Klub obožavatelja lika i djela naše Dum.

Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
A ti draga, samo da ti budeš glavna - nek' svi umru ( i Mileva d'umre):lol:
Taman kad sam malo ja glavna i Blokus planira da me otme ti ćeš da se budiš iz kome i da neobjašnjivo ispariš.:beee:
Da nećeš možda tebe da otme?
No šta, nego i Mileva d'umre, i Pelagija d'umre i Đurđija takođe...:lol: Nego....., da se zna ko je glavni...yes3
Naravno da ću da ''izađem'' iz kome ....Doduše sve će to biti pod nerazjašnjenim okolnostima, ali ipak je to samo serija...Ne, neću ja da mene Blokus otme...Ne znam da li sam ti rekla....? Kidnapera će na kraju da pregazi kamion?:lol:

Pošto nema glavnih likova na setu, moraćemo ovu priču o špijunskoj/kidnaperskoj aferi sa Blokusom i Mars da ubacimo. yes3 A Dum i Deliji 20% od plate, odmah. :beee: I svaki dan da idu po burek za ekipu. victory
Ja da ti idem po burek? JA?
Ma more, sve ću ja vas na dijetu....:lol:
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Ja da ti idem po burek? JA?


TI!!!


:lol: :lol:


Ti bi, Dum, sve probleme rešila kamionom.


Beljo, Dum radi u nekoj propaloj špediterskoj firmi i jedina šansa za opstanak im je ako filmskoj ekipi uspeju da uvale par kamiona za snimanje. Zato ona toliko potencira taj kamion. :lol:


 
Poslednja izmena od urednika:
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433


Beljo, Dum radi u nekoj propaloj špediterskoj firmi i jedina šansa za opstanak im je ako filmskoj ekipi uspeju da uvale par kamiona za snimanje. Zato ona toliko potencira taj kamion. :lol:
Ovo im je vozni park:

old-truck-row-1a.jpg
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Sad pogledah te izložene kamione....wacko2
Tito, pa ne radim ja u muzeju...nego u firmi...:lol:
Što se tiče serije...Idealan je takav vozni park...Eto, tu možete da provodite vreme, dok budete pravili pauzu uz burek...:lol:
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Sad pogledah te izložene kamione....wacko2
Tito, pa ne radim ja u muzeju...nego u firmi...:lol:
Što se tiče serije...Idealan je takav vozni park...Eto, tu možete da provodite vreme, dok budete pravili pauzu uz burek...:lol:


Otkud znam, reko' možda radiš u nekoj firmi koja "restaurira" oldtajmere... :lol: i to ne baš uspešno, sudeći po slikama... :lol:
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Pozdrav, svratih samo da vidim jesu li svi "glumci" zivi :D

Jao, Beljo, pa 'de te kamione nadje? Ne deluje mi da su u voznom stanju pa treba sad traziti jos glumaca koji ce da ih guraju a vec je deficit u glumackoj ekipi :D
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Ti glumci su vazda nepouzdani bili, al mislim da se motaju tu negde, nisu načisto isparili.:beee:


Sendi, vidim da nisi upoznata sa malim tajnama velikih majstora režije.;) Naime, snimaćemo scene s kamionom isključivo na nizbrdici, ali to ujedno znači da ne sme biti mnogo ponavljanja, mora svaki kadar iz 2-3 puta da se snimi, jer ni Dumkini izvori ovih krntija, pardon, kamiona, nisu nepresušni. yes3 :lol:
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Ti glumci su vazda nepouzdani bili, al mislim da se motaju tu negde, nisu načisto isparili.:beee:


Sendi, vidim da nisi upoznata sa malim tajnama velikih majstora režije.;) Naime, snimaćemo scene s kamionom isključivo na nizbrdici, ali to ujedno znači da ne sme biti mnogo ponavljanja, mora svaki kadar iz 2-3 puta da se snimi, jer ni Dumkini izvori ovih krntija, pardon, kamiona, nisu nepresušni. yes3 :lol:


A neki se, izgleda, jos uvek oporavljaju, od pada ili od povredjene "sujete"... :D
Mene ne brinu toliko izvori, snadje se Dum za sve, koliko ta ponavljanja... Treba, bre, neko da vrati te kamiJone u "pocetni" polozaj sto mu dodje jos gore... Bice to za nekoga Sizifov posao :D
 
Natrag
Top