Klub obožavatelja lika i djela naše Dum.

Član
Učlanjen(a)
07.01.2010
Poruka
417
Serija se vec otrgnula kontroli a to je i bila ideja tvorca ove teme Erica Cantone,da ovde na seriju baci kosku,a za to vreme pozavrsava druge poslove,CIA,BIA,DIA, i ostale drustvene strukture.
Nego gde nadjoste one zardjale kamione zar sa njima da se ide u akciju i snima tako ozbiljna serija,opet se neko ogradio za neki dobar "transfer" :???:

Dodato posle 12 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

 
Poslednja izmena od urednika:
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Ma neee, to samo tako deluje .... Al' videćeš, svi će glumci na kraju ''oživeti''...i ne samo to...na kraju će biti više glumaca nego na početku...Jednostavno, serija će se ''otrgnuti'' kontroli...:lol:

Sta, pojavice se neki ludi naucnik koji ce da klonira glumce? Dum, brine me ovo "oziveti" pod navodnicima, izgleda da su se neke stvari vec otele kontroli :lol:


Da, biće sijaset vanbračne dece...


Jao, Beljo, pa ti nisi u toku. U tim serijama uvek postoji neko "zatureno" dete koje se posle pojavi... Samo kod nas ce, izgleda, biti vise "zaturene" dece :D


E, Blokus, nece ni tebe da zaobidje jedan od tih kamiona, pusti transfere ( kad je to bilo regularno ) i teorije zavere, vidis kakav se kraj sprema :D
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
Što se ovo dešava?wacko2
Nigde nikog.
Ja mislio ovdje se radi sve u 16, a ono prazno. Mrtvaja. Vidim da svi negdje fušaju sa strane. Umjesto da rade na seriji. :acute:
Jesam već dono pare? Pardon, zlato. Jesam.
Jeste ih razdrobili na brzinu? Pardon, ga. Jeste.
Jesam obećo nove pare? Jesam.
I eve ih.
Bio sam na putu u Indiji i Kini.
Indija se još radi.
Ali Kina je "pala". :D
Prodo sam seriju. Jest da sam se pozvo na Batu Životinju i obećo ga na premijeri.
Kao Valtera. Što će branit, još nije dogovoreno. wacko2
Ko ne vjeruje, evo crno na bijelom.

yuan_0_0_468X10000.jpg



Brojim pare, isplatitli avans unaprijed. A samo sam glumce nabrojio. I scenaristu sam "odo".
Za neke su već čuli. Izgleda, da su i po njihovim forumima aktivni. U svojoj planetarnoj borbi za komadić slave.

PS
Jedini Blokus ovdje. A i on mi nešto sumnjiv. yes3
Mnogo nešto razmišlja. Pa još i povezuje.
Krivo normalno.
Sve mi se čini da je ubačen sa Pinka.
Ali će Eric da ga raskrinka. :acute::blum3:

 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Blokus, gde si ti video da se u seriji koriste novi automobili i kamioni...gde? Ovi stari ''izanđali'' kamioni su baš hit....pravi ''rariteti''....Ne treba ni da se voze, samo je dovoljna dobra nizbrdica....Zato mi sve serije snimamo na Zlatiboru...na Torniku...,a kasnije kada budu scene sa biciklama selimo se u toplije krajeve....:lol:

Ne brini Sendi, neće tu biti potrebe za kloniranjem, niti će se pojaviti mnogo vanbračne dece...Usvojiće se poneko dete...iz Afrike, Azije....:lol: Takve su serije...Pune obrta...

Cantona, hvala na silnom novcu koje si dao kao avans....Nadam se da to neće biti propala investicija...Eto, sad imamo i pare i glumce, ali nisam sigurna da li nam je to dovoljno...Možda nam ipak treba malo i ''talenta''...:???:
 
Član
Učlanjen(a)
07.01.2010
Poruka
417
Što se ovo dešava?
Jedini Blokus ovdje. A i on mi nešto sumnjiv. yes3

Pa moram da budem sumnjiv kada mi je takva uloga placenog ubice.:yea:

Što se ovo dešava?
Jedini Blokus ovdje. A i on mi nešto sumnjiv. yes3

Pa moram da budem sumnjiv kada mi je takva uloga placenog ubice.:yea:


Dodato posle 7 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Blokus, gde si ti video da se u seriji koriste novi automobili i kamioni...gde? Ovi stari ''izanđali'' kamioni su baš hit....pravi ''rariteti''....Ne treba ni da se voze, samo je dovoljna dobra nizbrdica.

Slazem se da su bas hit ovi stari "izandjali" kamioni,ali me plasi da su i sedista unutra izandjala a ja treba prvo nekog da kindapujem.Zato zahtevam da se od ovog Ericovog ponudjenog novca prvo zameni zadnje sediste u mom kamionu,hocu da se Mars prijatno i udobno oseca kada je budem kindapovao,a za Dum cemo jos da se dogovorimo,ona je skup plen,tu ce Eric jos dosta novca da izdvoji.:???:
 
Poslednja izmena:
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433

Slazem se da su bas hit ovi stari "izandjali" kamioni,ali me plasi da su i sedista unutra izandjala a ja treba prvo nekog da kindapujem.Zato zahtevam da se od ovog Ericovog ponudjenog novca prvo zameni zadnje sediste u mom kamionu,hocu da se Mars prijatno i udobno oseca kada je budem kindapovao,a za Dum cemo jos da se dogovorimo,ona je skup plen,tu ce Eric jos dosta novca da izdvoji.:???:​
Sredićemo jedan za tebe po hrišćanskom principu: spolja jadac - unutra gladac. Zadnje sedište će biti tapacirano belom kožom i prekriveno finim lanenim prekrivačem. A tvoje (vozačko) nećemo dirati, kakvo je da je.
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Država živi na ''ivici egzistencije'', a poneki se brinu za udobnost sedišta...šta ti je život...:lol:
Pa koliko para iziskuje ovo snimanje, nama ništa drugo ne preostaje, da pored jednog ''kidnapera'' unajmimo i profesionalnog pljačkaša banki...:lol:
Samo je probem ko će toga da se 'lati':???:
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Pa koliko para iziskuje ovo snimanje, nama ništa drugo ne preostaje, da pored jednog ''kidnapera'' unajmimo i profesionalnog pljačkaša banki...:lol:
Samo je probem ko će toga da se 'lati':???:


Evo ja cu, bolje da "zaglavim" robiju nego da ginem skoro u svakoj epizodi :D

Znam, Delija bi sad rekao da cu verovatno da pomesam banku sa ko zna cim... bla, bla, bla... :D
 
Natrag
Top