Ko je Isus Hristos?

Član
Učlanjen(a)
28.01.2011
Poruka
620
Svim forumasima, koji su u hristu isusu, gospoda boga nasega, zelim srecno da provedu praznicno vreme "USKRS".

" Hristos vaskrse"
 
Učlanjen(a)
22.12.2010
Poruka
1.500
Kad smo kod vaskrsa,kakve veze ima farbanje i tucanje jaja sa Isusovim vaskrsnucem?
Da li je negde to neko u Bibliji zapovedio hriscanima da rade?Ako jeste ko je to i gde to pise?
 
Član
Učlanjen(a)
13.11.2010
Poruka
317
a jel zapovedio neko u Bibliji da se prorice datum Hristovog dolaska,je li Risko?
 
Učlanjen(a)
22.12.2010
Poruka
1.500
Heeej,pa ti znas kad je datum Hristovog dolaska?
kazi mi,kazi mi,kazi mi,molim te kazi mi kad je datum Hristovog dolaska?
Pa ti si pametnija i o od samog Isusa Hrista.
On nije znao datum,a ti mi znas?
kazi mi,kazi mi
hahaha
 
Član
Učlanjen(a)
28.01.2011
Poruka
620
Heeej,pa ti znas kad je datum Hristovog dolaska?
kazi mi,kazi mi,kazi mi,molim te kazi mi kad je datum Hristovog dolaska?
Pa ti si pametnija i o od samog Isusa Hrista.
On nije znao datum,a ti mi znas?
kazi mi,kazi mi
hahaha

Risko bas dobro, poceo si da pokazujes Pravo lice JS, a ne Hriscana jer pravi Hriscanin se tako ne ponasa,koliko mi znamo jedini koji znaju kad je Hristov dolazak,(to su JS, zar ne) iako je sam Hristos rekao, da niko nezna za taj dan do Otac nebesni,iako je sam rekao sta ce se dogoditi u poslednje dane, to znaci da je ipak Isus znao,

ali je svoj dolazak, opisao u zagonetkama.
 
Član
Učlanjen(a)
13.11.2010
Poruka
317
Heeej,pa ti znas kad je datum Hristovog dolaska?
kazi mi,kazi mi,kazi mi,molim te kazi mi kad je datum Hristovog dolaska?
Pa ti si pametnija i o od samog Isusa Hrista.
On nije znao datum,a ti mi znas?
kazi mi,kazi mi
hahaha

U pravu si on nije znao ali ste zato vi znali sve do 1990.godine.Svaka cast
 
Učlanjen(a)
22.12.2010
Poruka
1.500
eh sujetna devojcice
ovo je tema o tome zasto je Isus Hrist umro,tako da te molim da je ne razvodnjavamo.
Biblija pise da je umro da bi tako prilozio Bogu otkupninu za ljudske grehe .
Da li si ti ovo razumela,ili imas neko drugo vidjenje...,pa napisi u okviru teme...
jevrejima 10:
7 Tada rekoh: Evo dođoh, u početku knjige pisano je za mene, da učinim volju Tvoju, Bože.
10 Po kojoj smo volji mi osvećeni prinosom tela Isusa Hrista jednom.
11 I svaki sveštenik stoji svaki dan služeći i jedne žrtve mnogo puta prinoseći koje nikad ne mogu uzeti grehe.

12 A On prinesavši jedinu žrtvu za grehe sedi svagda s desne strane Bogu.
13 Čekajući dalje dok se polože neprijatelji Njegovi podnožje nogama Njegovim.
 
Član
Učlanjen(a)
24.01.2010
Poruka
667
eh sujetna devojcice
ovo je tema o tome zasto je Isus Hrist umro,tako da te molim da je ne razvodnjavamo.
Biblija pise da je umro da bi tako prilozio Bogu otkupninu za ljudske grehe .
Da li si ti ovo razumela,ili imas neko drugo vidjenje...,pa napisi u okviru teme...
jevrejima 10:
7 Tada rekoh: Evo dođoh, u početku knjige pisano je za mene, da učinim volju Tvoju, Bože.
10 Po kojoj smo volji mi osvećeni prinosom tela Isusa Hrista jednom.
11 I svaki sveštenik stoji svaki dan služeći i jedne žrtve mnogo puta prinoseći koje nikad ne mogu uzeti grehe.

12 A On prinesavši jedinu žrtvu za grehe sedi svagda s desne strane Bogu.
13 Čekajući dalje dok se polože neprijatelji Njegovi podnožje nogama Njegovim.

Obraćaš se svim sagovornicima sa jako velike visine.
Neko bi trebao da pomisli kako si ti jedan ozbiljan načitani čika, profesor sa dva-tri doktorata i da ti je IQ negde iznad Merilin vos Savant.
Postavljaš se prema svima kao da su sujetna dečica a da si ti čika koji je vredno učio i da je na vrhu i izabran pa nam objašnjava istine o Bogu i svetu.
Sva sreća ,nemaju svi ljudi koji čitaju ovaj forum inteligenciju Jehovinih svedoka ;)

Žalosno je što se vi uopšte i nazivate hrišćanima i što ti pišeš ovde o Isusu .
 
Učlanjen(a)
22.12.2010
Poruka
1.500
decko ne budi sujetan i smesan,vec se drzi teme,a svoju mrznju prema JS zadrzi za sebe.
Postavljaj pitanja u vezi mog teksta i u vezi odgovarajuce teme,a ne da palacas jezikom.
Konkretno jer se tebi ne svidja citat iz jevreja 10 glave sto sam postavio iznad a odnosi se na to zsto je isus umro.
Ako ti to nije jasno,hajde da ti pojasnim.
Sve starozavetne zrtve od Avelja,preko Avrama,Mojsija pa sve do Isusa su pokazivale ljudima da su gresnici i da trebaju dati Bogu neku zrtvu da bi ga umilostivili.Sve su one predocavale Isusa koji je trebao da dodje i da prinese Bogu svoj savrsen zivot kao otkupninu za sve ljudske grehe JEDNOM ZA SVAGDA,a gornji citati to potvrdjuju.
Zamolio bi te da komentarises samo o biblijskih stihovima.
Evo cak je i devojcica pocela da ubada prava "NEZGODNA"pitanja,a ti nista,kiptis od mrznje i besa.
Nemas argumenata ni na jedan jedini moj odgovor i odbranu i Biblije i JS.
 
Član
Učlanjen(a)
13.11.2010
Poruka
317
Devojcica te rasturila ko roda zabu,jer NISI odgovrio ni na jedno pitanje do sada. Sto bi stari Latini rekli"nezanje nije argument".Izgleda su poterali opasno,nisi nekada ovoliko bezobrazan i drzak bio na bf -cafeu.Izgleda su stigle nove instrukcije.Poostrili kriterijum za poene na kraju meseca
 
Natrag
Top