Krvavi obračuni balkanskih EGWista

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
A šta ti msiiš u vezi te vesti..šta se tu tačno objavljuje. Po tvom razumevanju?

Nije tema što ja mislim o tome, nego što je mislila i učila vaša proročica. A učila je da je Kristova Crkva postala Bludnica iz Otkrivenja. Vjeruješ li ti i učiš li ti ovako? Pazi, ako ovako ne učiš onda si otpadnik od proročice Ellen White, a po njoj si onda i otpadnik od Boga, kao što je bio Korej. :)
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Nije ucila da je Hristova crkva postala bludnica, vec Rimokatolicka otpala crkva koja je pravila duhovni blud sa carevima ovoga sveta u progonstvu Bozje crkve.

Istoriju velikog otpada polovinom 2 veka sam vise puta iznosio.
Ali, mozete je pogledati na mojoj internet stranici:

www.duhovnivavilon.blogspot.com
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Nije tema što ja mislim o tome, nego što je mislila i učila vaša proročica. A učila je da je Kristova Crkva postala Bludnica iz Otkrivenja. Vjeruješ li ti i učiš li ti ovako? Pazi, ako ovako ne učiš onda si otpadnik od proročice Ellen White, a po njoj si onda i otpadnik od Boga, kao što je bio Korej. :)

Ma ja se ne opterećujem zaista ko će šta misliti. Kada neko nije dovoljno siguran u svoju veru on onda više ide na napad tuđeg nego priče o svome..on je opterećen.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Nije ucila da je Hristova crkva postala bludnica, vec Rimokatolicka otpala crkva koja je pravila duhovni blud savcarevima ovoga sveta u progonstvu Bozje crkve.

Istoriju velikog otpada polovinom 2 veka sam vise puta iznosio.
Ali, mozete je pogledati na mojoj internet stranici:

Vidiš Jovane da sam bio u pravu. Misija vas subotara jeste Kristovu Crkvu prokazivati kao Bludnicu.

I nisi ni ti u tome iznimka, ja to vrlo dobro znam. Međutim, Isus je svojoj Crkvi zajamčio da je ni vrata paklena neć nadvladati, tako da svojim djelima i nasrtajima na Kristovu Crkvu sebi osudu navlačite.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Stvarnoslapov problem je taj - sto on Rimokatolicku crkvu identifikuje sa Bozjom crkvom, i ako za to nema ni biblijske, ni istorijske, ni bilo koje druge argumente i dokaze.

Dokazi su upravo suprotni, i govore protiv njegove teorije.

To je isto kao kada bi crnac dosao u udruzenje Skinhedsa, i pokusao da im dokaze da on nije crn, vec da je upao u bure sa katranom.

Tako stvarnoslap svoju crkvu dize i postavlja na mesto koje joj ne pripada.
Niti je Bog prihvata kao svoju, niti ima bilo sta s njom, osim sto zeli da spasi iskrene Rimokatolike iz tog duhovnog vavilona, ali i ostale.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Stvarnoslapov problem je taj - sto on Rimokatolicku crkvu identifikuje sa Bozjom crkvom, i ako za to nema ni biblijske, ni istorijske, ni bilo koje druge argumente i dokaze.

Dokazi su upravo suprotni, i govore protiv njegove teorije.

To je isto kao kada bi crnac dosao u udruzenje Skinhedsa, i pokusao da im dokaze da on nije crn, vec da je upao u bure sa katranom.

Tako stvarnoslap svoju crkvu dize i postavlja na mesto koje joj ne pripada.
Niti je Bog prihvata kao svoju, niti ima bilo sta s njom, osim sto zeli da spasi iskrene Rimokatolike iz tog duhovnog vavilona, ali i ostale.

Jovane, evo ti još jednog dokaza da ste neizlječivo zaraženi zlim genom vaše proročice bogohulnice.

Zamislite, klanjateljica masonskog Velikog Arhitekta Ellen White Kristovu Crkvu proglašava Bludnicom. I onda se subotari pitaju što to s njima nije u redu. :)
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Sve i da je tako...mislim da si iskreno previše k srcu primio. Nekako mi deluješ opsednut adventizmom..upravo kao i svaki bivši adventista.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Sve i da je tako...mislim da si iskreno previše k srcu primio. Nekako mi deluješ opsednut adventizmom..upravo kao i svaki bivši adventista.

Nisam bivši adventista. Ja sam kršten pet dana nakon rođenja.

Inače, subotari sami najbolje svjedoče o sebi. A ovaj forum je jedan od najboljih primjera gdje možemo vidjeti zašto se subotara najviše regrutira baš iz kategorije ljudi za koje rekoh da su svakovrsni šljam.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Eto Jovane, Stvarnoslap progoni, napada, vredja, laze, i ponavlja svoje lazi i ako je na njih odgovoreno, njegova crkva ubijala tokom srednjeg veka, danas se bori protiv neistmisljenika koristeci Jeuzite po drugim crkvama obucenim u jagnjecu kozu, pape se bave otvorenim satanizmom, a Stvarnoslap onda sve to pripise Adventistima.

On jeste mozda krsten kao beba peti dan ( mada i to je potpuni promasaj, jer biblija uci da se krstavaju odrasli koji se pouce jevandjelju, i dozive promenu Bozjim Duhom), ali on nije primio krstenje Duhom, iz u zagradi navedenih razloga.

I sta mu sve vredi.

A to i pokazuje na forumu.
Svaki komentar ga odaje kao potpuno neposvecenog coveka, sto i nije najveci problem.

Najveci problem je sto je on ludak.
Bolestan covek u mozgu.

I on ce i to protumaciti kao moju uvredu, i ako to nije, vec opis stanja njegovog bica.

A ja mu zelim ozdravljenje, i fizicko, i umno, i duhovno.

A sta bih drugo i mogao da mu pozelim kao onaj koji voli ljude.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Nisam bivši adventista. Ja sam kršten pet dana nakon rođenja.

Inače, subotari sami najbolje svjedoče o sebi. A ovaj forum je jedan od najboljih primjera gdje možemo vidjeti zašto se subotara najviše regrutira baš iz kategorije ljudi za koje rekoh da su svakovrsni šljam.

Iskreno ne verujem ti...jer dozvolićeš..ne poznaješ dovoljno katoličanstvo. Ok..možda grešim..ali mislim da ne poznaješ učenje RKC kao što je očekivano.

Ali ako je i tako i neka ja grešim...opet nije jasno zašto jedan katolik se toliko bavi adventistima. Nikako mi nije jasno ali dobro. Samo ti kažem da nije ni za tebe lično dobro da si toliko napet oko ovih stvari.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top