Klub obožavatelja lika i djela naše Dum.

Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
A neki se, izgleda, jos uvek oporavljaju, od pada ili od povredjene "sujete"... :D
Mene ne brinu toliko izvori, snadje se Dum za sve, koliko ta ponavljanja... Treba, bre, neko da vrati te kamiJone u "pocetni" polozaj sto mu dodje jos gore... Bice to za nekoga Sizifov posao :D


Ma ja sam mislio da popakujemo sve te kamione na vr' brda, pa onda da ih samo strovalimo jednog po jednog dok sve ne snimimo. stink. Dok ima kamiona, jer ko će ih posle vraćati... :D
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Treba, bre, neko da vrati te kamiJone u "pocetni" polozaj sto mu dodje jos gore... Bice to za nekoga Sizifov posao :D
Ma jok! Na slici se vidi 4, a ima ih 13 ukupno. Predlažem da se troše jedan po jedan - biće dovoljno za sva gaženja! A kad se svi spuste s brda, onda će se ''set'' pokupiti i nastaviti snimanje na drugom mestu, a kamione nek sklanja država.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Ma ja sam mislio da popakujemo sve te kamione na vr' brda, pa onda da ih samo strovalimo jednog po jednog dok sve ne snimimo. stink. Dok ima kamiona, jer ko će ih posle vraćati... :D


Nije da cepidlacim ali ne znam ko je sve na spisku za "odstrel", znam da ja jesam i imam utisak da ce se pre raspasti kamion nego moja glava, mislim da ce mi tu trebati kaskader. Jbg., nisam ja kriva... :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Puštamo kamione dok ne prepolovimo glumačku ekipu, tako štedimo i na platama, a pritom dobijamo uverljive scene. yes3 :lol:

Možda se i raspadne, Sendi, nikad se ne zna, to ti je ruski rulet bez PYC-a. :lol:
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Ma jok! Na slici se vidi 4, a ima ih 13 ukupno. Predlažem da se troše jedan po jedan - biće dovoljno za sva gaženja! A kad se svi spuste s brda, onda će se ''set'' pokupiti i nastaviti snimanje na drugom mestu, a kamione nek sklanja država.

Pa normalno da idu jedan po jedan. Sta si mislio, da "pustis" sve odjednom pa mi da jurcamo i sami se postavljamo. Nego, da nisi ti imao u vidu da ta lokacija sa kamionima bude negde u blizini Skupstine pa da neki "slucajno" promeni pravac... :???: . Onda bolje da nabavimo bager, da se ne brukamo bezveze :D

Puštamo kamione dok ne prepolovimo glumačku ekipu, tako štedimo i na platama, a pritom dobijamo uverljive scene. yes3 :lol:

Možda se i raspadne, Sendi, nikad se ne zna, to ti je ruski rulet bez PYC-a. :lol:

Kakav ruski rulet, pa ovo je provereno, da ne nabrajam situacije, mislim da vam ipak treba "teska artiljerija" za moju glavu, steta da se uniste ovi "antikviteti" :lol:
A kako mislis tako "polovicni", mislim na glumacku ekipu, stignemo do hiljadu i neke epizode, jel? :???:
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Pozdrav Sendi :lol:, nema te odavno....
''Naježila'' sam se čitajući vaše ideje o pojedim kadrovima. Šta ti je ljudski mozak....wacko2 Tito, možda ne bi bilo loše da ti, kao neko ko je pun ideja za teške scene, smisliš način na koji ćeš doći do para za ''grobna mesta'', jer mi se sve čini da će biti neophodna ''masovna grobnica'':lol:
Sendi, kako je počelo, biće to jedina serija sa nijednim glumcem na kraju. Ali, ne treba na to gledati kao na nešto loše, možda nas iz Ginisa primete....;)

Stao je serijal, kamioni se pripremaju,
zadovoljni glumci, za teške scene se spremaju,
ali samo jedan problem muči svakog glumca,
dal' je manji rizik s'kamionom, ili kad se puca....

:lol:
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Uf, uf, uf... Samo mi još Delija fali da me dotuče...
(setimo se samo reakcija na moju reformu serije, prema kojoj pola likova gine, uključujući i mene)...
Da sam nameravao da ''miniram'', ne bih ovoliko ostao ovde i ne bih ni sve ovo pisao...
Jа̏ !
E sunac ti tvoj sine, taman posla da tebe tata dotuče. stink. Jeste Beljo, reakcije su bile katastrofalne, ja sam svima rek'o da se ugledaju na tebe jer si jedini ozbiljno shvatio snimanje ove serije. yes3 Dum, budi fina, ne kritikuj mi sina. stink.

Sendi je umela da promaši temu, isto tako će i u seriji promašiti svoju metu, umesto Mars, ubiće Dum. :lol:

Od Tita očekujem da ukrasi svoj scenario sa još par interesantnih predloga. yes3 Vidim da su u seriji ubačeni još neki likovi, tako da ću najverovatnije opet napraviti neki video, ovaj put mnogo bolji. :evil:stink.

Pozdrav i za moju sestru Mars. :D
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Sendi, kako je počelo, biće to jedina serija sa nijednim glumcem na kraju. Ali, ne treba na to gledati kao na nešto loše, možda nas iz Ginisa primete....;)


Kako je pocelo bice to serija gde ce svi glumci "izginuti" u sred snimanja i serija bez kraja i bez glumaca... :???:


Sendi je umela da promaši temu, isto tako će i u seriji promašiti svoju metu, umesto Mars, ubiće Dum. :lol:

Dobro je, vise nije "Sendi masi" nego "Sendi je umela da omasi", popravljam se :lol:

Da sam na tvom mestu, vise bih brinula za sebe nego za Dum :acute:
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Kako je pocelo bice to serija gde ce svi glumci "izginuti" u sred snimanja i serija bez kraja i bez glumaca... :???:
Ma neee, to samo tako deluje .... Al' videćeš, svi će glumci na kraju ''oživeti''...i ne samo to...na kraju će biti više glumaca nego na početku...Jednostavno, serija će se ''otrgnuti'' kontroli...:lol:
 
Natrag
Top