Šta je novo?

Kraj protestanske ere?

Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.076
Ovo su Jovanovi. Svi "fejk-čekeri" su ljubitelji i zastupnici ovih.

Kako i ne bi, kada im je isti "Bog"...

Kako ne shvatamo tko je sotona, kako ne shvatamo da pravi sotonizam nije u vašarskom magijašenju i ostalim budalaštinama kojima Hollywood pokazuje sotonizam, nego upravo u nečemu što tvrdi da je od Boga a od Boga nije.

Kako odvratiti čovjeka od Boga?

Budalaštinama okultizma i vašarskim "sotonizmom" La Veya i Kroulija?

Ne.

Nego upravo lažnom "crkvom"....

50.000 njih.

Klanjanjem "nauci", klanjanjem "čovjeku" i njegovom tjelu, strastima, u negiranju PRIRODNIH zakona, izvrtanju i laganju.

Tu je sotona. Tu, a ne u horor filmovima i sličnim "objavama".

Što je sotona?

"Ja sam koji nisam" , Deus inversus, ili "Imitator".

Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.076
Da li je došao ili dolazi kraj "protestanstke ere"? Da li to znači i kraj Kršćanstva?

Odgovori na pva dva pitanja su:

1. Da, došao je kraj pestilenciji Sola Scriptura, uostalom, što se nakaradno rodi, nakardno će i umreti. Kmečući i raspadajući se živ. Doslovno protestantizam nije svetac, te stoga neće izbeći da trulež ugleda, SVOJU TRULEŽ.

I to prvo svog uma, svog duha, koji će mu se, tačnije već se raspada, rastače pred očima onih nesrećnika koji su se zarazili tom kugom nad kugama......

2. Ne, kraj Protestantizma i njegovih "malih svetala" (da i njima "vernom ostatku" židova koji to nisu, nego sinagoga sotone, dolazi i došao je kraj) ne znači kraj Hrišćanstva. Hrišćanstvo - Kršćanstvo je živo sve dok postoji makar i jedan jedini čovek koji veruje da je Krist Bog Svesilni i sledi Njega, a ne mirijade pohlepnih psihopata, lažnih proroka i sličnih umobolnika kojih je Protestantizam prepun.

Ili da budem plastičniji (da bi "filozofi" iz Bosne lakše "shvatili")

Hrišćanstvo ne počiva na ljudskom rukom pisanim knjigama, ne počiva na jedenju kupusa, "zdravstvenom zakonu" i sličnim budalaštinama i blasfemijama, Ne soje Mileritski, nego na veri u Hrista BOGA!

Dakle.... uzalud vam lizanje stranica Daniela, uzalud vam "prevodi" s "hebrejskog", uzalud vam sve....

MERENI STE I IZMERENI MERAMA KOJIMA STE DRUGE MERILI....

Ili

Ja vam ne sudim.

SUDIO VAM JE I PRESUDIO BOG...

Upravo onaj Bog kome vi negirate Božanstvo.