Ljubav na nevidjeno?

Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
968
valjda je moguce cak mislim da mi se i desava omg totalno sam prsla :fool:
 

GRK

Član
Učlanjen(a)
02.09.2009
Poruka
96
Doživeo sam ljubav na neviđeno dva puta. Da bih se zaljubio u nekoga ipak je potrebno vreme... Nije sve ni u komunikaciji, a ni u seksu !!! ;)
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
Mislim da ne moze, jer foliranja ima uvek, .....Svako zeli sebe da predstavi u najboljem

izdanju i trudi se da kaze prave stvari, tako da je to po mom misljenju totalno

nerealno....Ne verujem u ono sto ne vidim svojim ocima.....

Tacno i u potpunosti se slazem s ovim... A da ne pricam o faktoru iznenadjenja kada tu osobu upoznas... I da dok pises poruke nebitno na koji nacin uvjek imas vremena da posaljes bukvalno savrsenu poruku zato sto svaku gresku mozes da ispravis i posaljes ono sto je najbolje, a dok u stvarnom razgovoru vidis tek ko je i kakav je...yes3yes3

valjda je moguce cak mislim da mi se i desava omg totalno sam prsla :fool:

Da nisam ja u pitanju... ili sam sanjao... :blum3:

Slazem se...To mu ga dodje kao ljubav preko neta,a?
E pa mislim da su to gluposti...msm ako se nekome desava ako mu je lijepo drago mi je zbog njega...
ali ja licno...ne vjerujem u to...:acute:

Pa kako bilo ko moze da vjeruje u to...

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Doživeo sam ljubav na neviđeno dva puta. Da bih se zaljubio u nekoga ipak je potrebno vreme... Nije sve ni u komunikaciji, a ni u seksu !!! ;)

A ako nema komunikacije i sexa, cega onda ima???
To bih ja nazvao Virtuelna Ljubav
a kada budemo pratili ovaj forum preko 3D monitora onda cu to zvat Virtuelna Ljubav 3D :blum3:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
eto meni se desava..a nisam balavica neka..da li sam suvise naivna? ..ne znam kako da opisem svoja osecanja prema nekome do koga mi je vrlo..vrlo mnogo stalo..a ne poznajem ga..potpuno..msm da covek ne moze bas toliko da se folira..ipak ima delic njega koji je iskren i koji mi se toliko dopada..neka mislite da sam naivna kao francuska sobarica ali ja verujem u ljubav na ne vidjeno..romantik sam i tacka...
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
eto meni se desava..a nisam balavica neka..da li sam suvise naivna? ..ne znam kako da opisem svoja osecanja prema nekome do koga mi je vrlo..vrlo mnogo stalo..a ne poznajem ga..potpuno..msm da covek ne moze bas toliko da se folira..ipak ima delic njega koji je iskren i koji mi se toliko dopada..neka mislite da sam naivna kao francuska sobarica ali ja verujem u ljubav na ne vidjeno..romantik sam i tacka...

To za francuske sobarice je mit (licno sam se uvjerio), i ja sam romantik, rak u horoskopu, rak u podznaku... Romantik jesam ali sta imam od toga kada nemam kome to da pokazem... Imao sam djevojku, inace zivi u Sloveniji, Zaljubio sam se, znali smo se, ali nisamo se vidjali cesto i ta ljubav je izbljedila bas zbog tog sto smo sve svodili na poruke... :dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
tvoj slucaj je drugaciji..ti si sve imao..pa je nestalo..ja nista nemam a zato sve zelim mnogo..jako..u tome je razlika..p.s. za francuske sobarice nisam bas sigurna..mozda nije naisla ona..ona prava..:)
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
To za francuske sobarice je mit (licno sam se uvjerio), i ja sam romantik, rak u horoskopu, rak u podznaku... Romantik jesam ali sta imam od toga kada nemam kome to da pokazem... Imao sam djevojku, inace zivi u Sloveniji, Zaljubio sam se, znali smo se, ali nisamo se vidjali cesto i ta ljubav je izbljedila bas zbog tog sto smo sve svodili na poruke... :dntknw:

Vidis, moras da napravis razliku, da razgranicis. Ti si imao curu koju si s vremena na vreme vidjao a nalazis se u temi koja se zove ljubav na nevidjeno ... Nadam se da uvidjas razliku
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
tvoj slucaj je drugaciji..ti si sve imao..pa je nestalo..ja nista nemam a zato sve zelim mnogo..jako..u tome je razlika..p.s. za francuske sobarice nisam bas sigurna..mozda nije naisla ona..ona prava..:)

Pa bas neznam s koliko njih sam trebao probat pa da naidjem na onu pravu...??? Znam da ima razlike u mom primjeru ali zaljubiti se u nekog koga nikad nisi ni vidjela, sta ako si u kontaktu sa nekim ko se prestavlja drugacije, ono dopisujes se s nekim ko ti se ucinio onaj pravi barem na taj nacin a na kraju se pojavi djevojka koja voli djevojke ali nije znala drugi nacin...wacko2
 
Natrag
Top