Ljubav na nevidjeno?

Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
Vidis, moras da napravis razliku, da razgranicis. Ti si imao curu koju si s vremena na vreme vidjao a nalazis se u temi koja se zove ljubav na nevidjeno ... Nadam se da uvidjas razliku

Zasto imas pik na mene, bas na mene??? Da znam u kojoj se temi nalazim i to sam naveo kao primjer, kako onda da se zaljubis u nekog koga i neznas a ja nisam mogao da zadrzim tu ljubav s nekim koga sam znao i ko me je privlacio i psihicki i fizicki... Da li ti mozes sada da shvatis zasto sam to napisao :big_boss:
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Pa bas neznam s koliko njih sam trebao probat pa da naidjem na onu pravu...??? Znam da ima razlike u mom primjeru ali zaljubiti se u nekog koga nikad nisi ni vidjela, sta ako si u kontaktu sa nekim ko se prestavlja drugacije, ono dopisujes se s nekim ko ti se ucinio onaj pravi barem na taj nacin a na kraju se pojavi djevojka koja voli djevojke ali nije znala drugi nacin...wacko2
uhh bre igore..kad tako postavis stvari ..stvarno ubi svu romantiku u meni..hehehe nadam se da nista od toga nije tacno..upsss sad bi mi dobro dosla pticica mala da mi sapne da li je sve to bas tako..joj sad imam o cemu da razmisljam ceoooooo dan..wacko2pa onda noc..sorryti dupli rak? nema sanse..neko te je prevario za datum rodjenja..ili nisi po jusu..:blum3: neki neobican bas..:vorred:
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Zasto imas pik na mene, bas na mene??? Da znam u kojoj se temi nalazim i to sam naveo kao primjer, kako onda da se zaljubis u nekog koga i neznas a ja nisam mogao da zadrzim tu ljubav s nekim koga sam znao i ko me je privlacio i psihicki i fizicki... Da li ti mozes sada da shvatis zasto sam to napisao :big_boss:

Shvatam ja tebe odlicno. Preziveo sam takvu vezu mnogo puta ... Kao sto vidis nije mi nista, zivot jos uvek traje. Kao drugo, nemam pik na tebe, cak si mi i simpatican, podsecas me malo na mene iz mladjih dana. Nadam se da ovo neces shvatiti kao uvredu ...

Ali, takodje ti moras shvatiti da nista nije nemoguce. Zivot je sam posebi tezak i nepredvidiv a kada dodjes u kasnije godine pocinjes da shvatas da bas i nemas tako puno vremena da cinis odredjene izbore. Ja ne kazem da cu lagati o svojim osecanjima ali takodje ne kazem da necu priznati sebi kada me ljubavni grom bude pogodio ...

Nadam se da se sada razumemo
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
uhh bre igore..kad tako postavis stvari ..stvarno ubi svu romantiku u meni..hehehe nadam se da nista od toga nije tacno..upsss sad bi mi dobro dosla pticica mala da mi sapne da li je sve to bas tako..joj sad imam o cemu da razmisljam ceoooooo dan..wacko2pa onda noc..sorryti dupli rak? nema sanse..neko te je prevario za datum rodjenja..ili nisi po jusu..:blum3: neki neobican bas..:vorred:

Rodjen sam 17.07.1988 u 3 sata i 35 minuta, izracunaj sama, 100% dupli rak...:angel:
evo link pa provjeri...
VE-MA - Podznak u horoskopu
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
Shvatam ja tebe odlicno. Preziveo sam takvu vezu mnogo puta ... Kao sto vidis nije mi nista, zivot jos uvek traje. Kao drugo, nemam pik na tebe, cak si mi i simpatican, podsecas me malo na mene iz mladjih dana. Nadam se da ovo neces shvatiti kao uvredu ...

Ali, takodje ti moras shvatiti da nista nije nemoguce. Zivot je sam posebi tezak i nepredvidiv a kada dodjes u kasnije godine pocinjes da shvatas da bas i nemas tako puno vremena da cinis odredjene izbore. Ja ne kazem da cu lagati o svojim osecanjima ali takodje ne kazem da necu priznati sebi kada me ljubavni grom bude pogodio ...

Nadam se da se sada razumemo

Pa prezivio sam i ja mnogo veza, iako tako mozda ne izgleda, i vidis i dalje sam uporan jer vjerujem u onu pravu... A ne, nemam razloga da se uvrijedim... To samo mogu shvatit kao kompliment, nikako kao uvrjedu...yes3

nisi ti,neko drugi :roll:

Pa to je zato sto mene nisi upoznala... ;) salim se malo...yes3
 
Član
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
167
Da ja lepo odgovorim na temu.
Elem, mislim da ako sa nekim kuckaš, a ne znaš kako izgleda, može da se "zbućka" neka "hemija" među osobama. Može da se dopadne način izražavanja-kuckanja, humor koji koristi osoba koja kucka, da budu istomišljenici u nekim temama....ali ljubav, po meni, ne može da se dogodi, čak ni zaljubljenost. To dolazi posle, ako se upoznaju i skontaju.
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
Evo otprilike jedna teorija ljubavi:
Prava ljubav može pstojati samo izmedju odraslog zrelog muškarca i odrasle zrele žene a da pritom postoji i doza polne uzbudjenosti i bez ikakvih uslova s jedne ili druge strane - sve ostale ljubavi su derivati ljubavi opterećeni zavisnošću, posesivnošču, moranjem, samoljubljem, projekcijama, introjekcijama, zatrovane ili zagadjene infantilizmom, zavisnošću itd. itd.
PS: Steta sto neznam ko je ovo napisao...

Bas zato ja necu rec da ljubav na nevidjeno nije moguca ali ako jeste da li je to ona prava Ljubav ili samo iluzija zaljubljenosti???:dntknw:
Ja smatram kada se vi dopisujete s nekim koga nikada niste vidjeli da vi u svojoj glavi stvarate slike te osobe, kako ona izgleda, kako se ponasa, zamisljate sve, jasnije receno idealizujete tu osobu na nacin kako vam se ona predstavlja...
Pa i ja kada bih opisao sebe, pazite sad to cu i uradit: Crn kosa, smedje oci, 1.87cm, 92kg, idem u teretanu, bavim se boxom.... Ja znam da ce svaka djevojka da ovaj opis vidi na drugi nacin... Jos kada bih se s nekim duze dopisivao vremenom ta bi osoba stvorila sliku o meni kao da se cijeli zivot znamo... Znala bi sta volim, sta ne volim, kako da me oraspolozi, grijesim li??? E sada moguce je da cak i osjeti nesto prema meni (uzimam u primjer da se ta neka djevojka dopisuje samnom) a to nesto cu nazvat ljubav, neku povezanost moguce je ali ona se nije zaljubila u mene nego u u onog s kim se dopisuje u tu osobu kakvom ona mene smatra, za nisam upravu??? Ali sta ce se desiti kada se te dve osobe upoznaju, odg je prost moze se ta ljubav i nastavit ali mnogo su vece sanse da ta ljubav dozivi veliko razocarenje???
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
interesantno..duboko razlozeno na sitne detalje..nisam sigurna bas u moju teoriju ali..divan je osecaj..probaj pa cemo onda razgovarati..:) p.s.vec imam opis tebe u glavi..svidja mi se ono sto sam zamislila :)
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
interesantno..duboko razlozeno na sitne detalje..nisam sigurna bas u moju teoriju ali..divan je osecaj..probaj pa cemo onda razgovarati..:) p.s.vec imam opis tebe u glavi..svidja mi se ono sto sam zamislila :)

Probao bih da vjerujem u to, ja sam jednom u zivotu osjetio neku vrstu povezanosti bas preko sms poruka ali to i nista vise??? A kako si me to zamislila??? Bas me sada zanima :dntknw:
 
Natrag
Top