Ljubav na nevidjeno?

Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Da li mozes da se zaljubis u nekoga ..a da ne znas kako izgleda..svidja ti se sve sto govori..osecas da je to mozda ono pravo..ali ..ne znas kako ona ili on izgleda..da li ti je to problem..mozda ces se razocarati..mozda prijatno iznenaditi..ali da li bi mogao u takvu osobu da se zaljubis..bas do daske?
 
Član
Učlanjen(a)
20.01.2010
Poruka
11
Na ovo pitanje mi je vrlo lako da odgovorim, jer sam tako upoznala svog supruga. Bilo je to davne 2001 godine, upoznavanje putem mobilnog telefona - tada su poruke jos uvek bile besplatne - divota!
Da ne objasnjavam sad i ne detaljisem, Razgovori na nevidjeno su bili dugi, lepi, sa zeljom da se nikada ne zavrse. Trajali su satima i satima.
Dosao je dan upoznavanja - on je dobio migrenu na nervnoj bazi, a ja sam se sva useprtljila! Elem, jedan pogled je bio dovoljan i skoro smo proslavili osmu godisnjicu braka!
Tako da, dragi/e moje, nikad ne reci nikad!!!
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Mislim da ne moze, jer foliranja ima uvek, .....Svako zeli sebe da predstavi u najboljem

izdanju i trudi se da kaze prave stvari, tako da je to po mom misljenju totalno

nerealno....Ne verujem u ono sto ne vidim svojim ocima.....
 
Član
Učlanjen(a)
08.05.2010
Poruka
156
Na ovo pitanje mi je vrlo lako da odgovorim, jer sam tako upoznala svog supruga. Bilo je to davne 2001 godine, upoznavanje putem mobilnog telefona - tada su poruke jos uvek bile besplatne - divota!
Da ne objasnjavam sad i ne detaljisem, Razgovori na nevidjeno su bili dugi, lepi, sa zeljom da se nikada ne zavrse. Trajali su satima i satima.
Dosao je dan upoznavanja - on je dobio migrenu na nervnoj bazi, a ja sam se sva useprtljila! Elem, jedan pogled je bio dovoljan i skoro smo proslavili osmu godisnjicu braka!
Tako da, dragi/e moje, nikad ne reci nikad!!!
Svaka čast tamara divna priča...volim priče sa hepyendom!!!!:give_rose:
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Ako su u pitanju dve normalne i iskrene osobe - moguće je (kao na Tamarinom primeru).yes3
Na nesreću,ima i onih drugih... wacko2wacko2wacko2
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Mislim da ne moze, jer foliranja ima uvek, .....Svako zeli sebe da predstavi u najboljem

izdanju i trudi se da kaze prave stvari, tako da je to po mom misljenju totalno

nerealno....Ne verujem u ono sto ne vidim svojim ocima.....

Slazem se...To mu ga dodje kao ljubav preko neta,a?
E pa mislim da su to gluposti...msm ako se nekome desava ako mu je lijepo drago mi je zbog njega...
ali ja licno...ne vjerujem u to...:acute:
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Ja sam mislila da nema sanse to da se desi..ali ..zaljubim se u necija osecanja..reci..smisao za humor..dusa je ono sto nema svako ..a kad je nadjem..ne mogu da prestanem o njemu da razmisljam..verovatno bi sve bilo drugacije kad bih ga videla a i on mene..onda je to nekako stvarno..ovo je sve iluzija..magla..i to gledam tako..
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Mislim da reč ljubav predstavlja skup osećanja, koja su prvenstveno usmerena na nečiji fizički izgled. Ako nekoga ne vidiš, ne razumem kako možeš da se zaljubiš u njega??? wacko2 Može ti se sviđati kako neko piše, razmišlja, imati prema nekom poštovanje, ceniti kulturu izražavanja, inteligenciju, duhovitost,ali po meni to nije ljubav... Svo poštovanje prema TamariMM i svim ljudima kojima takve "kombinacije" uspeju, to su lepe stvari i dešavaju se, ali mislim da se ljubav može "razviti" tek kad nekog vidiš... :dntknw:
 
Natrag
Top