijem.
 
Natrag
Top