Ljudi zar ste ludi...

Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
Video sam ranije ovu temu,ali je nisam čitao, naslov mi nije delovao interesantno. Evo sad pročitah sve komentare pa da kažem koju, o razlozima dolaska ovde. Jedan od najvažnijih razloga (ako ne i najvažniji) blejanja po forumu je višak slobodnog vremena, koje koristim da se ovde zajebavam i nadmudrujem sa neistomišljenicima, oko raznih tema (narodski rečeno da palamudim/o). Srećan sam u životu, i više nego što možda zaslužujem (ništa mi nije "palo sa neba", ili sam od nekoga nešto dobio, nasledio, već sam samo imao puno sreće u situacijama kada o istoj nisam ni razmišljao, očekivao, niti je "prizivao") i ne tražim ovde ni devojku, ni prijatelja, ni rame za plakanje ni reči podrške, već isključivo zabavu koju sam sebi napravim. Nije mi kriva ni država (i ako o njoj ima štošta da se kaže, lošeg naravno), već u lošim stvarima koje mi se dese optužujem i polazim od sebe, jer sam isključivi krivac za neke svoje neuspehe! Tražeći razloge tuđe krivice u svojoj razočaranosti je lagani "odlazak" u apatiju i defetizam, jer čovek prvo mora da menja sebe pa posle stvari oko sebe, jbg, takav je redosled... Niko ne želi da sluša tuđu muku, ljudi se okružuju osobama koje "zrače" pozitivnom energijom, optimizmom, "zdravim" stavom i razmišljanjem. Tako i ovde na forumu, ima nečega u razmeni te pozitivnosti, koliko daješ-toliko ti se vraća...

S ovim čovjekom ko da sam ovce čuvo.
U prijevodu, da se krivo ne protumači znači: Potpisujem od prve do zadnje.

Ali ja sam ponosan što sam ipak našao nekoliko prijateljica i prijatelja. I ne pravim razliku na nekakav realni i forumski svijet. Vjerujem svojoj intuiciji da prepoznam čovjeka. A čovjek je čovjek i "vani" i "unutra".
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Palamudiš, ali se slažem skoro za sve :yea:
Čekam ja tebe u onih par starih tema, da opet malo "ukrstimo koplja"! :D Ili da otvaramo nove? :dance2: U svakom slučaju, zanimljivo je polemisati sa tobom, i kao što sam rekao, to mi je jedan od razloga dolaska na forum, razmena mišljenja, jer, ko zna, može čovek da nauči i nešto novo...

@wayne-Ne kažem da nisam našao prijatelje ovde (našao sam gomilu pozitivnih i zabavnih likova, ali i ljude za koje mogu reći da su mi prijatelji, i ako se nikad nismo videli, već samo ovako "kuckamo" ispred monitora), već da nisam došao ovde da tražim prijatelje, već isključivo zabavu...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Čekam ja tebe u onih par starih tema, da opet malo "ukrstimo koplja"! :D Ili da otvaramo nove? :dance2: U svakom slučaju, zanimljivo je polemisati sa tobom, i kao što sam rekao, to mi je jedan od razloga dolaska na forum, razmena mišljenja, jer, ko zna, može čovek da nauči i nešto novo...

@wayne-Ne kažem da nisam našao prijatelje ovde (našao sam gomilu pozitivnih i zabavnih likova, ali i ljude za koje mogu reći da su mi prijatelji, i ako se nikad nismo videli, već samo ovako "kuckamo" ispred monitora), već da nisam došao ovde da tražim prijatelje, već isključivo zabavu...

E jeste...nikako da se nađemo na nekoj temi...yes3
To, razmena mišljenja, zezanje, može svašta da se nauči, čuje...ne čuje... kad vidiš da ti neko ne odgovara na pp ili ovako javno, kao što je wayne mene iskulirao...
Ne znam sad baš kako bih definisao svoj dug boravak na forumu, zašto i zbog čega i kakav utisak ostavljam...i tako to...ali...ništa dobro ne odbacujem...yes3
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
E jeste...nikako da se nađemo na nekoj temi...yes3
To, razmena mišljenja, zezanje, može svašta da se nauči, čuje...ne čuje... kad vidiš da ti neko ne odgovara na pp ili ovako javno, kao što je wayne mene iskulirao...
Ne znam sad baš kako bih definisao svoj dug boravak na forumu, zašto i zbog čega i kakav utisak ostavljam...i tako to...ali...ništa dobro ne odbacujem...yes3

Sorry, nisam te iskulirao. Otišao sam poslom jer sam imao obaveza, a mislio da smo "svršili" temu. Pa vidio si da sam se isključio.
Ti si se zakačio za hrabrost, jel tako. Što je to hrabrost?
Ako govorim o vatrogascima, hrabrost je kad čovjek uleti u vatru i spasi nekoga.
Ako govorim o nogometašu, hrabrost je kad igrač ide glavom gdje drugi nebi išao ni nogom.
Ako govorim o tučnjavi, hrabrost je kad jedan krene na trojicu.
Ako govorim o iznošenju mišljenja pred ljude, hrabrost je izreći nešto za što pretpostavljaš da će nekog povrijediti, nekog uvrijediti i da ćete netko zbog toga možda i zamrziti. Eto. Erika je tako razmišljala, ja sam to prihvatio kao hrabrost.


E sad ti budi tako dobar pa reci šta si ti to naučio iz toga što sam ta ja "iskulirao". Pa onda to prekriži i reci, zajebo sam se, wayne me nije iskulirao. Čovjek samo ima i svoj život izvan foruma, pa je malo otišao u njega.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Sorry, nisam te iskulirao. Otišao sam poslom jer sam imao obaveza, a mislio da smo "svršili" temu. Pa vidio si da sam se isključio.
Ti si se zakačio za hrabrost, jel tako. Što je to hrabrost?
Ako govorim o vatrogascima, hrabrost je kad čovjek uleti u vatru i spasi nekoga.
Ako govorim o nogometašu, hrabrost je kad igrač ide glavom gdje drugi nebi išao ni nogom.
Ako govorim o tučnjavi, hrabrost je kad jedan krene na trojicu.
Ako govorim o iznošenju mišljenja pred ljude, hrabrost je izreći nešto za što pretpostavljaš da će nekog povrijediti, nekog uvrijediti i da ćete netko zbog toga možda i zamrziti. Eto. Erika je tako razmišljala, ja sam to prihvatio kao hrabrost.


E sad ti budi tako dobar pa reci šta si ti to naučio iz toga što sam ta ja "iskulirao". Pa onda to prekriži i reci, zajebo sam se, wayne me nije iskulirao. Čovjek samo ima i svoj život izvan foruma, pa je malo otišao u njega.

Nisi morao toliko da objašnjavaš a ni da uopštavaš, ja sam govorio o konkretnim stvarima vezanim za forum...A mogao si to da napišem posle mog komentara ali ti si komentarisao neki drugi...to je što se tiče toga da li si imao vremena...
Svi mi imamo život van foruma i nemam potrebu nekog da pratim da bih ga posle prozivao, nisam lud yes3
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
Samo sam se našalio citirajući Eriku da te "cimam" malo. Sorry, jebeš to. Nego, gdje nam je slavljenik?
 
Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.773
Moglo bi se reći koliko prašine ni oko čega-sada sam videla komentare i moram da uzvratim:

Ima jedan, nažalost pokojni, hrvatski književnik i kritičar, Veselko Tenžera se zvao; koga ću sada citirati. Citat kaže: "mozak s jajima". Pod mozgom se podrazumijeva pamet, pronicljivost, duhovnost, zapažanje....... A pod jajima hrabrost da se svoje misli javno iznesu kad treba. Evo tebe Erica uz mg farm, kilometrazu, Blekija, Tomišu, Rekontru i Ljubopitljivu (kronološkim redom navedeni, kako sam ih upoznavao). I oprosti na jajima, ali tako je Tenžera rekao.

Ovo prvi put čujem i nije tako ni loše " mozak s jajima" samo bih ponekad trebala ta jaja molo bolje da obarim paih tak tada serviram. Ako je neko velik rekao nešto veliko pa me neko uzme za njegov primer: zaista nemam razloga da se ljutim-čak štaviše...

Palamudiš, ali se slažem skoro za sve :yea:
Ok ali ništa epohalno nije rečeno u njenom komentaru, ta pitanja su se provukla kroz mnoge teme.
Sumnjam da će se neko ko je zaista razočaran u ljubav naći prozvanim i uvređenim. Pretpostavljam da mu je bilo bitno da iznese iz sebe svoju tugu, sa manje ili više detalja... A oni koji su srećni i zadovoljni a ima ih, možda se na način koji je objašnjen ne pronalaze u tih 1% jer ih ima više...takođe nemaju razloga da se ljute...a i zbog čega bi ako sami znaju da prepoznaju svoju ispunjenost...što bi im bilo važno uopšteno mišljenje nekog sa neta ko ih ne poznaje...
Iskreno je rečeno, to se vidi ali ne vidim da je izazvalo neko talasanje o kojem pričaš...

Nisi shvatio na šta se odnosi.

Ako govorim o iznošenju mišljenja pred ljude, hrabrost je izreći nešto za što pretpostavljaš da će nekog povrijediti, nekog uvrijediti i da ćete netko zbog toga možda i zamrziti. Eto. Erika je tako razmišljala, ja sam to prihvatio kao hrabrost.

Wajne i ti si porastao u mojim očima, sjajan si.

Čini mi se da smo samo Wayne i ja našli pravu ljubav u životu. Ima još nekih koji se tako predstavljaju ali mi nije jasno zašto onda toliko vremena provode ovde. I uopšte ne razumem kako neko može da provede svo vreme na forumu-kako otvori oči pa do sitnih sati i svaki dan tako.-Zbog ovog komentara će me neki sigurno mrzeti ali stvarno mi nije jasno, ima toliko stvari u životu. .................................

Ovo je komentar koji se odnosi za "mozak sa jajima"
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ok ali ništa epohalno nije rečeno u njenom komentaru, ta pitanja su se provukla kroz mnoge teme.
Sumnjam da će se neko ko je zaista razočaran u ljubav naći prozvanim i uvređenim. Pretpostavljam da mu je bilo bitno da iznese iz sebe svoju tugu, sa manje ili više detalja... A oni koji su srećni i zadovoljni a ima ih, možda se na način koji je objašnjen ne pronalaze u tih 1% jer ih ima više...takođe nemaju razloga da se ljute...a i zbog čega bi ako sami znaju da prepoznaju svoju ispunjenost...što bi im bilo važno uopšteno mišljenje nekog sa neta ko ih ne poznaje...
Iskreno je rečeno, to se vidi ali ne vidim da je izazvalo neko talasanje o kojem pričaš...

Nisi shvatio na šta se odnosi.

A na šta se odnosi ?
 
Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.773
Ili me namerno zezaš ili ne čitaš do kraja. Pogledaj iznad sebe šta je podvučeno, na to se odnosi
 
Natrag
Top