Ko je archangel Mihail: Isus bog ili andjeo?

Učlanjen(a)
18.02.2014
Poruka
1.805
Arkanđeo Mihael nije i neće nikada biti = Gospodin Isus.

Isus je sada Tjelesno Biće.
Mihael je Duhovno Biće.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Arkanđeo Mihael nije i neće nikada biti = Gospodin Isus.

Isus je sada Tjelesno Biće.
Mihael je Duhovno Biće.
A hoces li mi reci gde je sada isus Hrist?
ako je u telesnom telu sto ga ne vidimo?
Koje telo je na visem nivou?telesno ili duhovno?
Ako je Isusa sada u telesnom telu ,onda on nije na nebu jer telo i krv ne mogu naslediti carstvo nebesko,ili to po tebi sve moze?
 
Učlanjen(a)
18.02.2014
Poruka
1.805
[QUOTE = "Zaokret, post: 1381165, member: 588.753"] A hoces li mi reci gdje je sada isus Krist?[/QUOTE]
---------------------------------------------------------------------------------------------
Gospodin Isus je na NEBU.
-----------------------------------------------
ako je u tjelesnom tijelu sto ga ne vidimo?
-------------------------------------------------- ------
Ne vidiš ništa što je na Nebu i na Nebesima nad Nebesima.
Da li je Henok vidljiv?
Da li je Mojsije vidljiv?
Da li je Ilija vidljiv?

A da li su oni dobili nova neraspadljivim TIJELA?

Da li je Bogu Ocu Jahvi-IŠTA nemoguće?
-------------------------------------------------- ---------
[/QUOTE]Koje tijelo je na visem nivou? Tjelesno ili duhovno?[/QUOTE]
-------------------------------------------------- -------
Za sada - Duhovno.
Tjelesno je ispod Duhovnog.
Da li Duhovna bića moraju konzumirati hranu, ići na WC, ...?
Da li Tjelesna bića - ljudi - TO moraju?

Da li će nakon uskrsnuća ljudi morati i nadalje JESTI - kao i i sva TJELESNA bića?
-------------------------------------------------- --------------------------------------------
Ako je Isusa sada u tjelesnom tijelu, onda on nije na nebu jer tijelo i krv ne mogu naslijediti kraljevstvo nebesko, ili to po tebi sve moze?
----------------------------------

Krv i Tijelo ZEMALJSKO - sadašnje - Zašto?
Zato jer je griješni!
Ništa griješni neće baštiniti NEGREŠNO!

Da li će Kraljevstvo Nebesko - gdje će odabrani dobri vječno biti,
biti na Zemlji - ili - na Nebu?

Na ZEMLJI!
TJELESNO!
-------------------------------
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Izvini,ali pisi malo jednostavnije.
Ja te pitam hoces li mi reci gde je sada Hrist,a ti mi pises o Henoku,Iliji,Mojsiju????cemu to?
zar ne mozes odgovorti jednostavnim recima?
 
Učlanjen(a)
18.02.2014
Poruka
1.805
[QUOTE = "Zaokret, post: 1383570, member: 588.753"] Oprosti, ali pisi malo jednostavnije.
Ja te pitam hoces li mi reci gdje je sada Krist, a ti mi pises o Henoku, Iliji, Mojsiju?? Cemu to?
zar ne mozes odgovort jednostavnim recima? [/ QUOTE]

-------------------------------------------------- -
Nisi mi ništa odgovorio.
Jer da jesi - odgovorio biš i sam sebi.
--------------------------------------------

Gospodin Isus je na NEBU.
Kako je tamo - TO mi ne znamo.
Bog Jahve je Svemoguć,
i nije Mu problem bilo što napraviti.

----------------------------------------------
Isus je tjelesan - nije Duhovno biće.
Ima Tijelo.

Anđeli su Duhovna bića.
Mihael je Duhovno biće.

Isus = Tijelo - Isus nije Mihael.
 
Učlanjen(a)
31.03.2014
Poruka
12
Михаел је и анђео светлости и припадник рептилске расе,само што је он један од ретких рептилијанаца који је добио емоције и који има у себи љубави,зато је и посебан.. док исус нема рептилске крви у себи,као ни остали просветљени посланици..
 
Učlanjen(a)
18.02.2014
Poruka
1.805
[QUOTE = "Reptilijanaca, post: 1383867, member: 619.431"] Mihael je i anđeo svjetlosti i pripadnik reptilske rase, samo što je on jedan od rijetkih reptilijanaca koji je dobio emocije i koji ima u sebi ljubavi, zato je i poseban .. dok isus nema reptilske krvi u sebi, kao ni ostali prosvijetljeni zastupnici .. [/ QUOTE]
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Gdje TO u Bibliji piše?
Kojim Biblijskim stihovima možeš potvrditi svoje tvrdnje?
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
[QUOTE = "Zaokret, post: 1383570, member: 588.753"] Oprosti, ali pisi malo jednostavnije.
Ja te pitam hoces li mi reci gdje je sada Krist, a ti mi pises o Henoku, Iliji, Mojsiju?? Cemu to?
zar ne mozes odgovort jednostavnim recima? [/ QUOTE]

-------------------------------------------------- -
Nisi mi ništa odgovorio.
Jer da jesi - odgovorio biš i sam sebi.
--------------------------------------------

Gospodin Isus je na NEBU.
Kako je tamo - TO mi ne znamo.
Bog Jahve je Svemoguć,
i nije Mu problem bilo što napraviti.

----------------------------------------------
Isus je tjelesan - nije Duhovno biće.
Ima Tijelo.

Anđeli su Duhovna bića.
Mihael je Duhovno biće.

Isus = Tijelo - Isus nije Mihael.

Izvini ,ali ja tebe ne razumem,jer nisi recit do kraja.
Slazem se ja sa tobom da je Isus sada na nebu,i slazem se da je Jehova (Jahve) Bog Svemoguci i da mu nije problem da napravi sta god pozeli.Slazem se i da Isus nije Duhovno Bice.
Ono sto se ne slazem sa tobom je sledece
da ne znas kako je Isus na nebu,pa pise ti u Bibliji da se uzdigao sa zemlje na nebo nakon 40 dana.
Isus je telesan?Ali u kom telu?Biblija govori o samo dve vrste tela,zemaljsko i nebesko telo.
Zemaljsko telo ne moze da ide na "nebo"(duhovni(za nas nevidljivi) svet)).
Razlika izmedju bica i stvorenja je sa danasnjeg shvatanja da bice moze stvarati ili davati drugima zivot,dok stvorenja to ne mogu.Jedino Duhovno bice jeste Jehova Bog,a svi ostali smo stvorenja.
 
Učlanjen(a)
31.03.2014
Poruka
12
[QUOTE = "Reptilijanaca, post: 1383867, member: 619.431"] Mihael je i anđeo svjetlosti i pripadnik reptilske rase, samo što je on jedan od rijetkih reptilijanaca koji je dobio emocije i koji ima u sebi ljubavi, zato je i poseban .. dok isus nema reptilske krvi u sebi, kao ni ostali prosvijetljeni zastupnici .. [/ QUOTE]
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Gdje TO u Bibliji piše?
Kojim Biblijskim stihovima možeš potvrditi svoje tvrdnje?
Проучавао сам доста текстова и списа и дошао до закључка да је полурептил.Баш као овај са слике,само да има косицу и џетпек и то је то.. :)
 
Član
Učlanjen(a)
16.11.2011
Poruka
188
Slazem se i da Isus nije Duhovno Bice.
Kako to mislis nije duhovno bice ???

Gledaj nesto ...
Biblija u vezi s Kristovim dolaskom kaže: “Evo, dolazi s oblacima i vidjet će ga svako oko” (Otkrivenje 1:7). Ljudi ga neće vidjeti svojim očima u doslovnom smislu. Od svog uzlaska na nebo Isus je duhovno biće koje “prebiva u nedostupnom svjetlu” i koje “nitko od ljudi nije vidio niti ga može vidjeti” (1. Timoteju 6:16)


Da li Isus na nebu ima svoje materijalno tijelo?
1. Kor. 15:42-50, Ša, 2006: “Tako je i s uskrsnućem mrtvih. Sije se u raspadljivosti, uskrsava u neraspadljivosti. (...) Sije se tjelesno tijelo, uskrsava duhovno tijelo. (...) Tako je i pisano: ‘Prvi čovjek Adam postade živo biće’, posljednji Adam [Isus Krist, koji je bio savršen čovjek kao što je to Adam bio u početku] je duhovno biće, koje oživljava. (...) Ovo tvrdim, braćo: tijelo i krv ne mogu baštiniti Božjega kraljevstva, niti može raspadljivost baštiniti neraspadljivost” (kurziv dodan).
1. Petr. 3:18, JB: “Doista, i Krist jednom za grijehe umrije (...) — ubijen doduše u tijelu, ali oživljen u duhu.” .
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top