Ljubav na nevidjeno?

Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
bokser..crna kosa..smedje oci..187cm..92kg..ides u teretanu..msm ..sta reci..njam..:)
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
eee sad i tebe moram da zamisljam..daj sludeste francusku sobaricu nacisto..gde su zenskeeee javitee seee..u pomoc sve lepi ..zgodni..neodoljivi..pocecu sve da vas volim neizmerno..msm ne mogu sve odjednom..ajd..jedan po jedan..:)
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
eee sad i tebe moram da zamisljam..daj sludeste francusku sobaricu nacisto..gde su zenskeeee javitee seee..u pomoc sve lepi ..zgodni..neodoljivi..pocecu sve da vas volim neizmerno..msm ne mogu sve odjednom..ajd..jedan po jedan..:)

Pusti ti vukove, oni su samotnjaci, ja bih ti bio i vise nego dovolljan... Ali imamo jedan problem, ja neznam kako da tebe zamiljam...:give_rose:
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
eee sad i tebe moram da zamisljam..daj sludeste francusku sobaricu nacisto..gde su zenskeeee javitee seee..u pomoc sve lepi ..zgodni..neodoljivi..pocecu sve da vas volim neizmerno..msm ne mogu sve odjednom..ajd..jedan po jedan..:)

Pa,rekao sam skoro... Nisam napisao da sam Bred Pit ( wacko2 )! Imam da skinem 15kg i da se "vrnem" na "stare staze"... Kad se baviš plivanjem i naglo prestaneš - to je wacko2wacko2wacko2

E,ljubav na nevidjeno (da se vratimo na temu) je kao i ovi naši post-ovi maločas : sam u svojoj glavi stvaraš sliku na osnovu nekih dobijenih informacija! E,sad zavisi kakva "glava" šalje informacije i kakva ih "glava" prima...

Pusti ti vukove, oni su samotnjaci
...i razmnožavaju se kao amebe,verovatno! :stupid:
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
sve zavisi koliko si mastovit..na nevidjeno sve je moguce..kako god me zamislis...takva sam.....;)

Da bi uopste poceo da mastam.....potrebni su mi podaci za inicijalizaciju.....:dance2:
Visina...yes3..trzina...yes3..obim geudi...yes3...obim struka ..yes3...obim bokova......yes3
 
Član
Učlanjen(a)
12.07.2010
Poruka
3
Mislim da sve zavisi od osobe, znam licno par situacija kada je dolazilo do takvih stvari ali opet naglasavam sve zavisi od osobe koja je spremna ici tako daleko....a opet tako blizu ....pozzz Pasa024
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Da bi uopste poceo da mastam.....potrebni su mi podaci za inicijalizaciju.....:dance2:
Visina...yes3..trzina...yes3..obim geudi...yes3...obim struka ..yes3...obim bokova......yes3
neverni tomo..tacka..tackica..macor..mackica..sta tu ima da se zamislja..samo zamisli..i tamo si..:)
 
Natrag
Top