Knjiga Enohova

Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Uh mire000, divovi visoki 3000 i vise metara...kakav je to bio div od 3 km....pa ti bi pojeli zemlju za par dana...
Divovi su bili jako visoki, kao i pojedine zivotinje vegetacija, biljke, drvece itd.. Nije samo stvoren divovski covek, vec i vegetacija i zivotinje. Dakle, ne bi pojeli zemlju, imali bi sta da jedu. I nisam ja to izmislio, za to postoje dokazi. Sta ti mislis ko je gradio piramide npr? Ako cigla stane u saku coveku, sta mislis koliki je covek koji to gradi morao biti? A to uopste nije kamenje, vec su oni znali proces okamenjivanja i to su im cigle!

I nisam ja ovo izmislio, postoje dokazi..
Ali necu da dajem video..

Da je to tacno, fosili bi to morali otkriti. Kosturi od 3000 metara morali bi se naci! A toga nema
Kosturi ne postoje jer nije doslo do raspadanja, vec zatrpavanja! Pa su oni okamenjeni i pretvoreni u planine!
Planine u obliku ljudi, zivotinja drveca, krokodila, slonova itd.. postoje svuda po svetu, i vide se iz aviona, imaju takav oblik, a DNK ispitivanja su vrsena i pokazalo se da su to nekada bila ziva bica.

Ja nisam to rekao da se smejete vec da se proveri, ne mora biti tacno, postoje odredjeni dokazi u prilog toga..
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Divovi su bili jako visoki, kao i pojedine zivotinje vegetacija, biljke, drvece itd..

Toliko nisu bili visoki. Biljke ti ne pomažu, opet iznosiš činjenice u cilju dokazivanja neistina.

To se računa isto jednako kao i laž.

Nije samo stvoren divovski covek, vec i vegetacija i zivotinje. Dakle, ne bi pojeli zemlju, imali bi sta da jedu. I nisam ja to izmislio, za to postoje dokazi.

Za tolike ljude ne postoje dokazi. Opet formalno govoriš da imaš dokaze.

Butna kost tadašnjih ljudi divova je bila visine oko 180 cm što je prosječna visina muškaraca.

U prosjeku.

Sta ti mislis ko je gradio piramide npr?

Uskršnja osrtrva, Stounhendž itd. su dokaz da su tim paganskim društvima demoni pomagali.

Isto tako i Egipćanima, anđeo je kao od šale digao ogromna kamena vrata gdje je Isus ležao.

Ako cigla stane u saku coveku, sta mislis koliki je covek koji to gradi morao biti? A to uopste nije kamenje, vec su oni znali proces okamenjivanja i to su im cigle!

Te blokove ni divovi ne bi mogli da dignu. Baš toliko ljudi nisu imali.

Kosturi ne postoje jer nije doslo do raspadanja, vec zatrpavanja! Pa su oni okamenjeni i pretvoreni u planine!

Pa kako onda postoje kosturi divova, a mnogo su manji.

Sada si rekao da imaš dokaz, a sada ga nema.

Planine u obliku ljudi, zivotinja drveca, krokodila, slonova itd..

Kakva besmislica, puko poklapanje, kao što je oblik Italije čizma, ispada po tebi da je to bila džinovska čizma.

Jedno od ostrva na Galapagosu je u obliku morskog konjića, eto to je morski konjić džinovski.

a DNK ispitivanja su vrsena i pokazalo se da su to nekada bila ziva bica.

Tako si pričao i za ravnu Zemlju vršena su istraživanja, a kada treba otići tamo a onda vojska ne da.

a DNK ispitivanja su vrsena i pokazalo se da su to nekada bila ziva bica.

I ta istraživanja niko živ nije vidio. Baš lupaš besmislice.

Ja nisam to rekao da se smejete vec da se proveri, ne mora biti tacno, postoje odredjeni dokazi u prilog toga..

Ti si pravi kontraš, tvoji stavovi zavisi od drugih, da smo mi dali ovo što si ti rekao ti bi onda drugačije.

Pa šta si ti provjeravao ako sada možda nije tačno.

opet si posjećivao stranice tipa Treće oko i slično.

Eno Slapu je jutjub mjerilo, a ja nađem zvanične podatke o abortusima i osporim ga.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
opet si posjećivao stranice tipa Treće oko i slično.

Mislis na vaseg adventistu Laodikeju?
On posecuje stranice tipa Trece Oko, baba vanga i slicno, bavi se piramidologijom i proricanjem preko golova. Ali to vam je bas lepa reklama. Isto kao sto i ti reklamiras adventizam a lupas gluposti, pa su te ukorili!

Eno Slapu je jutjub mjerilo, a ja nađem zvanične podatke o abortusima i osporim ga.

Bas zato sto nista nisi osporio i sto si osramotio adventizam ovde, pokrenuta je istraga o tebi, i poslato je pred generalnu. To je ono sto znam.

Nastavi slobodno, to ce ti biti od koristi, to je karta u jednom smeru, pa ces mozda i morati na kraju da osnujes svoju sledbu kad te izbace konacno!
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Bas zato sto nista nisi osporio i sto si osramotio adventizam ovde, pokrenuta je istraga o tebi, i poslato je pred generalnu. To je ono sto znam.

Čekaj malo, šta nije osporio? Kako je osramotio nešto što je sramotno i nastalo? A pre svega kakve veze on ima sa knjigom Enohovom?

Da neće možda da tvrdi da poznaje i Enohov karakter? Mada, ne bi bilo za čuđenje, kada se ovde hvališe kako poznaje karakter Boga, onda mu ni Enoh ne bi predstavljao problem zar ne? ;)
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Mislis na vaseg adventistu Laodikeju?

Na tebe mislim. On ne treba njemu treće oko javlja.

Bas zato sto nista nisi osporio i sto si osramotio adventizam ovde,

Zašto si me citirao a nisi se osvrnuo na ono što sam rekao, nego samo formalno eto samo neka si dao odg. ?

Vi jeste stvarno za sprdnju. Pojma nemate kako se vodi debata.
Opet nivo deteta, ja tako mislim i tačka. Tvoj koment. je lišen svakog smisla.

pokrenuta je istraga o tebi, i poslato je pred generalnu. To je ono sto znam.

Baš me briga.

Ja ne obožavam denominaciju kao ti.

Nastavi slobodno, to ce ti biti od koristi, to je karta u jednom smeru, pa ces mozda i morati na kraju da osnujes svoju sledbu kad te izbace konacno!

Vrlo važno hoće li me izbaciti ili neće.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top