Kvalifikacije za SP 2010 Juzna Afrika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
12.04.2010
Poruka
591
Nije Bog tako hteo vec je Urugvajac odbranio dva penala :) ili Ganci ne znaju da ih izvode
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
Nije Bog tako hteo vec je Urugvajac odbranio dva penala :) ili Ganci ne znaju da ih izvode



nemoj ni ti tako . u 120 minuti urugvajac nije nista odbranio,nego asamoa promasio .
sto kaze suarez ,ovo je druga bozja ruka. da nije dirao loptu urugvaj bi ispao. mozda nije bog tu umjesao prste, nego bozica fortuna.
 
Član
Učlanjen(a)
08.07.2009
Poruka
152
nemoj ni ti tako . u 120 minuti urugvajac nije nista odbranio,nego asamoa promasio .
sto kaze suarez ,ovo je druga bozja ruka. da nije dirao loptu urugvaj bi ispao. mozda nije bog tu umjesao prste, nego bozica fortuna.

ma ko zna koja je vradjbina ovde bila :)

covek igrao rukom i to namerno, nece igrati polufinale i sigurno da je urugvaj tu oslabljen, samo forlan da igra protiv holandjana, nema nista od toga...

za ovo treba da dobije minimum 2 utakmice ne igranja, ta njegova bozja ruka :dance2:
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
ali ta njegova bozja ruka je ostavila urugvaj u igri. tj pomogla da udju u polufinale. i nemoze da dobije 2 utakmice kad se poslije polufinala brisu kartoni.
 
Član
Učlanjen(a)
08.07.2009
Poruka
152
da, to je FIFA... menjaju pravila u toku prvenstva, koliko je njima lepo kada mogu tako da rade...
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2010
Poruka
591
Pa Urugvajac je uradio posao za svoju ekipu i kaznjen je zbog toga crvenim a Gian ili Apia (ne znam ko je izvodio taj penal) je promasio.I posle jos dva penala Urugvajac odbranio...Meni sve to lici da su Ganci losin u penalima yes3 (ruku na srce i jesu bili lose izvedeni)...

No,nema ni veze,sad u 16h sledi zanimljiviji mec (derbi cetvrtfinala),verujem da ce imati o njemu mnogo vise da se prica yes3 ....
 
Član
Učlanjen(a)
08.07.2009
Poruka
152
Uh... ima da bude odlicna utakmica...nadam se i dosta golova danas u 16h...
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2010
Poruka
591
Sta se desilo Argentincima nije mi jasno...
Mislim da nije ni njima...
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
neznam samo jesu li argentinci imali odbarnu. cini mi se da nisu. a nisu bogami ni vezni red. katastrofa,cista konfuzija u redovima argentine.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top